Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

No nic, jutro rano zmieniam na 16". Ostatnio nie miałem serca :wink4:

no pogoda zacheca do letnich kapci, chociaż u mnie rano -1 :gwizdanie:

No, na ręcznym na letnich kapciach zrobiłem dziś 2 kółka wokół zaparkowanego auta (na kostce).

Nawet nie wiedziałem, że tak potrafię :embarrassed:

:naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No nic, jutro rano zmieniam na 16". Ostatnio nie miałem serca :wink4:

no pogoda zacheca do letnich kapci, chociaż u mnie rano -1 :gwizdanie:

No, na ręcznym na letnich kapciach zrobiłem dziś 2 kółka wokół zaparkowanego auta (na kostce).

Nawet nie wiedziałem, że tak potrafię :embarrassed:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po przesiadce z 15" byłem mega zadowolony naughty

a ja z 18 na 15 byłem zadowolony :kox:

komfort w wreszcie jakis

ale sezon juz niedługo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typowo. na 15 mozna za***rdalac dziura nie dziura nic sie nie dzieje, a an 18 trzeba uwazac bardziej :decayed:

:decayed: Ja tam nawet na zimowych 15 uważam :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typowo. na 15 mozna za***rdalac dziura nie dziura nic sie nie dzieje, a an 18 trzeba uwazac bardziej :decayed:

:decayed: Ja tam nawet na zimowych 15 uważam :decayed::tongue4:

jak Ty w zimie nie jezdzisz to nie musisz uwazac :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 17" :(

Właśnie, nie mam zapasu 18" cali ale dojazdówka 17" w razie czego da radę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 17" :(

Właśnie, nie mam zapasu 18" cali ale dojazdówka 17" w razie czego da radę :mysli:

spokojnie da radę, ja przy 18" mam zapas 15" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 17" :(

Właśnie, nie mam zapasu 18" cali ale dojazdówka 17" w razie czego da radę :mysli:

spokojnie da radę, ja przy 18" mam zapas 15" :decayed:

No tak, jedna z nielicznych zalet ośki :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie fela beznadziejna :gwizdanie: taka starawa wyglada mowie to bo widze ze wielu z was sie nimi podnieca wiec zeby bylo urozmaicenie lekkie :) jak bym mial czarna fure to czarna fela z rantem polerowanym by zawitala

ale jak ci sie podoba :good:

PS reszta fury zacna wrecz kozacka ;) mialem czarna bryke chcialem miec czerwona mam czerwona chce czarna xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna fura czarna fela :decayed: tak bedzie u mnie na przyszły sezon ale tylko 17'.... ale u armiego te prosiaki kozacko wygladaja i powiedział bym że lepiej jak są srebrne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby felgi poszły na czarno to cały samochód byłby czarny (chrom jest tylko na znaczkach) a tego bym nie chciał.

Zastanawiam się jednak czy przypadkiem nie wypolerować rantu, mogłoby to ciekawie wyglądać ale dopóki nie mam vt to się nie biorę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myslisz, o czarnych felach takich jak miales, te gwiazdy piecio ramienne(chyba) czarne w srebrnym aucie ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta felga wygląda dobrze tylko i wyłącznie w srebrnym kolorze :thumbup: Żadne polerki ani inne kolory :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myslisz, o czarnych felach takich jak miales, te gwiazdy piecio ramienne(chyba) czarne w srebrnym aucie ? :mysli:

Widziałem czarne ale na bordowym aucie z czarnymi lampami. Wyglądały super, do srebrnego auta też są ok. Tyle, że ja generalnie fanem czarnych felg nie jestem :wink4:

Moim zdaniem ta felga wygląda dobrze tylko i wyłącznie w srebrnym kolorze :thumbup: Żadne polerki ani inne kolory :sick3:

Felga będzie srebrna tylko tak się zastanawiam czy nie spolerować rantów bo trochę poobdzierane są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta felga wygląda dobrze tylko i wyłącznie w srebrnym kolorze :thumbup: Żadne polerki ani inne kolory :sick3:

o o Reniu wlasnie,Ty masz identyko prawie fure jak ja na takich wlasnie felgach, daloby rade zrobic jakis VT na jednym z Twoich zdjec z podpisu, wlasnie z felgami czarnymi ; ) ? mam mozliwosc pomalowania proszkowego po kosztach,ale kolory,to tylko bialy,albo czarny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...