Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Maglownica - samodzielna regeneracja


Grzegorz76

Rekomendowane odpowiedzi

Czy plywanie samochodu moze byc przyczyna uszkodzonego magla? Dodam ze przy predkosciach 80-110km/h telepie mi troszke kierownica ale przy predkosci 140km/h juz telepanie ustaje . Zle wywarzenie kol oraz zle felgi nie wchodza w gre bo sa zalozone funkiel nowki i dobrze wywarzone ,co do zawieszenia nie zauwarzylem zadnych luzow .Ajednak telepie kierownica i troszke plywa

Jedź na "szarpaki", sam nie wyczujesz czy masz luzy czy nie. Jeżeli masz szerokie opony teraz to też pływają na nierównościach, szczególnie na koleinach. Co do wpływu magla na pływanie odpowiem Ci jak sam zregeneruję.

Wlasnie bylem na szarpakach i ustawiali mi zbieznosc i nic to nie pomoglo ,czyli plywa i telepie dalej :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka szerokość opony i czy opony nowe? Ja Ci powiem jak jest u mnie, a magiel mam zdecydowanie do regeneracji (co będę niedługo czynił) Jeżeli chodzi o jazdę na wprost to raczej idzie prosto, chociaż porównanie tak jak pisałem, będę mieć dopiero po wymianie. Ale jedną rzecz zauważyłem, że auto na zakrętach się nieprzyjemnie zachowuje, czasami chce wypaść na zewnątrz łuku a czasami "zaciska się" w zakręcie. To chyba efekt nieprawidłowej siły wspomagania, czyli czasami ona jest a czasami jej nie ma. POzdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony i felgi mam nowki 225/40/18 . No nic musze szukac dalej az znajde przyczyne :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej szerokości opon będzie Ci pływać na naszych drogach. Co do telepania to hmm..., nowe koła też trzeba wyważyć. Jeżeli takie objawy wystąpiły po zmianie kół to w kołach bym szukał przyczyny. Pozdrawiam :hi:[br]Dopisany: 02 Maj 2009, 20:59_________________________________________________Poza tym tak niski profil opony obnaża nawet najmniejszą usterkę w zawieszeniu, być może nawet niezauważalną na "szarpakach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA panowie zaryzykowałem i kupiłem zestaw naprawczy do mojego magla firmy ZF i z tata w jedno po południe wymieniliśmy i nie było zadnych wycieków ani skutków ubocznych chodziła jak nowa:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...