Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

z tej radości ... nie wysiadł jeszcze z auta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

f*ck ... czemy sie nie zakładaliśmy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznać że te silniki królują z serią :good: prawie 350Nm przy 2000 :shocked:

a programik rzeczywiście bezpieczny :naughty:[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 08:13_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/zawieszenie/all_zeszyt_serwisowy-t125258.0.html;new#new

ściągać póki działa... do B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dopiero wróciłem, wiecie ile to trzeba się najeździć żeby wózek dla bliźniaków kupić? i to jeszcze w tej zj**.... Warszawie gdzie na każdych światłach jest korek? :wallbash:

zaraz wykres wklejam :naughty:

Ok wkleiłem :

http://www.a4-klub.pl/smf/wykresy_po_modyfikacjach_projekty_modyfikowanych_aut/b6_avf_no_i_wykresik_z_rozdziwiczenia_mojej_furki_u_rogala-t125161.0.html;new#new

Adaś się o 1km pomyliłeś co do serii :tongue4:

No i chyba obyło się bez mandatów no chyba że przyjdą zdjątka :gwizdanie:

:kox: :oklaski:

trzeba przyznać że te silniki królują z serią :good: prawie 350Nm przy 2000 :shocked:

a programik rzeczywiście bezpieczny :naughty:[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 08:13_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/zawieszenie/all_zeszyt_serwisowy-t125258.0.html;new#new

ściągać póki działa... do B5

zassane tylko po niemiecku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_sprzeglo_zrywne_kompresora_klimatyzacji_zdjecia-t81803.0.html;msg1496851#msg1496851

Grzesiek a te zdjęcie to niby tej twojej sprężarki?

bo mówię ci że jak macałem to wyczuwalna była tylko śruba na środku a na około gładko. Na czuja to bym dał głowę że wyczułem coś innego niż na tym zdjęciu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierd....................

Ty wiesz że możesz mieć rację :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Na tej kartce obok swojego numeru alternatora zapisałem CHYBA numer kolegi sprężarki... a on ma golfa 3 więc pasuje jak ulał... i miał wtedy problemy z nią...

coś mi się ubzdurało że to moja :thumbdown:

no to może gumki jeszcze się przydadzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może gumki jeszcze się przydadzą...

No zobaczymy jak Bart-S zrobi fotostory :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty dalej do Filtrona pijesz ? :)

Przecież tam jest mowa i wina filtra paliwa i tego Filtrona bym nie założył dlatego Manna kupiłem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki dajcie mi namiary na stację obsługi która robi przeglądy , konkretnie chodzi mi o numer telefonu, po świętach będę w Elblągu a przegląd mi się kończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki dajcie mi namiary na stację obsługi która robi przeglądy , konkretnie chodzi mi o numer telefonu, po świętach będę w Elblągu a przegląd mi się kończy

Wal na zagonową 12 akurat obok pracuje :naughty:

http://www.zumi.pl/321421,Stacja_Kontroli_Pojazdow._Jan_Raszuta,Elblag,firma.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto lata ciemną (może czarną) B5 po 2 lifcie na blachach z Morąga (NMR) ?? Ktoś z "żuławskich" czy "olsztyńskich" ? Bo mijałem dziś koło 15 na moście w Malborku - miała kratki klubowe z przodu i tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych drugich chyba :cool1:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 21:03_________________________________________________Aha a pojawisz się przed sprzedażą furki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może może... Jak spot nie będzie we wtorek lub czwartek to się postaram (Ola ma angielski i zawsze ją odbieram ~19.15) a spoty są jak są hehe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś zobacz Audi 80 B3 i mają awaryjne tak jak mówiłem:

K_ofS.jpg

Może po którymś roczniku miały już normalnie....

Co do odgrzybiania klimy mam 3 gości chętnych z roboty plus my Patryk to już zbiorówka... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie - no ja z B2 - 1986 (ostatnie roczniki) przesiadłem się na B3 z 1990r. które było po pewnych zmianach i jak patrze to faktycznie do 89 mają taki układ dźwigni a od 90 roku manetki (zaokrąglone) są niemal takie jak w A4 (B5) (i innych w latach 90-ych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...