Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Te 17" lepiej wyglądały, ale o gustach się nie dyskutuje.

Fajna fura ogólnie.

Mi też wzór 17" bardzo się podoba ale zwyczajnie mi się znudziły. To byłby 3 sezon jazdy na nich :wink4:

Jak można zauważyć, lubię ciągle coś zmieniać w aucie :) Cały czas mam jakieś plany bo gdybym nic nie zmieniał pewnie już by mi się znudził. A tak po każdym nowym zakupie/modzie cieszę się jak dzieciak :wink4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ta felga w 18" nie robi roboty jednak i tak bym je sobie chociaz na sezon sprawił ;-) moze by aż tak źle to nie wyglądało jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta felga w 18" nie robi roboty jednak i tak bym je sobie chociaz na sezon sprawił ;-) moze by aż tak źle to nie wyglądało jednak.

Uwierz mi robią robotę, 17" już robiła a 18" miażdży. Przynajmniej w mojej pipidówie :wink4:

Jak już będzie ładnie i zielono to będą lepsze zdjęcia.

Zdjęcia tych felg na aukcji wydawały mi się średnie. Później niektórzy zaczęli pisać, że mają rant i w ogóle. Już miałem ich nie brać. Tak od niechcenia z "żoną" pojechaliśmy obejrzeć.

Zobaczyliśmy, jedno spojrzenie na siebie i nie było mowy żeby ich nie wziąć :wink4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiaki robią robotę i jak dla mnie jest :kox:

Ja w zeszłym roku kupiłem sobie prosiakowe RH, niestety wbrew słowom sprzedawcy okazało się, ze mają rozstaw 5x100. Finalnie sporo na nich zarobiłem, ale niesmak pozostał :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko ja mam OZ'ty które mi się podobają, jednak wolałbym RH Turbo ;-) tylko właśnie nie wiem czy w 17 prosiakowe nie będą wygladały gorzej niż OZ-tki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko ja mam OZ'ty które mi się podobają, jednak wolałbym RH Turbo ;-) tylko właśnie nie wiem czy w 17 prosiakowe nie będą wygladały gorzej niż OZ-tki.

Na forum golfa jest kilka golfów na 17" RH Turbo i wyglądają super ale to golfy (wiadomo mniejsze).

Keżor ma 17" w B5 ale czarne (moim zdaniem, czarny nie dość, że popsuł urok tych felg to dodatkowo wizualnie je zmniejszył).

Clinque ma 17" ale bez gleby..

Tutaj chyba 17" ale w polerce:

C13657083_3.jpgC13657083_2.jpgC13657083_4.jpg

Tak więc, jeśli prosiaki to min. 18".

_________________________________________________

Chce dodać film, jak się prosiaki "kręcą" ale nie chce się "wgrać" :wallbash:

Jak na razie winter setup ;(

r0wj8x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kąd masz zdjęcia tego audika ma taki kolor jak moja masz jest może na forum?

Długo go obserwowałem na allegro, tzn byłem zdziwiony, że taki audik nie może się sprzedać.

Mam jeszcze takie zdjęcia na 18"

C12156364_9.jpgC12156364_10.jpg

Kolor jest ok, sam prawie kupiłem taką a4, tylko że miała 90KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kąd masz zdjęcia tego audika ma taki kolor jak moja masz jest może na forum?

Długo go obserwowałem na allegro, tzn byłem zdziwiony, że taki audik nie może się sprzedać.

Mam jeszcze takie zdjęcia na 18"

C12156364_9.jpgC12156364_10.jpg

Kolor jest ok, sam prawie kupiłem taką a4, tylko że miała 90KM.

Ogladalem ta audi z bratem i szczerze powiedziawszy nie bylo za bardzo do czego sie przyczepic patrzac na stosunek ceny do wygladu. Jednak brat sie nie zdecydowal. Na zywo wygladala duzooo lepiej niz na zdjeciach. Niestety wlasciciel za bardzo gubil sie w zeznaniach a z opowiesci wynikalo ze autem jezdzilo pelno jego kolegow za kierownica. Ale na zywo byla kosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec projektu? :mysli:

to już nic nie będziesz robił?

zanudzisz się :wink4: chyba kupisz drugie auto żeby cos rezać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec projektu? :mysli:

to już nic nie będziesz robił?

zanudzisz się :wink4: chyba kupisz drugie auto żeby cos rezać :>

gdzie tam koniec, ja tez tak mówiłem :kox: i... znowu kasa została przelana :polew:

Armiemu został jeszcze FIS w garażu :evil:

a tak w ogóle końcówki przyspawałeś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam a może te felgi maźniesz w biel albo kość słoniową lub coś ala beżyk? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam a może te felgi maźniesz w biel albo kość słoniową lub coś ala beżyk? :kox:

turkusiiiik :polew::jerk::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec projektu? :mysli:

to już nic nie będziesz robił?

zanudzisz się :wink4: chyba kupisz drugie auto żeby cos rezać :>

Jeszcze kilka planów jest: fis, kubełki, przewody hamulcowe w oplocie, brd i 230/260, kluczyk scyzoryk i jakieś bajery :wink4:

koniec projektu? :mysli:

to już nic nie będziesz robił?

zanudzisz się :wink4: chyba kupisz drugie auto żeby cos rezać :>

gdzie tam koniec, ja tez tak mówiłem :kox: i... znowu kasa została przelana :polew:

Armiemu został jeszcze FIS w garażu :evil:

a tak w ogóle końcówki przyspawałeś :mysli:

W czwartek jak dostanę wolne, jadę do kolegi przyspawać te końcówki. W Jaruckiego rejony :tongue4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 13:18_________________________________________________

Adam a może te felgi maźniesz w biel albo kość słoniową lub coś ala beżyk? :kox:

Widziałem białe, widziałem:

85287319.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywistości średnie, nie pamiętam już na czym jeżdzą. Chyba na passacie albo na golfie 3 variant w kolorze wyblakłym bordowo- brązowo- czerwonym. Coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mazał je w kość słoniową lub jasny beżyk, jakieś kremowe :wink4: Do czarnego byłoby git :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...