Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeździłeś oglądać felgi? :decayed:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 143 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ładniutka jest. :good:

Opublikowano
  • Autor

Jeździłeś oglądać felgi? :decayed:

Jeszcze nie, może w weekend :mysli:

Opublikowano

Jeszcze nie, może w weekend :mysli:

jutro? :decayed: niedziela odpada :decayed:

Opublikowano

a jakie te prosienta maja byc ?

Dobrze, ze zmieniasz :good:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie, może w weekend :mysli:

jutro? :decayed: niedziela odpada :decayed:

Najprawdopodobniej, jeszcze dam Ci znać.

a jakie te prosienta maja byc ?

Dobrze, ze zmieniasz :good:

Prosięta 18 cali takie jak miał Nosb w B5 (19") i Iverson.

PorscheTwist.jpg

Opublikowano

Prosięta 18 cali takie jak miał Nosb w B5 (19") i Iverson.

PorscheTwist.jpg

nie bierz tych z fotki bo to kał :thumbdown: :thumbdown: to inny wzor jest :thumbdown: zoabcz na NOSBowe

38677331.jpg

60742524.jpg

Opublikowano
  • Autor

Chyba jestem ślepy :wallbash:

Nie widzę różnicy :bag:

Opublikowano

Chyba jestem ślepy :wallbash:

Nie widzę różnicy :bag:

nie ja jestem Slepy, i różnicę widzę :polew:

te Twoje mają oddzielony rant, a Nosbowe były na gładko :decayed:

Opublikowano

Chyba jestem ślepy :wallbash:

Nie widzę różnicy :bag:

rant ktory psuje cala oblosc i jednolitos felgi, ale jesli nie widzisz roznicy i nie robi ona Tobie wrazenia to dobrze :good:

Opublikowano

Szpachlo się wyrówna i będzie obła jak to mrogal mówi :polew: I trza je maznąć jak u nosba :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Chyba jestem ślepy :wallbash:

Nie widzę różnicy :bag:

rant ktory psuje cala oblosc i jednolitos felgi, ale jesli nie widzisz roznicy i nie robi ona Tobie wrazenia to dobrze :good:

Aaa bo Nosb miał RH a ja chcę kupić Mille Miglia. Teraz już widzę różnicę.

Opublikowano

A jakie ma Ive? PW Ci podsyłam :decayed:

Opublikowano

Szpachlo się wyrówna i będzie obła jak to mrogal mówi :polew: I trza je maznąć jak u nosba :wink4:

a co myslisz ze by sie cos stalo szpachli w tym miejscu? :cool1:

Opublikowano

Chyba jestem ślepy :wallbash:

Nie widzę różnicy :bag:

to są te co mi pisałeś ? kupiłeś je?

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie, miałem jutro jechać oglądać ale teraz nie wiem czy pojadę ;(

Opublikowano

a co myslisz ze by sie cos stalo szpachli w tym miejscu? :cool1:

siła odśrodkowa tak tą szpachlę wciśnie w tym miejscu że nie ma prawa :wink4: i pomalować je na git kolorek byłby kox :cool1: pytanie czy nie są miętkie :mysli:

Opublikowano

a co myslisz ze by sie cos stalo szpachli w tym miejscu? :cool1:

siła odśrodkowa tak tą szpachlę wciśnie w tym miejscu że nie ma prawa :wink4: i pomalować je na git kolorek byłby kox :cool1: pytanie czy nie są miętkie :mysli:

Ty to jestes mietka pytka zamiast przyjechać na wosp'a to jedziesz do jakis d*p do wawy :tongue4: jak Cie ni bedzie to i mnie ni bedzie :tongue4:
Opublikowano

Ty to jestes mietka pytka zamiast przyjechać na wosp'a to jedziesz do jakis d*p do wawy :tongue4: jak Cie ni bedzie to i mnie ni bedzie :tongue4:

Jest szansa że będę ale tylko na chwilę :D Max do 13. :) więc masz być miętka pytko :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.