Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kowi, zawsze rzuca linkiem skąd te końcówki :naughty:

Ja nie pamiętam.

Prosiaki będą 18' :naughty:

Pamiętam, w Radzyniu były - może się jeszcze pojawią. Do wiosny jeszcze trochę czasu jest.

prosiaki :mysli: może coś wymyślisz do wiosny bardziej oryginalnego, ale jak prosiaki to już w jakiś kolor bo tak to będzie seria :gwizdanie: :decayed:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kowi, zawsze rzuca linkiem skąd te końcówki :naughty:

Ja nie pamiętam.

Prosiaki będą 18' :naughty:

Pamiętam, w Radzyniu były - może się jeszcze pojawią. Do wiosny jeszcze trochę czasu jest.

prosiaki :mysli: może coś wymyślisz do wiosny bardziej oryginalnego, ale jak prosiaki to już w jakiś kolor bo tak to będzie seria :gwizdanie: :decayed:

w rróóóóóóżżżuuuu :slina::giveheart: :giveheart: :jerk:

Opublikowano
  • Autor

18' prosiaki standardowo srebrne, tak jak u Iversona czy Nosba (19').

Robią wrażenie bo są niespotykane.

Moje s-line mimo, że ładne już mi się trochę znudziły. Wcześniej chciałem mam-y jak u ślepego ale za dużo osób ma.

Opublikowano

Pamiętam, w Radzyniu były - może się jeszcze pojawią. Do wiosny jeszcze trochę czasu jest.

Ale one w średnim stanie były :decayed: Nie widziałem ich nigdy na żywo. Nikt się po LRA na nich nie lansował :decayed:

Opublikowano

18' prosiaki standardowo srebrne, tak jak u Iversona czy Nosba (19').

Robią wrażenie bo są niespotykane.

Moje s-line mimo, że ładne już mi się trochę znudziły. Wcześniej chciałem mam-y jak u ślepego ale za dużo osób ma.

:disgust: szkoda przynajmniej na biało zalutuj :naughty:

Opublikowano

Robią wrażenie bo są niespotykane.

Niestety nie u nas :decayed: Golf4 jeżdzi na takiej feldze :tongue4: no ale to lepsza opcja niz MAM, bo na tych to z 7 aut w terenie pomyka :decayed:

Opublikowano

Prosiaki będą 18' :naughty:

chyba jedne z najładniejszych kółek do b5-tki :good:

żałuje że sprzedałem... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Robią wrażenie bo są niespotykane.

Niestety nie u nas :decayed: Golf4 jeżdzi na takiej feldze :tongue4: no ale to lepsza opcja niz MAM, bo na tych to z 7 aut w terenie pomyka :decayed:

COoo? Jaki golf? Jeszcze go nie widziałem, może chce sprzedać :mysli::naughty:

Opublikowano

18' prosiaki standardowo srebrne, tak jak u Iversona czy Nosba (19').

Robią wrażenie bo są niespotykane.

Moje s-line mimo, że ładne już mi się trochę znudziły. Wcześniej chciałem mam-y jak u ślepego ale za dużo osób ma.

A może chcesz 19tki Mam'y ode mnie :?: :naughty: hehe

Opublikowano
  • Autor

Za dużo mamów w okolicy, ładne są ale jeśli mam zmieniać alufelgi to tylko na 18' (za mała gleba na 19') i prosiaki.

Opublikowano
Moje s-line mimo, że ładne już mi się trochę znudziły. Wcześniej chciałem mam-y jak u ślepego ale za dużo osób ma.

A może coś takiego?

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b8-2009-2010-kola-aluminiowe-oryginalne-i1368735398.html

Opublikowano

Robią wrażenie bo są niespotykane.

Niestety nie u nas :decayed: Golf4 jeżdzi na takiej feldze :tongue4: no ale to lepsza opcja niz MAM, bo na tych to z 7 aut w terenie pomyka :decayed:

COoo? Jaki golf? Jeszcze go nie widziałem, może chce sprzedać :mysli::naughty:

tam to inny rozstaw jest, a golfina zwykła srebrna :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tylko 18', tylko prosiaki. Z allegro zniknęły te za 1k (może Józek kupił).

A mi zniknął wydech :wallbash: Zgubiłem dwie końcówki wydechu :polew:

Później wstawię zdjęcie jak to wygląda.

Opublikowano

Tylko 18', tylko prosiaki. Z allegro zniknęły te za 1k (może Józek kupił).

A mi zniknął wydech :wallbash: Zgubiłem dwie końcówki wydechu :polew:

Później wstawię zdjęcie jak to wygląda.

na plasteline kleiles? :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Tylko 18', tylko prosiaki. Z allegro zniknęły te za 1k (może Józek kupił).

A mi zniknął wydech :wallbash: Zgubiłem dwie końcówki wydechu :polew:

Później wstawię zdjęcie jak to wygląda.

na plasteline kleiles? :shocked:

Na śruby przykręciłem, bardziej dokręcić się nie dało. Miałem je pospawać, nie zdążyłem :decayed:

Już lecą następne.

Opublikowano

Tylko 18', tylko prosiaki. Z allegro zniknęły te za 1k (może Józek kupił).

A mi zniknął wydech :wallbash: Zgubiłem dwie końcówki wydechu :polew:

Później wstawię zdjęcie jak to wygląda.

na plasteline kleiles? :shocked:

Na śruby przykręciłem, bardziej dokręcić się nie dało. Miałem je pospawać, nie zdążyłem :decayed:

Już lecą następne.

zrob fotke jak to tera od dolu wyglada :cool1:

Czyli wyrwalo je z butow bo masz takie jebniecie :polew:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

25qrbky.jpg14idfdv.jpg

I prezent na święta:

nowa uszczelka pod pokrywę zaworów:

2ui99up.jpg

Opublikowano

ładne fifuszki :polew: :polew: :polew::good:

Opublikowano

:decayed:

25qrbky.jpg14idfdv.jpg

:D

zarowki kierunkowskazow wymien na bezbarwne

I prezent na święta:

nowa uszczelka pod pokrywę zaworów:

2ui99up.jpg

uja Ci to da zaraz znowu zacznie Ci ciec :/

Opublikowano
  • Autor

Nie cieknie, delikatnie się poci. Mechanik mówił żeby nie ruszać ale mi się to nie podoba więc wymieniam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.