Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pacjent cfm przeładowanie hybrydy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, od dwóch dni manometr doładowania dochodzi do magicznych 2barow. Auto nie jedzie jak trzeba, 200km/h i koniec. Dodatkowo dwa razy dojdzie wskazowka do 2barow i odcina doładowanie.  to turbo jest nieszczelne jak sito.... 

Kupować nowy n75 i logi jeszcze raz czy zregenerować turbo?

Czy tak nieszczelne turbo jak na zdjęciu może powodować spalanie stukowe?

Może inne pomysły. 

Program na 255ps 365Nm

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub...

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub...
VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub...

 

received_343041863056441.jpeg

Edytowane przez Patryk94

Opublikowano

Stuki pewnie przez brakujący przepływ ale jeszcze mieszczą się w normie. Turbo kibel, barak przepływu to pewnie przez nieszczelność albo i przepływka się kończy.

Nie było to czasem strojone u galetto? :D

Opublikowano
  • Autor

Galetto stroil i dalej mi pomaga z tym, dolot sprawdzałem jedyne bulki jakie idą to z turbo i to nie takie jak z dziury po igle. Kupilem przeplywke inna, tania to tania ale i na niej tak samo maly przepływ.  

A przez te dziury w turbo mogą byc takie straty w przeplywie ?

Edytowane przez Patryk94

Opublikowano

Przepływka tania ale nowa z jakiegoś chińskiego zamiennika czy używana z boscha? Jak to pierwsze to nie ma prawa działać jak trzeba.

Długo wytrzymało to turbo i skąd ta hybryda jeśli można wiedzieć? :D

Opublikowano
  • Autor

Turbo 10miesiecy wytrzymalo. Czyli zacząć od regeneracji turbo.... 

Opublikowano

Dla mnie turbo na śmietnik. Coraz lepiej z tymi hybrydami, nic tylko brać widzę.

Opublikowano
Godzinę temu, tranduo napisał:

Dla mnie turbo na śmietnik. Coraz lepiej z tymi hybrydami, nic tylko brać widzę.

Nie ma reguły, czasami materiał niestety ma prawo poddać się. Podobny przykład, może mieć miejsce po regeneracji turbo w firmie x.

Jakiej firmy tip kondom? 

Edytowane przez ELLIOTT

Opublikowano
  • Autor

Tip sam robilem, kondomy fmica i raceparts. 

Opublikowano
  • Autor

Geremi czy perun?

Opublikowano
7 godzin temu, ELLIOTT napisał:

Nie ma reguły, czasami materiał niestety ma prawo poddać się. Podobny przykład, może mieć miejsce po regeneracji turbo w firmie x.

Oczywiście, natomiast 10 msc to bardzo gruba przesada. Przy zwykłych regeneracjach aż o takich jajach nie slyszalem.

@Patryk94

Napisz skąd jest to cudo a jak nie chcesz publicznie to napisz mi na pw. Bo sam zastanawiam się nad hybryda, to już będę wiedział skąd nie brać 

Opublikowano
7 godzin temu, Patryk94 napisał:

Geremi czy perun?

Geremi

Opublikowano
  • Autor

Rozwaliło wąż od n75 do turbo? zamówiłem nowy, zamontuje logi i będzie widać co dalej. 

Opublikowano

Pewnie uspokoi się przeładowanie ale turbo i tak do roboty :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.