Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lepsze takie ori niz jakies biedronkowe grafitowe ze wstawkami chromu :D... Ale moim zdaniem nie pasuja do audi po jakis modach.

A jesli chodzi o LEDy i zdjecia to na tej aukcji jest kilka zdjec na ktorych zalapaly sie lampki o ktorych mowilem na czarnym samochodzie.

http://www.allegro.pl/item772669996_oryginalne_felgi_audi_rs6_19_225_35r19_tanio.html

Ja moge dodac od siebie ze moglyby byc mniej 'bordowe'... mowie o szkle. Na moim samochodzie pierwsze wrazenie bylo - nie pasuja ale moze oko musi sie przyzwyczaic. Na ciemnym napewno bedzie koks :) Do tego po zapaleniu wszelkie watpliwosci odchodza na bok. Swieca naprawde bardzo ladnie i MOCNO. Samochod stojacy za nami napewno zrwroci uwage na lampki i STOP ktorym mu migniemy po oczach ;)... Maja europejska homologacje takze nie bedzie problemu z miskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście lepiej bez kołpaków :co:

Sprzedałbym te 3, które mam. Pomyślę.

Chodzą za mną te LEDy :kox:

_________________________________________________

Przemyślałem sprawę kołpaków - założyłem zimówki na stalówkach. Kołpaki idą na sprzedaż.

Chcę już wiosnę i 17' :beksa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo kolego LEDy fajowe są :D tylko gdzies czytałem ze w dzień strasznie słabo świeca;> chyba ze ktos miał jakieś podróbki podróbek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo kolego LEDy fajowe są :D tylko gdzies czytałem ze w dzień strasznie słabo świeca;> chyba ze ktos miał jakieś podróbki podróbek :P

Jadac za samochodem na LEDach swieca lepiej niz zwykle zarowki jednak patrzac pod katem, ze skosa, na lampe jest gorzej. Ale po co w sloneczny dzien postojowe z tylu? Za to STOP na LEDach daje po oczach rowniez w dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tal ledy to tylko te co sa orginalnie w autach a nie nasladowanie jak malpy :polew:

Widzę, że odwet za zjechanie Twojego chromowego s-line :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale czarne to czarne :) robi wrazenie pod warunkiem że nie jest brudna :tongue4:

Żebyś wiedział :naughty:

Ciągle na myjnię muszę jeździć. Tym bardziej, że to nie jest taki czarny czarny tylko czerń wulkaniczna. Więc jak jest brudny to wygląda tak jakby go ktoś obsypał popiołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nad ledami to ty się wogóle nie zastanawiaj tylko je kupuj bo naprawdę warto ja mam u siebie i aż szarakowi parę lat ubyło :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor chyba taki jak mój :):) fajnie mody ile płaciłeś za hidy na przód?? fajnie mody i popieram w 100% :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor chyba taki jak mój :):) fajnie mody ile płaciłeś za hidy na przód?? fajnie mody i popieram w 100% :hi:

359zł

http://www.xenonowe.pl/index.php?MENU=oferta&id=20[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 19:13_________________________________________________Wiosna się zbiża, mody czas zacząć.

Moje małe zmiany:

1) ksenony (żarniki Philips, japońskie przetwornice)

rwkVS.jpg

2) zerwanie chromu z allegro (co za syf :kwasny:)

wBYeS.jpg

3) czarna ramka grilla

ruXCS.jpg

4) Białe postojówki led

wAYTi.jpg

5) Żółta folia do halogenów

Zdjęcia po montażu w pierwszym poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halogeny robią robote :decayed:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:25_________________________________________________jak ostatnio za tobą jechałem to miałem wrażenie że te xenony jakos za dobrze Ci nie oświetlają drogi :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi lampami jest coś nie tak tzn nie mogę ich ustawić.

Lewa lampa jest nie do ruszenia bo partacze z Auto - Bokserska zamiast rozkleić klosz i naprawić regulację to złapali na gumki. Ale świeci dobrze. Prawa lampa mi się przestawiła i nie mogę jej ustawić wyżej. Nie wiem czy to wina silniczka czy czegoś innego.

Muszę to zrobić ale nie bardzo mam kiedy, w ostateczności będę musiał kupić nowe lampy :wallbash:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:38_________________________________________________image.jpg

Założyłem już siedemnastki ale bez obniżenia wizualnie jest średnio ale trakcja jest o niebo lepsza niż na piętnastkach. Następny mod to obniżenie :good:

_________________________________________________

Lepsza trakcja nie uchroniła mnie przed:

hoxM9.jpggbLc0.jpg

Na szczęście nie było żadnych zniszczeń, odpadł mi tylko hokej od zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawe mody, idące w dobrą stronę :good:

gdzie kolega nabył tą folie do oklejenia halogenów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia do halogenów jest z allegro:

http://allegro.pl/item952018435_folia_do_lamp_przednich_zolta_old_style.html

Miałem już wcześniej dymione kierunki takie odstające więc zmieniłem je na białe, chociaż nie powiem że trochę myślę o płaskich dymionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...