Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie cieknie, delikatnie się poci. Mechanik mówił żeby nie ruszać ale mi się to nie podoba więc wymieniam.

to zobaczysz po wymianie za pare m-cy

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nie cieknie, delikatnie się poci. Mechanik mówił żeby nie ruszać ale mi się to nie podoba więc wymieniam.

to zobaczysz po wymianie za pare m-cy

:mysli: Mówisz, że będzie lało?

Opublikowano

U mnie nie leje :gwizdanie: wymieniałem tą uszczelke i te pod śrubami na pokrywie :wink4:

Opublikowano

U mnie nie leje :gwizdanie: wymieniałem tą uszczelke i te pod śrubami na pokrywie :wink4:

ja tez i leje :/

Opublikowano
  • Autor

U mnie nie leje :gwizdanie: wymieniałem tą uszczelke i te pod śrubami na pokrywie :wink4:

ja tez i leje :/

Może kiepską uszczelkę kupiłeś albo jest coś co powoduje, że wywala olej tamtędy :mysli:

Opublikowano

U mnie nie leje :gwizdanie: wymieniałem tą uszczelke i te pod śrubami na pokrywie :wink4:

ja tez i leje :/

Może kiepską uszczelkę kupiłeś albo jest coś co powoduje, że wywala olej tamtędy :mysli:

taka sama jak z Twojego foto, nie wiem tylko jednym rogiem wyrzuca

Opublikowano
  • Autor

Czas się pochwalić :)

Już nic więcej z "mocą" nie robię.

Wynik końcowy:

2q1wg7b.jpg

skanuj0002.jpg

Opublikowano

teraz toto jeżdzi tylko zeby trakcje jeszcze łapał :D Gratki wyniku :good:

Opublikowano

ładny wynik wyszedł :good:

Opublikowano

piękny wynik, piękne kreski, gratuluję :kox:

a jak wrażenia?

Opublikowano

Bardzo ładne kreski :kox:. Podobnie jak u mnie. Po przesiadce z serii na pewno mega banan na twarzy :decayed:

Opublikowano

Na bogato bawią się w tym Richmond :decayed:

Graty Adam, ale szczerze liczyłem na więcej :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Moja "żona" powiedziała, że w czasie strojenia wyglądałem jak świeżo upieczony ojciec na porodówce :polew:

Wrażenia bardzo pozytywne ale tak naprawdę nie miałem jeszcze okazji sprawdzić jak jeździ. Nie ma trakcji. Ale różnicę czuć, ładnie ciągnie nawet przy wyższych prędkościach.[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 20:17_________________________________________________

Na bogato bawią się w tym Richmond :decayed:

Graty Adam, ale szczerze liczyłem na więcej :gwizdanie:

Pompa hybryda 11 to nie to samo co normalna 11, niestety.

Opublikowano
:good: gratki funfel :decayed:
Opublikowano

Elegancko :good:

Opublikowano

Moja "żona" powiedziała, że w czasie strojenia wyglądałem jak świeżo upieczony ojciec na porodówce :polew:

Wrażenia bardzo pozytywne ale tak naprawdę nie miałem jeszcze okazji sprawdzić jak jeździ. Nie ma trakcji. Ale różnicę czuć, ładnie ciągnie nawet przy wyższych prędkościach.[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 20:17_________________________________________________

Na bogato bawią się w tym Richmond :decayed:

Graty Adam, ale szczerze liczyłem na więcej :gwizdanie:

Pompa hybryda 11 to nie to samo co normalna 11, niestety.

Adaś dobrze jest żeby było wiecej trzeba by podlać 230kami :naughty:

Opublikowano

a ile teraz dmucha turbo? będzie pod 1,5 bara? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Moja "żona" powiedziała, że w czasie strojenia wyglądałem jak świeżo upieczony ojciec na porodówce :polew:

Wrażenia bardzo pozytywne ale tak naprawdę nie miałem jeszcze okazji sprawdzić jak jeździ. Nie ma trakcji. Ale różnicę czuć, ładnie ciągnie nawet przy wyższych prędkościach.[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 20:17_________________________________________________

Na bogato bawią się w tym Richmond :decayed:

Graty Adam, ale szczerze liczyłem na więcej :gwizdanie:

Pompa hybryda 11 to nie to samo co normalna 11, niestety.

Adaś dobrze jest żeby było wiecej trzeba by podlać 230kami :naughty:

A jak wtryski to i turbina i nie ma gwarancji, że 190KM będzie bo to tylko silnik na pompie.

Każde następne 10 -15KM to jakieś 2 - 2,5k zł. Wolę prosiaki kupić, znaczy felgi prosiaki :>

Opublikowano

Idealnie :good:

Opublikowano

no powiem Ci ze galancie :good::notworthy:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.