Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Gwiżdzący tłumik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KUPIŁEM 2 MIESIĄCE TEMU A4 B5 110PS 97R. AUTO POSIADA ZDERZAK OD S4 FELGI 17' CZRNE LAMPY TYŁ, NAKŁADKI NA LAMPY KAMEI I...............NO WŁAŚNIE TEN TŁUMNIK.GDY DODAMY GAZU NAWET MINIMALNIE TO SŁYCHAC JAK NIESAMOWICIE GWIZDŻE KOńCÓWKE WYDECHU MAM PODWÓJNA I PROSTĄ POWIEDZCIE MI CO W TYM AUCIE JEST ZAŁOŻONE?????????????????????????

Opublikowano

PS. nie krzycz na forum bo będą ostrzeżenia :evil: (DUŻE litery to krzyk)

a katalizator masz czy jest wycięty :question:

no i dieslu koncówki w oryginale są zakręcone w dół

Opublikowano
  • Autor

właśnie tam gdzie kat. to słychac ten gwizd

[ Dodano: 22-03-2007, 20:05 ]

rury proste

Opublikowano

przeważnie pojawia sie efekt gwizdu po usunieciu kata i wstawieni zwyklej rury przelotowej

po prostu wtedy slychać prace turbafffki

Opublikowano
przeważnie pojawia sie efekt gwizdu po usunieciu kata i wstawieni zwyklej rury przelotowej

po prostu wtedy slychać prace turbafffki

a umnie gwizdało nawet z katami :wink:

Opublikowano
a umnie gwizdało nawet z katami :wink:

przy dwoch T to nic dziwnego

Opublikowano
  • Autor

ale mówie ze to nie turbina bo bedzie z 1200obtotów i juz słychac

Opublikowano

Trzeba bylo nie kupowac AFN'a tylko 1Z-eta i nie bylo by problemu :lol:

Opublikowano
ale mówie ze to nie turbina bo bedzie z 1200obtotów i juz słychac

a ja mowie ze przy wycietym kacie turbulum juz słychać nawet przy 1000obr./min.

Opublikowano
  • Autor

:a4fan: a ma podwyższoną moc :question:

[ Dodano: 23-03-2007, 16:09 ]

Trzeba bylo nie kupowac AFN'a tylko 1Z-eta i nie bylo by problemu
kolego ale ja cie nie prosze o rade co mam kupywac
Opublikowano
:a4fan: a ma podwyższoną moc :question:

teraz mam podwyższoną

ale we wczesniejszej przed podwyzszeniem tez tak milo bylo słychać

Opublikowano

Z tym tłumikiem coś musiało być robione, diesle mają rury zagięte w dół przecież...

Jeśli jesteś na 100% przekonany, że to wina wydechu podjedź do jakiegoś tłumikarza co by sprawdził układ.

Opublikowano

ja mam ori tlumik i po pewnym czasie tez zaczyna ale pocihutku pogwizdywac tez bylem zdziwiony :eek: :eek: ale mi to nie przeszkadza :wink::wink:

Opublikowano
  • Autor

ja mam proste ale gruba końcówke załozoną

Opublikowano

i co przeszkadza ci to pogwizdywanie :confused:

Opublikowano

Przeciez to normalne ze pogwizduje Turbulum ma zmienna geometrie lopatek to sobie pogwizduje , dziwie sie tylko koledze audia4s4, ze mu to przeszkadza :confused:

Opublikowano
  • Autor

mi to nie przeszkadza ale byłem ciekaw co tam jest założone

[ Dodano: 24-03-2007, 09:32 ]

Przeciez to normalne ze pogwizduje Turbulum ma zmienna geometrie lopatek to sobie pogwizduje , dziwie sie tylko koledze audia4s4, ze mu to przeszkadza
ale tak turbina w zadnym tdi tak nie gwizdze a wiem bo juz miałem pełno audi tdi i nie tylko
Opublikowano

A sprawdzales dolot moze masz gdzies przestrzelony :question: to tez powoduje gwizdanie

Opublikowano

Panowie zaobserwujcie, że ten gwizd pojawia się po ok. 2min od odpalenia silnika. To EGR zmienia swoje ustawienie tak ma być. Oczywiście bardziej odczuwalne to jest przy wyciętym/luźniejszym wydechu.

Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.