Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pierścień abs-u trzeba wybić :wink4:

ale że młotkiem?

wiem że trzeba go podgrzać i później na prasę, myślałem że masz jakiś inny sposób :naughty:

Ja nic nie podgrzewałem, tylko kolejno przez każdy z otworów wkładasz podłużny przedmiot i delikatnie uderzasz młotkiem.

Złożyłem w odwrotnej kolejności bez problemu, błędów nie ma żadnych :)

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Młotkiem, młotkiem :)

Poradzisz sobie :good:

jeszcze jedno OT, te łożyska bedą dobre? o to chodzi wogóle?

http://allegro.pl/lozysko-lozyska-meyle-tyl-audi-80-90-a4-a6-kpl-i1582938003.html

Tak, to są łożyska na tył :)

Ja kupiłem RUVILLE bo tylko takie mieli w sklepie :wink4:

Na przód kupowałem SKF i do tej pory jeżdżą :good:, wcześniej miałem Optimale i po 10k km, były do wymiany :thumbdown:

Opublikowano

RUVILLE ja właśnie też takie mam. Na łożyskach nie powinno się oszczędzać na wielu forach o tym pisze.

Opublikowano

RUVILLE ja właśnie też takie mam. Na łożyskach nie powinno się oszczędzać na wielu forach o tym pisze.

czyli te co wkleiłem to kicha? :embarrassed:

Opublikowano

Raczej tak ja tylko o tych 2 firmach słyszałem pozytywne opinie.

Opublikowano

Raczej tak ja tylko o tych 2 firmach słyszałem pozytywne opinie.

FAG jeszcze
Opublikowano

bierz SKF

Opublikowano

ruville nie jest producentem, tylko przepakowywaczem, bardzo czesto ląduje u niego fag.

a ja nie wiem co wy tam chcecie w tych lozyskach wyciskac, przeciez je sie normalnie wyciaga. jak dawalem do przetoczenia to normalnie wyciagnalem.

ja mialem optimale na przod, to jedno lozysko ejszcze jezdzi ,a drugie po 10k do wymiany.

Opublikowano

FAG chyba robi na pierwszy montaz :gwizdanie:

Opublikowano

armi SKF :gwizdanie:

Opublikowano

oj chyba FAG :-)

Opublikowano

witam Przepraszam że się wtrącę w wątek pracowałem w sklepie z łożyskami

FAG - Germany :good:

SKF - Sweden :good:

FŁT - Poland :good:

na naszym rynku głownie liczące i szanujące się 3 firmy

Pozostałe zostawiam bez komentarza (optimal,complex itd) :thumbdown:

Opublikowano

Jeśli dobrze pamiętam, to chyba (?) FAG ma w komplecie jakiś odpowiedni smar od razu.

Opublikowano

Smar i tak chyba najlepszy ten zielony ja z niego korzystałem.

Opublikowano

Jeśli dobrze pamiętam, to chyba (?) FAG ma w komplecie jakiś odpowiedni smar od razu.

SKF też ma smar, nie ma za to tych dekielków

Opublikowano
  • Autor

Majóvwka 2011 :naughty::kox:

na szybko :wink4:

dow2fr.jpg

ifa9gw.jpg

Btw, wiedza dziennikarzy TVN TURBO poraża :decayed:

"wygląda na 400KM"

"myślałem, że to jakiś RS"

a to diesel w dodatku sedan :decayed:

Opublikowano
59106616.jpg
Opublikowano

armistead kosa jest i tyle :naughty:

Prosiaki to jedne z fajniejszych alu.

Opublikowano

Te sa fajne :slina:

img2251h.jpg

img2366a.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.