Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

armi no jest BOMBA i nic tylko 809326.1314.gif na jej widok :kox: hehe

Czarnulka :kox:

Musimy kiedyś zrobić wspólną sesje :naughty:

Szczerze mówiąc to nic nie robi takiej roboty jak dobre zdjęcia :decayed::good:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 22:42_________________________________________________

No,super ta twoja B5 :wink4: Ja u siebie też mam grill w czarny mat ale z tego co mi się wydaje to ty masz od eski? Lampy tylne- :good: Ciekawe jakby u mnie wyglądały :mysli:

Tak, to grill od esy :)

Lampy tylne też mi się bardzo podobają i co raz ktoś o nie pyta. Niestety są problemy z ich dostępnością, nie ma ich na allegro ani na ebay-u :shocked:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lampy tylne też mi się bardzo podobają i co raz ktoś o nie pyta. Niestety są problemy z ich dostępnością, nie ma ich na allegro ani na ebay-u :shocked:

Nie martw się Armi ja co chwile dostaję pw z zapytaniami o te lampy :D

Opublikowano

To mi się jakoś szczególnie podoba :)

DSCF7347.JPG

za***iste te Twoje RS4 :naughty:

nie myślałeś nad czarna lampą?

Opublikowano

No ciekawie :good: Ja tez choruje na prosiaki, ale tylko na parapecie :decayed:

Opublikowano

To mi się jakoś szczególnie podoba :)

DSCF7347.JPG

:kox::cool1::slina: FMIC robi robote :kox:

Opublikowano

To mi się jakoś szczególnie podoba :)

DSCF7347.JPG

:kox::cool1::slina: FMIC robi robote :kox:

chlopaki na zlota poodslaniali i na RS4 sie lansuja :polew:

Opublikowano

a mi się najbardziej ten kolo z piwkiem po lewej hehe

Opublikowano

Armi, kiedyś chyba widziałem że miałeś problem z odpadającym zabezpieczeniem antykorozyjnym...poradziłeś sobie jakoś z tym?

Opublikowano
  • Autor

Tak,

szlifierką oczyściłem podwozie ze starej powłoki (tylko miejsca gdzie odpadała tj. pod spodem była rdza), pomalowałem hameraidem a później napsikałem baranka w spreju. Wygląda jak fabryka, po zimie się okaże czy trzyma jak fabryka :wink4:

Opublikowano
:notworthy: dzieki. U mnie właśnie zauważyłem głównie po prawej stronie miejsca gdzie zaczęło odpadać... :disgust:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały update

- podszybie poliftowe, pod maską o 3-4 lata młodziej

6903cy.jpgvdl178.jpg

- dystanse 5mm na tył (najpierw klepanie rantów nadkoli)

243hh14.jpg

- kluczyk scyzoryk

2lswcig.jpg21dk874.jpg

następny większy mod to 2.7 biturbo :polew::decayed:

Opublikowano

W końcu udało Ci sie skompletować podszybie :good:

Opublikowano
  • Autor

OGR+ allegro i jest :kox::naughty:

Opublikowano

W końcu udało Ci sie skompletować podszybie :good:

miałeś mi VT zrobić :bicz3:

Opublikowano

W końcu udało Ci sie skompletować podszybie :good:

miałeś mi VT zrobić :bicz3:

:decayed: dobra zaraz cos klepne, tylko musze znaleźć takie felgi na aucie :gwizdanie:

Opublikowano

Elegancja pod maską z tym podszybiem :good: ile Cię wyszło ?

Opublikowano

podszybie :kox: ja niedługo też montuje :tongue4:

Opublikowano

widzę że dotarło nawet całe hehe :-)

Opublikowano

siemka;) Jak wkoncu załatwiłeś tą sprawe z końcówkami, kupiłem takie same ale czytając twój temat to sądzę że zaraz i mi odpadną :disgust:

Opublikowano

podszybie daje rade :good: ale przy montazu trzeba bylo wziac szmatke i wyczyscic komore :naughty:

ranty sam bedziesz klepac czy dajesz komus?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.