Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Inspekcja na 60k


Kevirek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Orientuje sie ktos co jest sprawdzane na inspekcji po przekroczeniu 60k. Oleje i filtry wymieniam co 15k w serwisie Boscha i nadeszla pora na "inspekcje" przy 60k. Ciekaw jestem co oni tam robia i ile bez wymiany oleju moze kosztowac cos takiego. Za kazde info bede wdzieczny.

Pozdrawiam.

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 60tkm jest wymiana oleju w skrzyni S-tronic. Koszt oleju do skrzyni to 130zł/l, a potrzeba 6l. Wkład filtr i oring to koszt 85zł. Na wymianę oleju potrzebują 1,5h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka zakrecilem sie z przebiegiem. Inspekcja na 90k bo na 60k wymienialem olej w skrzyni. Teraz mi wybilo 90k i kolejna inspekcja sie wyswietlila. Ale co najlepsze nie mialem informacji na kompie o inspekcji na 60k. Wymiany oleju w skrzyni sam sobie zazyczylem. Auto kupilem jak mialo 30k i inspekcja na 90k sie wyswietlala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam i prowadze. Chcialem tylko dowiedziec sie czy przy takim serwisie sprawdzaja np elektryke, zawieszenie itp. Bo jesli to jest tylko to co w ksiazce serwisowej to zlece w warsztacie zrobienie tylko tej jednej rzeczy ktora wypada na 90k. Jak mam placic kij go wie ile a oni nawet nie zerkna na nic innego niz to co wypada na dany przebieg to sobie odpuszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo oni nic więcej nie robią, chyba że to zgłosisz, że np. coś w zawieszeniu stuka i chciałbyś, żeby rzucili okiem, ale w tedy licz się z dodatkowymi złotówkami zostawionymi tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to walil ich pies. Jak sie bedzie cos dzialo to zglosze extra. Nie ma co kosztow na sile generowac. 

Dzieki wielkie za odpowiedz i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...