Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, dziś znaczki wylecą, zamontuje świecące kierunki i być może wymienię króciec od płynu chłodniczego.

Do zrobienia dużo a dnia mało :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój diesel to nie diesel. Praktycznie nie kopci. Zagiętych rurek nie potrzebuje, zresztą nowe diesle mają proste rurki :wink4:

Tylko Ci sie wydaje, ze nie kopci. Gdybys mial np. srebrny kolor, to na klapie mialbys mase czarnych kropek z prostych koncowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój diesel to nie diesel. Praktycznie nie kopci. Zagiętych rurek nie potrzebuje, zresztą nowe diesle mają proste rurki :wink4:

Tylko Ci sie wydaje, ze nie kopci. Gdybys mial np. srebrny kolor, to na klapie mialbys mase czarnych kropek z prostych koncowek.

Uwierz mi, po programie nie kopci.

Wolałbym żeby miał więcej koksu i trochę kopcił ;(

Nagram w dzień filmik z przyśpieszania jako dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój diesel to nie diesel. Praktycznie nie kopci. Zagiętych rurek nie potrzebuje, zresztą nowe diesle mają proste rurki :wink4:

Tylko Ci sie wydaje, ze nie kopci. Gdybys mial np. srebrny kolor, to na klapie mialbys mase czarnych kropek z prostych koncowek.

Uwierz mi, po programie nie kopci.

Wolałbym żeby miał więcej koksu i trochę kopcił ;(

Nagram w dzień filmik z przyśpieszania jako dowód.

adaś poczekaj do wakacji :decayed: wtedy każdy diesel troche kopci :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ja nie kumam, pojechales na program, i chyba jestes pierwszym ktory jest niezadowolny z rogala.. :mysli: czemu nie mowiles,ze chcesz troche wiecej koksu pomimo kopcenia? : ) przeciez tuner jest dla Ciebie,a nie na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze w związku z dieslem, wczoraj prawie spadłem z krzesła jak dowiedziałem się, że "życie jest za krótkie by jeździć dieslem" kupił diesla :polew::good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ja nie kumam, pojechales na program, i chyba jestes pierwszym ktory jest niezadowolny z rogala.. :mysli: czemu nie mowiles,ze chcesz troche wiecej koksu pomimo kopcenia? : ) przeciez tuner jest dla Ciebie,a nie na odwrót.

Jestem zadowolony z pracy Rogala. Nawet bardzo :cool1:

Rogal jest fachowcem, zrobił bardzo płaski wykres ale niuton :mysli: chciałbym troszkę więcej (wiadomo, zawsze chce się więcej).

Pewnie mogło być więcej ale wtedy wykres nie byłby tak płaski i dymu byłoby więcej.

Chciałbym równie płasko i większy niuton, ale tak się nie dało, więc marudzę ale nie są to pretensje do Rogala.

A i jak ktoś u Rogala nie był to nie wie,że w momencie kiedy stroi auto jest sam. Klient nie stoi mu nad głową i nie mówi: więcej mocy, więcej NM, więcej dymu. On wie co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jak ktoś u Rogala nie był to nie wie,że w momencie kiedy stroi auto jest sam. Klient nie stoi mu nad głową i nie mówi: więcej mocy, więcej NM, więcej dymu. On wie co robi.

:good: dokładnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, nie chcesz klapy od polifta za 140zł :gwizdanie:, tylko żółta hadra ale kompletna :wink4:, mam namiary, jak coś to się odezwij :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, nie chcesz klapy od polifta za 140zł :gwizdanie:, tylko żółta hadra ale kompletna :wink4:, mam namiary, jak coś to się odezwij :good:

W tej chwili nie mam $$ na grubsze mody, chociaż nie powiem klapa by się przydała.

Wyrazałem obrysówki :kox:

2mn3q7k.jpg

66cfmv.jpg

dc3sj7.jpg

Zerwałem też znaczki z tylnej klapy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu fajjne! trzaska cyce ta żaróweczka ;) zaraz chyba zamowie sobie ja : ) naskrob fotostory z montazu : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Git :good: I dobrze że pozbyłeś się tych znaczków z klapy, bo to TDI mnie trochę raziło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, nie chcesz klapy od polifta za 140zł :gwizdanie:, tylko żółta hadra ale kompletna :wink4:, mam namiary, jak coś to się odezwij :good:

W tej chwili nie mam $$ na grubsze mody, chociaż nie powiem klapa by się przydała.

Wyrazałem obrysówki :kox:

2mn3q7k.jpg

66cfmv.jpg

dc3sj7.jpg

Zerwałem też znaczki z tylnej klapy :)

jestes zbok, nie proznujesz

jak wsadziles zarowke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki zbok, zostałem zmuszony do rezania :tongue4:

Żarówka w kierunek, trzeba się trochę namęczyć bo zarówka nie bardzo pasuje do oryginalnej oprawki. + podpięty z postojówki a masa z oprawki.

Z rezania mam raptem kilka zdjęć, jak widać wywierciłem dziurkę w oprawce kierunku. Wyłącznika jeszcze nie zrobiłem. Padam bo przemarzłem w garażu :zemdlal:

P1350885.jpgP1350890.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki zbok, zostałem zmuszony do rezania :tongue4:

Żarówka w kierunek, trzeba się trochę namęczyć bo zarówka nie bardzo pasuje do oryginalnej oprawki. + podpięty z postojówki a masa z oprawki.

Z rezania mam raptem kilka zdjęć, jak widać wywierciłem dziurkę w oprawce kierunku. Wyłącznika jeszcze nie zrobiłem. Padam bo przemarzłem w garażu :zemdlal:

P1350885.jpgP1350890.jpg

wlutowywales sie w zarowke? czy dales jakis styk i jest cacy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry mod :good:

też mnie to czeka, tylko muszę jeszcze obmyślić moduł przełączania postojówek z USA na EU i odwrotnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...