Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zabezpieczenie przed kradzieżą


JimmyA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Chciałbym zabezpieczyć swoje a4 b7, jestem świadomy że tego typu forum czytają złodzieje. Prosiłbym jedynie osoby które posiadają zabezpieczenia o polecenie serwisu w Warszawie lub okolicach, który jest zaufany i zrobi to solidnie. Jeżeli znajdzie ktoś chwile aby na pw podzielić się opinią o zamontowanym u siebie zabezpieczeniu będę wdzięczny. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi, że osoby które kradną auta wiedzą dokładnie jakie są zabezpieczenia i jak je złamać.

Tyle mogę dodać że najbardziej efektywne są blokady na skrzynię biegów, z ich złamaniem często za długo schodzi i sami się poddają.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma jakieś nadajniki jak np breloczki do znajdywania kluczy? Raz mi się obiło o uszy, że po kradzieży auta, właściciel znalazł je bo miał w schowku taki breloczek.

Edytowane przez davis693
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Langista napisał:

Wierz mi, że osoby które kradną auta wiedzą dokładnie jakie są zabezpieczenia i jak je złamać.

Tyle mogę dodać że najbardziej efektywne są blokady na skrzynię biegów, z ich złamaniem często za długo schodzi i sami się poddają.

Dzięki za odpowiedź, czy możesz polecić coś konkretnego? firmę model itp. Z góry oczywiście dziękuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie wgłębiałem nigdy dalej w temat, na pewno cena gra dużą rolę i tu już kontaktuj się z firmami zajmującymi się takimi blokadami, bo to też trzeba umieć założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już z automatu jak robotę wykonujesz w zakładzie czyli patent jest szeroko znany to takie zabezpieczenie jest niewiele warte.

Polecam własne pomysły i samodzielne ich wdrażanie w życie, choć wiem, że większość użytkowników nie będzie w stanie się tutaj wykazać.

 

Według mnie tak długo jak nie przyjadą po auto z lawetą to można się przed kradzieżą uchronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak mówisz. Tak czy inaczej najważniejsze to dobrze ukryty nadajnik GPS z własnym akumulatorkiem który wytrzyma kilka dni. Cała reszta to kwestia portfela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież GPS zagłuszasz i jak dojedziesz do dziupli to zdejmujesz.

Jak kradną droższe auta, a takie b8 to już parę zł jest to na pewno mają odpowiedni sprzęt.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśląc w ten sposób to najlepiej w garaż zainwestować, bo tak właściwie to żadne zabezpieczenie nie pomoże tylko garaż z kamerami i alarmem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luksusowe auta to nawet z garażu wyciągają... ;)

Potrafią gaz do domu wpuścić i wyciągnąć furę. 

Nie wiem jak, ale jednak im się to udaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blokada skrzyni biegów Polskiej firmy Niedźwiedź-Lock.

Widziałem kilka filmów w necie jak warsztaty dostały kilka sztuk i forsowały je na przeróżne sposoby, ciekły azot, wiertarka a nawet koparka nie dała rady jej uszkodzić.

Ale jak złodziej jest uparty to nawet na lince auto z zablokowanymi kołami wyszarpie..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...