Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=7527&g2_serialNumber=2

to chyba tez twoje :tongue4:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

daje rade :naughty:

Opublikowano

ja nic, poza tym to temat armiego więc gadajmy o kobietach albo o jego aucie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za miłe słowa :hi::good:

Już ostatnie:

IMG_1056.jpg

Dziś wpadły dwa graty od wujka Solara ale o tym później :)

Opublikowano

tak czysto przypadkiem to nie zwichrowała Ci się czasem dokładka przedniego zderzaka ?

Opublikowano
  • Autor

tak czysto przypadkiem to nie zwichrowała Ci się czasem dokładka przedniego zderzaka ?

Trytyki puściły :decayed:

Opublikowano

nieładnie :-) ale mój też był spawany :-)

Opublikowano

Armi, poliftowa klapa by spasiła jak złoto :naughty:

Opublikowano

Armi, poliftowa klapa by spasiła jak złoto :naughty:

USA lepsza :evil:

Opublikowano

Armi, poliftowa klapa by spasiła jak złoto :naughty:

USA lepsza :evil:

nie, bo za dużo tych US zadków :evil:,

Opublikowano
  • Autor

Niestety ale musi być USA :wink4:

najlepiej w kolorze :>

ale raczej takiej nie znajdę :confused4:

Opublikowano

Niestety ale musi być USA :wink4:

najlepiej w kolorze :>

ale raczej takiej nie znajdę :confused4:

samą klapę USa dorwać, to trzeba troszkę popolować, a żeby jeszcze w kolorze trafić, to już trzeba mieć mega farta :decayed:, ja mam ciemną niebieską :embarrassed:

Opublikowano

Slepy u nas na LRY zadna nie jezdzi :naughty: wiec mozna zakładać, do tej pory jednego B5 tylko widzialem ale sprowadzony :tongue4:

Opublikowano

Slepy u nas na LRY zadna nie jezdzi :naughty: wiec mozna zakładać, do tej pory jednego B5 tylko widzialem ale sprowadzony :tongue4:

no u mnie na klapie USa w okolicy jeździ tylko mój kuzyn, ale też importowane 1.8T :decayed:

Opublikowano

na allegro nima nic :confused4:

mi Duffy, podesłał linka, była cała a4 z USA, na częśći :wink4:

Opublikowano

na allegro nima nic :confused4:

mi Duffy, podesłał linka, była cała a4 z USA, na częśći :wink4:

halo nie było :mysli:

Opublikowano

na allegro nima nic :confused4:

mi Duffy, podesłał linka, była cała a4 z USA, na częśći :wink4:

halo nie było :mysli:

jakby były to już by świeciły u mnie razem ze zderzakiem, bo tam jest bez tej wnęki na blachę :gwizdanie:, to był przedlift, także z zewnątrz poza klapą rarytasów nie było :confused4:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 00:21_________________________________________________Ładnie :kox:

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=7374&g2_serialNumber=2

Opublikowano

właśnie usa do sedana lepsza. do avanta mi jakoś ori lepiej pasuje :-)

Opublikowano

No,super ta twoja B5 :wink4: Ja u siebie też mam grill w czarny mat ale z tego co mi się wydaje to ty masz od eski? Lampy tylne- :good: Ciekawe jakby u mnie wyglądały :mysli:

Opublikowano

armi no jest BOMBA i nic tylko 809326.1314.gif na jej widok :kox: hehe

Czarnulka :kox:

Musimy kiedyś zrobić wspólną sesje :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.