Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej żeby żona do garnków się nie zbliżała, krzywdę sobie i im zrobi :tongue4:

Miałem je zdejmować ale na razie zimy nie ma więc do pracy jadę jutro na 18" :decayed:

proste jutro +6st :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lepiej żeby żona do garnków się nie zbliżała, krzywdę sobie i im zrobi :tongue4:

Miałem je zdejmować ale na razie zimy nie ma więc do pracy jadę jutro na 18" :decayed:

proste jutro +6st :kox:

I narobiliscie mi ochoty przymierzyc BBSy jutro ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzaj :good:

Mi na letnich jeździ się lepiej niż na szmelcowatych zimówkach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzaj :good:

Mi na letnich jeździ się lepiej niż na szmelcowatych zimówkach :wink4:

to masz jakąś lipną oponkę na tych alu co kupowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 16" mam Fulda Kristall Montenero, nawet sporo bieżnika jest ale nie jestem zadowolony. Na 18" są Toyo Proxes T1R 4-5mm bieżnika ale szerokie (235). Przynajmniej trakcja przy ruszaniu na mokrym jest bo na tych Fuldach to na 3 pierwszych biegach nie ma jazdy. Matiz spod świateł by mnie objechał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 16" mam Fulda Kristall Montenero, nawet sporo bieżnika jest ale nie jestem zadowolony. Na 18" są Toyo Proxes T1R 4-5mm bieżnika ale szerokie (235). Przynajmniej trakcja przy ruszaniu na mokrym jest bo na tych Fuldach to na 3 pierwszych biegach nie ma jazdy. Matiz spod świateł by mnie objechał :wink4:

I pozniej taki w matizie czy czyms innym jest dumny ze objechal 1.8T czy mocnego diesla... ja czekam do wiosny na takich 'killerow' bo tez mam problem z trakcja na pierwszych biegach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi robią robotę :good:,pytanie z innej beczki halogeny na żółto zrobiłeś folią tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, folia z allegro za grosze.

We mgle świecą tak sobie ale mi generalnie chodziło o wygląd a nie o to, że ma super świecić. Chociaż może kiedyś wrzucę hidy w halogeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładny prosiak :) Ale zakładaj 225 na nie, pamiętaj że ciągasz tył więc jak dasz szerszy tył to tylko stracisz sporo na mocy :thumbdown: A chyba nie po to robiłeś mody silnika. 225 to max :good: I nie gadaj mi tu że między 17 a 18 nie ma różnicy :wallbash: Już ja pojeździłem na 18'' :thumbdown: Do B5 nie założę :no: Ja czułem różnicę i to wcale nie małą :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Porschaki się spodobały :) Mi też się fajnie na nich jeździło, a spojrzenia innych kierowców na ori 15" - bezcenne :naughty: Oby się dobrze turlały i cieszyły oko. Pozdro

O proszę, co za spotkanie :hi:

Jeździ się bardzo dobrze, a jak wyglądają :giveheart:

Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Porschaki się spodobały :) Mi też się fajnie na nich jeździło, a spojrzenia innych kierowców na ori 15" - bezcenne :naughty: Oby się dobrze turlały i cieszyły oko. Pozdro

Slavoooo? :shocked: Ten Slavoooo co miał coupetkę czerwoną? :) Ale jaja Adam mogłeś mówić bym Ci jeszcze mały rabat załatwił :D Slavoooo śmigaliśmy razem na Ułęż na majóvwkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździ się bardzo dobrze, a jak wyglądają :giveheart:

Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Cieszy mnie to i polecam się :hi:

Mam nadzieję że w tym roku uda mi się dołączyć do grona posiadaczy A4. Już zacząłem odkładać :>

Szczerze mówiąc nie sądziłem że twoja furka jest aż tak pomodzona, nie tylko z wyglądu. Szacun :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 16" mam Fulda Kristall Montenero, nawet sporo bieżnika jest ale nie jestem zadowolony. Na 18" są Toyo Proxes T1R 4-5mm bieżnika ale szerokie (235). Przynajmniej trakcja przy ruszaniu na mokrym jest bo na tych Fuldach to na 3 pierwszych biegach nie ma jazdy. Matiz spod świateł by mnie objechał :wink4:

I pozniej taki w matizie czy czyms innym jest dumny ze objechal 1.8T czy mocnego diesla... ja czekam do wiosny na takich 'killerow' bo tez mam problem z trakcja na pierwszych biegach.

nie umią używać stopki oporu przyśpiesznika :decayed::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 16" mam Fulda Kristall Montenero, nawet sporo bieżnika jest ale nie jestem zadowolony. Na 18" są Toyo Proxes T1R 4-5mm bieżnika ale szerokie (235). Przynajmniej trakcja przy ruszaniu na mokrym jest bo na tych Fuldach to na 3 pierwszych biegach nie ma jazdy. Matiz spod świateł by mnie objechał :wink4:

kolego powiedz jakie et i czy na235 nie obcieraja o nadkola bo tez kupiłem z takimi oponami 235 i myslałem o zmianie na 225
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Et jest bardzo dobre tylko felga trochę szeroka (8,5) cala. Dziś zrobiłem parę testów i przy prędkości 80-100km/h potrafi przytrzeć na dołach :(

Spadek mocy też jest odczuwalny. Ja wracam do 225, zastanawiam się nawet nad 215/40/18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Et jest bardzo dobre tylko felga trochę szeroka (8,5) cala. Dziś zrobiłem parę testów i przy prędkości 80-100km/h potrafi przytrzeć na dołach :(

Spadek mocy też jest odczuwalny. Ja wracam do 225, zastanawiam się nawet nad 215/40/18.

no tez tak myslałem 215/40/18 :mysli::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...