Skocz do zawartości
IGNOROWANY

*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20


krystek590

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, marcinch001 napisał:

Ile taka usługa kosztuje ?

Sam wygrywałem wszystko, a mapy i oprogramowanie z sieci :thumbup1: wystarczy karta pamięci, ja nawet puszczałem pliki z pendrive.

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, szafa napisał:

Ten głośnik podpasował w fabryczne miejsce?

Idealnie na styk pasuje :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, tazzi napisał:

Czyli mówisz ze warto zmienić ? w takim razie chyba też sobie zamówię :)

Nie myślałeś nad zmianą reszty głośników ? :P sam zastanawiałem się nad zianą serii na bose ale podobno nie gra to jak powinno z opinii innych użytkowników :/

Myślałem nad bose, ale też szału nie ma. Wymieniłem głośnik i jeszcze spróbuję poprawić dźwięk przez vcds, jeśli to nie pomoże to trzeba założyć adapter i wzmacniacz do suba. Mnie zależy na basie, bo wysokie tony są nienajgorsze.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prze kozacki avancik. Fajnie leży i koło idealnie pasuje. 

3.0 fajnie jeździ  nawet bardzo fajnie :thumbup1:

Kiedyś kupię taki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wielik napisał:

Prze kozacki avancik. Fajnie leży i koło idealnie pasuje. 

3.0 fajnie jeździ  nawet bardzo fajnie :thumbup1:

Kiedyś kupię taki :naughty:

Dziękuję :hi:może jak będziesz szukał to moja będzie na sprzedaż :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, qlimazz napisał:

Orientujesz się czy audi ma we wszystkich modelach ten sam sub?? 

Jeśli chodzi o zwykle audi multimedia z podobnych roczników to myślę, że tak. Głośnik(jeśli tak go można nazwać:facepalm:) jest według mnie ten sam ewentualnie kształt skrzynki inny.

Napewno się różni głośnik między sedanem i avantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem dodatkowo z poniższego tematu. Jestem zaskoczony jakie zmiany wprowadziło kodowanie. Wszystkie głośniki zaczęły grać jakby wzmacniacz został podkręcony i bass polepszył się kilkukrotnie. Czuć masaż na plecach przy ustawieniu głośności na 12, gdzie sub i niskie tony są ustawione na 3/4. Takiego efektu spodziewałbym się po montażu wzmacniacza, a tu obyło się bez kosztów :banan::whistling:

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, krystek590 napisał:

Skorzystałem dodatkowo z poniższego tematu. Jestem zaskoczony jakie zmiany wprowadziło kodowanie. Wszystkie głośniki zaczęły grać jakby wzmacniacz został podkręcony i bass polepszył się kilkukrotnie. Czuć masaż na plecach przy ustawieniu głośności na 12, gdzie sub i niskie tony są ustawione na 3/4. Takiego efektu spodziewałbym się po montażu wzmacniacza, a tu obyło się bez kosztów :banan::whistling:

 

Zgadza się u mnie bez Suba gra też wystarczająco po przekodowaniu

Edytowane przez wielik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na klubie a6 dużo osób zmienia nagłośnienie i po tym zabiegu kodowanie, różnica jest bardzo duża  :) A jak widać wystarczy zmienić kodowanie na seryjnym sprzęcie i jest dużo lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lifcie się chyba nie da :whistling:, próbowałem nie nie mogłem połączyć się ze sterownikiem radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie wytrzymał jeden głośnik po tym modzie :decayed: jest okazja do założenia nowych.

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2020 o 00:20, krystek590 napisał:

Mnie nie wytrzymał jeden głośnik po tym modzie :decayed: jest okazja do założenia nowych.

Co będziesz wkladal? Bo u mnie też z przodu jeden pierdzi :p 

I takie pytanie nie masz wrażenia że jednak dzwiek na zmienionym kodowaniu na tych seryjnych glosnikach jest gorszej jakosci ?  

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2020 o 11:22, tazzi napisał:

Co będziesz wkladal? Bo u mnie też z przodu jeden pierdzi :p 

I takie pytanie nie masz wrażenia że jednak dzwiek na zmienionym kodowaniu na tych seryjnych glosnikach jest gorszej jakosci ?  

Nie będę tutaj inwestował, ponieważ wszystko będzie lepsze od ori głośników :decayed:

Myślę, że wrażenie gorszego dźwięku po zmianie kodowania może powodować fakt, że ori głośniki nie dają rady. Suba poprawiłem i do tego przednie głośniki wymienię i zobaczymy jak to zagra :eusathink:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zabrałem się za montaż głośników do drzwi, ponieważ już trzy razy w drzwiach wymieniałem :facepalm: Zaryzykowałem i kupiłem najzwyklejsze głośniki 20cm, jak nie będą grały to sobie do garażu zabiorę i kupie coś z wyższej półki :decayed: Zdecydowałem się na nie, bo zauważyłem, że nawet często jest to spotykany głośnik w skrzyniach i szczerze nie jest źle. Upchane na styk :whistling:

spacer.png

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po wymianie podkładek pod wtryskami, znana przypadłość w 3.0TDI. Ogólnie koszt mały i roboty niewiele, a efekt słyszalny gołym uchem :decayed: W biTDI tych podkładek przy mniejszym przebiegu to przeważnie prawie już nie ma, u mnie nie było tragedii jak widać. Polecam zabieg :thumbup1:

Na foto porównanie nowej i starej podkładki. Jak coś mam nowy komplet podkładek kupionych przez pomyłkę do innych wtrysków z 3.0TDI, oddam za czteropaka :)

spacer.png

 

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja :) zbieram się ku przyciemnianiu wszystkich chromów łącznie z emblematami i lampami :D

spacer.png

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ginie to koło w tym dwubarwnym malowaniu, w srebrnym wyglądało by lepiej moim zdaniem, co do chromów obowiązkowo albo okleić albo pomalować ;) z tyłu dokładkę zmień na sline, dupca od razu wyładnieje :D

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, szafa napisał:

Ginie to koło w tym dwubarwnym malowaniu, w srebrnym wyglądało by lepiej moim zdaniem, co do chromów obowiązkowo albo okleić albo pomalować ;) z tyłu dokładkę zmień na sline, dupca od razu wyładnieje :D

Z kołami widzę, że co osoba to inna opinia :tongue4:wczesniej były srebrne i też lipa. Muszę, kupić jakąś porządną folie od 3M i się zabrać za to :decayed: co do dokładki to tylko ori sline, by wchodził w grę.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z focusem :naughty:

received_591258788152013.jpg

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...