Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

cholera wie Patryk...ale nawet jakby wciągało te 55W to i tak nie niszczę xenonów

Mnie też szkoda by było xenona ale ja czy Adam mamy zwykłe żarówki więc niewiem czy nam się to przyda ,bo Adam na spocie się nad tym zastanawiał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

gdybym miał zwykłe to bym to olał... jedynie może sprawa niszczenia odbłyśników które po 4 latach wyglądają tragicznie a co dopiero później...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba dać do renowacji , chociaż sam się zastanawiam nad kupnem nowych lamp zawsze to nie grzebane ,bo światła w nocy już tragedia :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe = ładne...

ale jeśli chodzi o światło to tylko odbłyśnik (a w nowych wiadomo że jest nowy)... nawet jak szkło/plastik skopany to on niewiele przeszkadza... chyba że paruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu jakie ty kupiłeś wycieraczki i od kogo? coś mi mówiłeś na spocie ale zapomniałem...

znalazłem u nas na forum coś takiego:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t118397.0.html;highlight=wycieraczki

może to takie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... leżą w piwnicy... zaraz znajde maila moze cos bedzie...[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 21:46_________________________________________________takie... Wycieraczki Valeo X-trm kpl. 95 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRazny mam cały komplet H i cały chciałbym sprzedać, nie bawiąc się "na części"... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRazny mam cały komplet H i cały chciałbym sprzedać, nie bawiąc się "na części"... :wink4:

chodziło mi o podmiankę jakby komuś nie zależało (nie było u niego wymagane więcej niż A)...

no chyba że nie trafi się taka okazja to może się kiedyś zdecyduję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam dalem tacie numer do ciebie odezwie sie na dniach, cos zaczal ciagnac za duzo paliwa na fisie pokazuje 15l :wallbash: jak cos koncowka taty numeru ..078

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam dalem tacie numer do ciebie odezwie sie na dniach, cos zaczal ciagnac za duzo paliwa na fisie pokazuje 15l :wallbash: jak cos koncowka taty numeru ..078

:mysli: tata jeszcze ma prawko :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK można podpiąć i zobaczymy. Mi w mroźne 100% miasto i na krótkim dystansie spalił nie mniej niż 10. Także może niech teraz poobserwuje jak się temp. zmieniły.

Tylko nie mów że znowu przepływka pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej... jedzie ktoś na zlot fanów M jak Miłość ??

bo byśmy się zabrali... a podobno planują 4ty zorganizować...[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:44_________________________________________________ :polew:

no dobra... żarcik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam dalem tacie numer do ciebie odezwie sie na dniach, cos zaczal ciagnac za duzo paliwa na fisie pokazuje 15l :wallbash: jak cos koncowka taty numeru ..078

:mysli: tata jeszcze ma prawko :shocked:

:polew:

OK można podpiąć i zobaczymy. Mi w mroźne 100% miasto i na krótkim dystansie spalił nie mniej niż 10. Także może niech teraz poobserwuje jak się temp. zmieniły.

Tylko nie mów że znowu przepływka pada.

nie wiem czy nie to ze kupil od znajomego paliwo... no nie wiem podesle go do Ciebie ma sie odezwac i obcykacie co nie tak z gory dzieki wisze piwo na zlocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie kogoś kto mógłby podłączyć Opla Astrę 2.0 DTI do kompa? Rodzicom zaświecił się Check Engine i wpada w tryb awaryjny... trza by było błędy zczytać bo bez tego to na ślepo.... :hi:

...ewnetualnie jakiś zakład niedrogi z kompem i interfejsem do Opla polecić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku... wbrew pozorom mam 2 znajomych baaaardzo zadowolonych z obsługi w Baximie... jak mi podali ile zapłacili za różne rzeczy to sam się zdziwiłem że ASO tak tanio robi... a jeden robił 15letnią Astrę więc groszem nie śmierdzi...

zapytaj ile skasują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buszek wiesz czym tata auto zalał ... :cool1: no to lepiej więcej nie próbować "zmęczyć" TDIka :decayed:

Co do logów tak na szybko to faktycznie wskazania są ponad normę przy dawkowaniu paliwa - dziwne bo turbo ładnie pompuje, przepływka niemal wzorowo mierzy ... hmmm jutro puszczę logi na forum

Bartek mam kolesia maniaka, obcykanego w Omedze i jakiś tam sprzęt posiada o ile nie trzeba czegoś nowszego do tej astry to powinien łyknąć - jutro podpytam i dam znać a że koleś wporzo to nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buszek wiesz czym tata auto zalał ... :cool1: no to lepiej więcej nie próbować "zmęczyć" TDIka :decayed:

Co do logów tak na szybko to faktycznie wskazania są ponad normę przy dawkowaniu paliwa - dziwne bo turbo ładnie pompuje, przepływka niemal wzorowo mierzy ... hmmm jutro puszczę logi na forum

czyli juz zalatwiliscie? wiem mowil ze jakis syf kupil juz go ojebalem :wallbash: dzieki bardzo Adam

łe... piwo...

opedzluje sie z patrykiem flache chyba sie podzieli :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...