Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

gleby nie powiększaj bo jak wpadna koła w nadkola to będzie niezbyt :disgust:

Czemu dekory z prawej z tyłu masz inny niz z lewej?

Felga w nadkola nie wejdzie bo felga jest za szeroka, dlatego najprawdopodobniej będę je poszerzał. Mechanik mi krzyknął 80zł/szt bez malowania. Z tyłu będą jeszcze dystanse 5mm.

Dekory są takie same, cień tak padł :wink4:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aha luzik :good:

Opublikowano
  • Autor

Dziś ciąg dalszy swapa i nitowanie wydechu :decayed:

Więcej nie kupię końcówek za 20zł :angry:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 10:14_________________________________________________Na początku rozumiem, przykręciłem na śruby. Odpadły.

DSC03976.jpgDSC03982.jpg

Tym razem je przyspawałem, to puściły nity i odpadła sama stalowa końcówka :decayed:

Opublikowano

Panie Adamie Złotko wymiata :kox: Mijaliśmy się wczoraj na dęblińskiej po 22 i po wiem szczerze, że prosiaki robią zajębistą robote, z tą glebą wygląda wyśmienicie. Brakuje mi tylko znaczka na klapie :gwizdanie:

Opublikowano

(mam nadzieję, że rafałekxx mi wybaczy :wink4:)

ni ch#ja! :bicz: :bicz: :bicz::foch::bag:

brzydki ten czarnuch :decayed::klamie::pleasantry:

Opublikowano
  • Autor

Swap AWX-a zamiast 1.8T :tongue4:

teraz już wybaczone :naughty:

Opublikowano

Swap AWX-a zamiast 1.8T :tongue4:

teraz już wybaczone :naughty:

:blink: tym mnie zaskoczyłeś :D

Opublikowano

oj to ja bym chyba jednak wolał 1.8T ;-)

Opublikowano
  • Autor

oj to ja bym chyba jednak wolał 1.8T ;-)

AWX całkiem nieźle pomyka, zaraz po swapie będzie program ~170KM.

Chyba, że go namówię na BRD i fmica :naughty: wtedy będzie więcej :)

Opublikowano

za wysoko :no::wink4:

Opublikowano
  • Autor

za wysoko :no::wink4:

Wiem :disgust:

powiedziałem sobie, że mój audik będzie miał taką glebę jak Twój w tamtym roku na majówce ale chyba mi się nie uda :wink4:

Opublikowano

na majówce będziesz w tym roku?

Opublikowano
  • Autor

Jak się wkurzę to założę 16" zimówki, zjadę gwintem na maksa i zimówki spolerują nadkola :polew:

Tak, będę :good:

Mam rzut beretem, wstyd nie być :wink4:

Opublikowano

w takim razie do zobaczenia :hi:

Opublikowano
  • Autor

w takim razie do zobaczenia :hi:

Super :)[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 11:22_________________________________________________Tak zrobię, jak wrócę z pracy to gwint idzie na maksa w dół i zakładam zimówki. Będzie polerka nadkoli :decayed:

Nie pomyślałem bo mogłem zostawić 235 na prosiakach i nimi wycierać nadkola :doh1:

Opublikowano

A to w czym problem żeby niżej zjechać te wyżej wspomniane nadkola czy już się nie da na Waszych drogach jeździć?

Opublikowano
  • Autor

A to w czym problem żeby niżej zjechać te wyżej wspomniane nadkola czy już się nie da na Waszych drogach jeździć?

Drogi mamy bardzo dobre a tam gdzie są złe nie jeżdżę :wink4:

Szkoda mi opon bo są praktycznie nowe, i zapłaciłem za nie niemało. Skręciłem trochę niżej - tarło przy skręcie i na nierównościach. Ale zimówek idących do kosza mi nie szkoda :evil:

Opublikowano

Kumam :wink4: Jakie parametry kółka masz, bo nie chce mi się szukać info?

Opublikowano
  • Autor

Kumam :wink4: Jakie parametry kółka masz, bo nie chce mi się szukać info?

8.5 cala et 35, opona 225/40/18.

Bez dystansu z tyłu (jeszcze :wink4:)

Opublikowano

Miałem takie same kółka przez jakiś czas u siebie i faktycznie tył spoko, a z przodem były problemy :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.