Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu zapłaciłem 20k złotych, już z opłatami. Euro było po 3 z kawałkiem. Chodziło mi o to, że jak patrzyłem na allegro to kupiłem po cenie z allegro a przecież nie dawałem zarobić handlarzowi.

3500 euro to chyba troszkę mało jak chcesz pewne auto. Ale może jak poszukasz to się uda - byle nie u Turków :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja kupwałem w styczniu i zapłaciłem 16tys bez opłat + 2tys na opłaty akcyza, rejestracja, oc itp jako ze sprowadzany z niemiec był.

na umowie miałem 3700 euro co w urzedzie celnym wyliczyli mi wartośc 15 tys i dobrze bo niższą akcyze zapłaciełem armistead dobrze gada 3500 euro to to troche mało na ten rocznik od 4000 w góre możesz kombinować :wink4:

apropo autka to według mnie chromy najlepiej pasuja do czarnego bo najlepiej je widac i sie nie zlewają jak niektórzy w srebrnych robią mi wogóle nie podchadzą takie matowe grille najlepiej to chyba orginalny grill wygląda ja bynajmniej przy takim pozostane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się narażę - chromy już są. Nawet mi się podoba. Chociaż i tak będę musiał poprawić dwie listwy bo się nie schodzą. Nigdy więcej gotowo przyciętych listw :rant:

Zdjęcie poglądowe:

mldsc00006_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna... wspominales o tych LEDach ktore zamowil. U Ciebie wygladalyby pierwsza klasa, o niebo lepiej od tych ktore masz teraz na samochodzie, chociaz tez sa ladne.

Tutaj masz na granacie te lampki:

logo_phpBB_right11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem zdjęć jak wyglądają te LEDY w dzień na czarnym aucie ale znalazłem tylko jedno. Wiecie kto ma takie lampy zamontowane w swoim aucie? Chętnie obejrzę, na zdjęciu z allegro wyglądają :kox: ale na allegro to i lampy angel eyes wyglądają pięknie.

Ts17eIwi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armistead zostaw te co masz :good: zaoszczedzisz kase na bardziej przydatne pierdoły, np. drugie tyle i masz programik :kox: albo chociaż ścieme szybek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko loko.

Byle do wiosny.

W końcu marca będzie gleba, później ciemne szyby i grill z polifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko loko.

Byle do wiosny.

W końcu marca będzie gleba, później ciemne szyby i grill z polifta.

Armistead musze Cie chyba na spocie ukierunkować :naughty: w kierunku moooocy :kox: :kox:

co ledy to ledy :naughty:

Kowi nie powinieneś być gdzie indzie teraz? :cool1::decayed:

Czy ja wiem :mysli: chybaa niee :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wiem, pierwszy i ostatni zimowy mod.

Kołpak muszę kupić :polew: z Niemcowni samochód przyjechał na zimówkach z trzema kołpakami.

O taki:

Ts1DmfhA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...