Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

W święta spróbuje je zamontować bo teraz w ogóle nie mam czasu. A i w tylnych coś pozmieniam żeby mieć wsteczny biały a nie żółty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A te halogeny nie przysłaniaja Ci wlotu do IC? Czy masz tam po prostu taki tunel jaki byl w modelach po lifcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesłaniają, również mechanik nic na ten temat nie mówił. Mam zderzak i kratki po lifcie (wloty i rozmieszczenie klatek jest inne) więc nie miałem problemu z montażem. Jedyne co mi przeszkadzało to klakson ale trochę odgiąłem mocowanie i halogen zmieścił się bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś cały dzień siedzę w pracy ale dzięki temu jutro mam wolne więc się za to wezmę.

Boję się tego wycinania w błotnikach jak nie wiem co :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się tego wycinania w błotnikach jak nie wiem co :embarrassed:

:hahaha: wyciągasz szlifierkę i jazda :naughty: albo poproś kogoś niech to za Ciebie zrobi, bo Tobie mogą się rączki trząść, albo wypij setę przed :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, sam wyrezam to będę mieć jeszcze większą satysfakcję, tak samo jak w przypadku halogenów.

Seta odpada bo jak zamontuje lampy to pojadę się polansować :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się tego wycinania w błotnikach jak nie wiem co :embarrassed:
Nie bój się! Spokojnie błotniczki sobie powycinasz, opanujesz resztę i będziesz miał ogromną satysfakcję z tego. Grunt to się nie spieszyć. Powodzenia :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na zdjęciach lampy zespolone już są :kox:

Teraz pytanie co by tu jeszcze zmienić :mysli:

Myślę, że w następnym miesiącu może chrom wokół szyb, później lakiernik i grill (może s4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj chromik :naughty: jak nie przypasi to oderwiesz najwyzej :tongue4: Teraz na tych lampakach to jest :kox: :kox: Możesz ramke grila na czarno maznąć :naughty:

Ale i tak avator masz najlepszy :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz musisz się zdecydować albo chrom dookoła szyb, albo robisz wszystko bez chromu czyli ramka z grilla na czarno :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny sedanik :good: można zdjąć znaczki z tylnej klapy i zostawić samo OOOO, również zdjąć hak o ile nie jest Ci potrzebny :) ogólnie nie ma co narzekać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napaliłem się na czarny grill taki jak u kolegi pucek2509 :evil:

Jak będę miał grill w macie to chrom wokół szyb chyba nie będzie pasował?

Chciałbym mieć i to i to ale wiadomo jak nie pasuje to wioski robić nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie pasował, albo wszystko black albo chrom :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to sie podzialo.. :naughty: Dawniej wszyscy chcieli chrom.. Teraz coraz wiecej osob z niego rezygnuje.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to sie podzialo.. :naughty: Dawniej wszyscy chcieli chrom.. Teraz coraz wiecej osob z niego rezygnuje.. :naughty:

Wszyscy idą w nasze ślady yczku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo czarne to czarne :polew:

czarny matt grill do ciemnego autka najlepiej pasuje, jakoś z chromem na grillu i wokół szyb mi się nie widzi...

fajne autko, ja bym większe alu i glebe zapodał :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alufelgi są 17 calowe, optycznie wydają się mniejsze przez profil opony (50).

Myślę o glebie cały czas... Pewnie do niej wrócę ale z wymianą seryjnych amortyzatorów na takie które mają krótszy skok.

Do tego czasu będę jeździł z workiem cementu w bagażniku :polew: (Żartuję oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko, ile dales za nia ze mowisz ze myslales iz za drogo dales?? ze na allegro niby taniej czy jak, moze cos przekrecilem :P:P ale i tak napisz ile dales bo w sdobote sam sie wybieram do niemiec po audiczke i nie wiem czy 3500 euro starczy mi na 98 rok w 1.9 tdi 110km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...