Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hmmm, dido sprzedaje teraz ramki z tą ramką na FIS ? One są metalowe czy jak inne plasik ?

Z ramką na fis, jeszcze ich nie rozpakowałem. Wyglądają bardzo porządnie.

A nie wystarczy że ludzie się oglądają ? :naughty: bo pewnie tak jest...

Moc słuszna...

Ale chyba troche rozumiem o czym mówisz, bo ja np zmieniłem ostatnio lampy, ale już mi to nie starcza i chce jeszcze coś zmieniac...

Oglądają się, pytają który rocznik i nie chcą wierzyć, że to 15letnie auto ale ja już po prostu powoli nie mam co zmieniać.

Teraz już tylko eksploatacja i jakieś pierdółki.

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no właśnie bo ostatnio ich nie było w jego sklepie a teraz widzę że się pojawiły - jak zamontujesz to daj znać czy element na fis jest przyklejany czy zaginany

Opublikowano

sam bedziesz robil fisa ? jak z immo? wiesz co i jak ? bo mnie to blokuje a nikt z moich ziomkow mi nie pomoze to zrobic bo nie kumaci :decayed:

Opublikowano

ma 97 więc imo w puszce

Opublikowano

a kurcze nie zwróciłem uwagi na rok z wygadu duzo młodsza :good:

Opublikowano

zderzaka s4 Ci brakuje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie bo ostatnio ich nie było w jego sklepie a teraz widzę że się pojawiły - jak zamontujesz to daj znać czy element na fis jest przyklejany czy zaginany

Zaginany, ramki wyglądają całkiem porządnie :)

sam bedziesz robil fisa ? jak z immo? wiesz co i jak ? bo mnie to blokuje a nikt z moich ziomkow mi nie pomoze to zrobic bo nie kumaci :decayed:

ma 97 więc imo w puszce

W moim roczniku immo nie jest problemem :)

zderzaka s4 Ci brakuje :decayed:

Nie będzie zderzaka od s4, jeszcze by ktoś pomyślał, że to esa :wink4:

Z tyłu mógłbym zamontować zderzak z dyfuzorem ale przód już taki zostanie.

Opublikowano

Armi zawsze możesz zmienić kolor :)

Opublikowano

Nie zakładaj tej "kwadratowej" ramki na FIS :sick3::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: Widziałeś u mnie? ja nie mam i bez wygląda znacznie lepiej :wink4: zakładaj tego fisa a potem walcz z sensorem :D

Opublikowano

no to masz farta u mnie juz z tym immo gorzej i nie wiem czy sie zabierac za to :tongue4:

Opublikowano

Armi idz teraz w detajling :D

Będziesz miał w co inwestować ;) Wczoraj zrobiłem pierwsze zakupy (w zasadzie kupiłem już prawie wszystko, zostały mi ze 3 rzeczy) i wydałem już 300 zł ;(

:decayed:

Opublikowano

Armi idz teraz w detajling :D

Będziesz miał w co inwestować ;) Wczoraj zrobiłem pierwsze zakupy (w zasadzie kupiłem już prawie wszystko, zostały mi ze 3 rzeczy) i wydałem już 300 zł ;(

:decayed:

to chyba dopiero zacząłeś wydawać hehe ;-)

Opublikowano

Armi idz teraz w detajling :D

Będziesz miał w co inwestować ;) Wczoraj zrobiłem pierwsze zakupy (w zasadzie kupiłem już prawie wszystko, zostały mi ze 3 rzeczy) i wydałem już 300 zł ;(

:decayed:

to chyba dopiero zacząłeś wydawać hehe ;-)

Możliwe :mysli: w zasadzie kilka produktów to tylko testery :embarrassed: Ale akcesoria już mam. W zasadzie zostało kupić jeszcze jedno wiadro, Ultimate Compound, Ultimate Polish i Wosk Megsa, = kolejne 200 zł :confused4:... Ale to juz po urlopie chyba :wink4:

Opublikowano

HaVoK na srebrnym nie powalczysz... efekt będzie taki sobie :rolleyes:

Opublikowano

HaVoK na srebrnym nie powalczysz... efekt będzie taki sobie :rolleyes:

Oj tam oj tam. Ale to moje Hobby :D Lubie się tak bawić :)

Ale jedną stronę auta mam do drobnej korekty także będę miał okazję się sprawdzić. No i lakier zabezpieczę na jakiś czas :)

Opublikowano

Ja nie mam czasu na to hobby :( nie mam nawet czasu umyć :wallbash:

żeby nie było ot ładny autobus na przystanku :decayed:

Opublikowano

piękna sztuka.. :slina:

Opublikowano

żeby nie było ot ładny autobus na przystanku :decayed:

z przystanku powstałes w przystanek sie obrocisz :decayed::polew::wink4:

Opublikowano

żeby nie było ot ładny autobus na przystanku :decayed:

z przystanku powstałes w przystanek sie obrocisz :decayed::polew::wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie mam czasu na to hobby :( nie mam nawet czasu umyć :wallbash

Bo Ty ciągle czekasz na deszcz :P:D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.