Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

macie dość B5 ? może czas na B7 :-) ?

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja to to moje padło zrzucę przy najbliższej okazji z najwyższej górki w bielsku :wallbash: :wallbash:

:shocked:

macie dość B5 ? może czas na B7 :-) ?

Nee B7 niee, B8 :kox:

Opublikowano

2s8myxv.jpg

chyba mam taki w avancie ale nie jestem pewnien

Opublikowano

ja to to moje padło zrzucę przy najbliższej okazji z najwyższej górki w bielsku :wallbash: :wallbash:

:shocked:

macie dość B5 ? może czas na B7 :-) ?

Nee B7 niee, B8 :kox:

kogo stać na B8 ten niech kupuje :-)

Opublikowano
  • Autor

2s8myxv.jpg

chyba mam taki w avancie ale nie jestem pewnien

Gelo mi takie coś obiecał ale w razie czego odezwę się do Ciebie :notworthy::good:

Powinno pasować bo fotele też mam z avanta.

Opublikowano

2s8myxv.jpg

chyba mam taki w avancie ale nie jestem pewnien

Gelo mi takie coś obiecał ale w razie czego odezwę się do Ciebie :notworthy::good:

Powinno pasować bo fotele też mam z avanta.

bolec czy ucho?

Opublikowano
  • Autor

Rocznik 97

z boków wychodzą czarne bolce :)

Opublikowano

2s8myxv.jpg

chyba mam taki w avancie ale nie jestem pewnien

Gelo mi takie coś obiecał ale w razie czego odezwę się do Ciebie :notworthy::good:

Powinno pasować bo fotele też mam z avanta.

przyjeżdzaj nie jestem obrażalski :decayed:

kupisz piwo na zgodę i będzie git :decayed:

mam wszystkie mocowania wykręcone,

przed chwilą chłopaki wzieli ode mnie dwumase tarcze i docisk

Opublikowano
  • Autor

2s8myxv.jpg

chyba mam taki w avancie ale nie jestem pewnien

Gelo mi takie coś obiecał ale w razie czego odezwę się do Ciebie :notworthy::good:

Powinno pasować bo fotele też mam z avanta.

przyjeżdzaj nie jestem obrażalski :decayed:

kupisz piwo na zgodę i będzie git :decayed:

mam wszystkie mocowania wykręcone,

przed chwilą chłopaki wzieli ode mnie dwumase tarcze i docisk

Ja też się nie gniewam :good:

Mocowania mam (te które dały się odkręcić)

Brakuje mi dwóch elementów przynitowanych do "budy".

Takiego czegoś:

P1360442.jpg

Opublikowano

Też jestem ciekaw tej folii :mysli: na lusterkach powinno być :kox:

ja to to moje padło zrzucę przy najbliższej okazji z najwyższej górki w bielsku :wallbash: :wallbash:

z Szyndzielni powinno się udać :naughty:

Opublikowano

Zamówiłem :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

pół dnia myślałem ile zamówić i ile za to zapłacić :decayed:

i ile Ci wyszło na lusterka? Czy będziesz jeszcze coś kleił?

Opublikowano

Na jedno lusterko wg. mnie 30 na 30 starczy z zapasem? :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

pół dnia myślałem ile zamówić i ile za to zapłacić :decayed:

i ile Ci wyszło na lusterka? Czy będziesz jeszcze coś kleił?

Kupiłem dwa kawałki folii 50x50. Myślę, że tyle spokojnie wystarczy.

Myślałem o dekorach i może dachu ale najpierw sprawdzę jak wyjdzie na lusterkach.

Opublikowano

Widze jest to to samo co folia 3m, dobrze zawiń do wnętrza lusterka powinna dobrze sie uformować :good: suszarka wystarczy do podgrzania

Efekt bedzie taki

20091228470.th.jpg

brakuje ogólnie jej połysku :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Wpadłem na szalony pomysł, żeby psiknąć lakierem bezbarwnym ale wątpię, że lakier będzie się trzymać.

Jakieś resztki folii zostaną na pewno, więc będę na nich testował :decayed:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 19:01_________________________________________________

Widze jest to to samo co folia 3m, dobrze zawiń do wnętrza lusterka powinna dobrze sie uformować :good: suszarka wystarczy do podgrzania

Efekt bedzie taki

20091228470.th.jpg

brakuje ogólnie jej połysku :disgust:

I tak wygląda świetnie, jeden z lepszych modów dla polifta.

Wiadomo hydrografika to inna bajka ale taka folia też robi robotę :kox:

Opublikowano

Wpadłem na szalony pomysł, żeby psiknąć lakierem bezbarwnym ale wątpię, że lakier będzie się trzymać.

Jakieś reszty zostaną na pewno, więc będę na nich testował :decayed:

laminowanie lepiej sie sprawdzi, bezbarwny schodzi, testowałem na swoich skrawkach :decayed:

Opublikowano

Na czym polega te laminowanie?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.