Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

i co i co i co ? :naughty:

Trochę za bardzo styrane ;(

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

poczekaj może nikt nie będzie brał- za 50zł chyba warto

Opublikowano

poczekaj może nikt nie będzie brał- za 50zł chyba warto

No..plakatówki i pędzelek i jak nówexy wyjdą :naughty:

Opublikowano

polerowanko i powinno wyjść zacnie tylko kwestia rozmiaru czy ok :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

polerowanko i powinno wyjść zacnie tylko kwestia rozmiaru czy ok :rolleyes:

Ja potrzebuję dekielki o średnicy zewnętrznej 50mm, te są 76mm.

Idę robić klimę - dziura w przewodzie (takie uroki gleby :decayed:)[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 17:57_________________________________________________Mały update to pierdółki typu

- radyjko Pioneer 4000ub + praktycznie niewidoczny pendrive z czerwoną diodą

78td.jpg9rsuat.jpg

- tablica rejestracyjna z Kalifornii w nawiązaniu do obrysówek i żółtych halogenów

fa5xuh.jpg

Plany na najbliższy miesiąc to:

- FIS (leży już od roku :embarrassed:), niedługo miesiącu jedzie na naprawę przepalonych (2) lini.

- poszerzenie nadkoli (czekam na maszynkę od Krychy :kox:)

Opublikowano

Armi jak przyjdzie do Ciebie maszynka, to zrób fotki przed i po, bo póki co nikt nie pokazał jaka jest róznica :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Armi jak przyjdzie do Ciebie maszynka, to zrób fotki przed i po, bo póki co nikt nie pokazał jaka jest róznica :przebiegly:

Pewnie dlatego, że bez uszkodzeń lakieru nie da się poszerzyć więcej niż centymetr (i to maksie).

Mam nadzieję, że tyle wystarczy żeby zjechać z gwintem na maxa :kox:

Opublikowano

Zamówiłeś rozpychaczkę do nadkoli ? :naughty:

Opublikowano

bo póki co nikt nie pokazał jaka jest róznica :przebiegly

przecie pucek pisał co i jak i wrzucił jakieś tam zdjęcia
Opublikowano

bo póki co nikt nie pokazał jaka jest róznica :przebiegly

przecie pucek pisał co i jak i wrzucił jakieś tam zdjęcia

krycha ale chodziło mi o porównanie przed i po :wink4: bo u pucka ciezko zauwazyć róznice na fotce :wink4:

Opublikowano

bo u pucka ciezko zauwazyć róznice na fotce :wink4

przepaści nigdy nie uzyskasz, bo to nie jakieś profi klepanie błotników tylko podgięcie :)
Opublikowano

bo póki co nikt nie pokazał jaka jest róznica :przebiegly

przecie pucek pisał co i jak i wrzucił jakieś tam zdjęcia

z tego co wiem to kolega Pucek nie poszerzał nadkoli maszynka :mysli:

Opublikowano

bo póki co nikt nie pokazał jaka jest róznica :przebiegly

przecie pucek pisał co i jak i wrzucił jakieś tam zdjęcia

z tego co wiem to kolega Pucek nie poszerzał nadkoli maszynka :mysli:

6 lipca bodajże to robiłem :)

Błotnik wypchało o około centymetr, dlatego też mogłem zejść na prosiakach do 61cm od błotnika do podłoża, po odbiorze od lakiernika mam zamiar zejść do 59cm i założyć 15'' felgi dla sprawdzenia ile wtedy auto siądzie :decayed:

Opublikowano

jak ci to radyjko gra? :mysli:

Opublikowano

polerowanko i powinno wyjść zacnie tylko kwestia rozmiaru czy ok :rolleyes:

Ja potrzebuję dekielki o średnicy zewnętrznej 50mm, te są 76mm.

Idę robić klimę - dziura w przewodzie (takie uroki gleby :decayed:)[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 17:57_________________________________________________Mały update to pierdółki typu

- radyjko Pioneer 4000ub + praktycznie niewidoczny pendrive z czerwoną diodą

78td.jpg9rsuat.jpg

- tablica rejestracyjna z Kalifornii w nawiązaniu do obrysówek i żółtych halogenów

fa5xuh.jpg

Plany na najbliższy miesiąc to:

- FIS (leży już od roku :embarrassed:), niedługo miesiącu jedzie na naprawę przepalonych (2) lini.

- poszerzenie nadkoli (czekam na maszynkę od Krychy :kox:)

radyjko fajne. Miałem ciut niższy model i grało rewelka a tego słuchałem tez super :good:

Na takiego pendrivea tez choruję tylko nie moge się zebrać żeby kupic ale zarąbista rzecz :notworthy::good:

Opublikowano
  • Autor

jak ci to radyjko gra? :mysli:

Bardzo dobrze, ma duzo wiecej ustawien niz nizsze modele. Minus to joystick (ale mozna sie przyzwyczaic).

Pendrive jest swietny, juz pare razy sie zlapalem na tym ze nie moge go znalezc a on siedzi w radiu :wink4:

Jest malutki i mryga na czerwono.

Opublikowano

Głośniki masz ori Nokii czy może inwestowałeś w coś lepszego?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.