Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

ups to nie dobrze że Justynę coś złapało.

pewnie przez tą pogodę.

życzę jej szybkiego powrotu do zdrowia.

a tak w ogóle to będzie ktoś w czwartek na spocie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

ja nie wiem czy będę, tydzień urlopu mam i nie bywam narazie w E-gu ale mam jeden spot do przodu bo raz byłem sam i nikt się nie pojawił :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja będę :wink4:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 19:52_________________________________________________Przemek ... atakujesz na benzyniaka od tune-up:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=153116.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja będę :wink4:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 19:52_________________________________________________Przemek ... atakujesz na benzyniaka od tune-up:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=153116.0

ja już kupiłem auto , stwierdziłem że nie będę sie spinał finansowo, kupiłem passata z 2004r. 1.9TDI AVB 101km 120tys.przebiegu za 29.500 pln , ale nie powiem psaior Roba555 godny uwagi

EUqDA.jpg

uFsOr.jpg

Ori gril+stalówki z zimówkami na szczeście dostałem razem z autem.Wpadne kiedyś na spota to może Adaś przebieg mi sprawdzisz, bo za mały coś sprawdzałem po Vin u groblewskiegi wg książki też się zgadza......ale teraz nawet w ASO kłamią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Przemek jestem ciekaw jak długo przetrzymasz z tym VW ... ostnio oglładałem paska z 2006r. no ... deska rozdzielcza dotalna kupa, trzeszczy piszczy ugina sie gdzie nie powinna nadwiernie, do tego przyciski gorszej jakości niż w chińskich zabawkach, raz że specjalnie mi się kokpit w passku nie podoba (ale to rzecz gustu i można by to z czasem zaakceptować) to ta "jakość" mnie dobiła - czym bardziej w tył tym lepiej tzn. przedział pasażerski jak najbardziej OK, mógł by się podobać (no poza podsufitówką), tylna kanapa jeszcze lepiej się prezentowała jak i niezła przestrzeń z tyłu no i nie mały bagażnik. Ale ten kokpit .... wyleczył mnie z passka na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/url]

ja już kupiłem auto , stwierdziłem że nie będę sie spinał finansowo, kupiłem passata z 2004r. 1.9TDI AVB 101km 120tys.przebiegu za 29.500 pln , ale nie powiem psaior Roba555 godny uwagi

No to co będzie jakiś wirusek? bo te 101 kM w Passku roboty nie robi a ty marudziłeś że ci w A4 było słabo :gwizdanie:

Z tą jakością w passku to rzeczywiście nie jest najlepiej - te plastiki na konsoli środkowej to masakra. Najbardziej mnie to wkurzało w moim. Jak ci zacznie cała deska stukać na ostrych zakrętach jakby jakaś kulka się przetaczała to daj znać, powiem ci co zrobić.

To jest skórzana kiera? Dobrze widzę? Jak tak to super bo ta zwykła ta taka średnia w dotyku :confused4:

Szczęśliwej współpracy z Passkiem życzę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak skórzana kiera......daj mi ten patent z ta deską rozdzielczą bo wydaje mi się że trzeszczy...hihi.Będzie wirus + turbo awx/avf......stary juz jestem 160km mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak skórzana kiera

:good:

daj mi ten patent z ta deską rozdzielczą bo wydaje mi się że trzeszczy...hihi

To jest ogólnie znany temat na forum passka. Powodem jest za słabe osadzenie całej deski na zaczepach. Jeżeli dobrze pamiętam to tylko na dwóch i to nie daje rady. Sposobów na to jest kilka jedne proste inne wymagające narobienia się:

1: Wsadzasz między przednią szybę a deskę rozdzielczą jakiś twardy filc ewentualnie dobrany rozmiarowo "klocek" owinięty filcem. Ma to na celu odepchanie deski od szyby tym samym napięcie na zaczepach. Działa to bo sprawdzałem ale po pewnym czasie jak filc się ugniecie stukanie powraca :confused4:. Wymieniasz wtedy na nowy filc i tak w kółko.

Ja z tym experymentowałem i było tak jak pisze powyżej. Wsadzałem nawet stalową blachę owiniętą filcem żeby powtrzymać się jego ugniatanie ale po pewnym czasie i tak to wracało.

2. Przed sprzedaża wykminiłem jeszcze inny sposób i nie wiem czy ten dzwięk powrócił po pewnym czasie. Tu masz zapożyczony opis z forum passata

"Zdjęcia zapożyczyłem z trzeciej strony tego postu tylko zaznaczyłem gdzie dokładnie trzeba podważyć twardym śrubokrętem stopkę deski i pod tą stopkę należy włożyć np. kawałeczek jakiegoś plastiku czy gumy. Ja użyłem kawałek drewienka bo akurat miałem to pod ręką ale najważniejsze że zdało egzamin. Należy pamiętać aby odkręcić dwa torxy górne deski żeby podnieść deskę inaczej będzie bardzo ciężko ją podważyć.

Zdjęcia pokazują prawą stronę ale identycznie należy zrobić po lewej stronie deski. Deskę podniosłem jakieś 5mm z jednej i drugiej strony. Po podniesieniu deski otworki na śrubki torx mogą nie pasować należy wtedy deskę mocno docisnąć do dołu.

zdjęcie 1

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...2addefe8b.html

zdjęcie 2

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...b44a0edeb.html"

3. Demontaż całej deski.

To tak w skrócie. Jakbyś chciał sobie dokładniej poczytać masz cały temat na forum passka:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=10753

konkrety się zaczynają chyba na 5 stronie ale warto przeczytać all.

powodzenia

[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 10:33_________________________________________________

stary juz jestem 160km mi wystarczy.

etam gadasz, KM nigdy nie jest za mało, ostatnio zdarza mi się wyprzedzać coraz większą ilość aut na raz i czasem robi się gorąco, szczególnie z seryjnymi hamulcami :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Bartek pomogło trzeszczy mniej (wariant 2)

też mi rezanie zaraz po kupnie ...

A jak tam TDIk się zbiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzedniemu właścicielowi nawet serwis nie pomógł w tym trzeszczeniu a tu Bartek dał radę :notworthy:,Adam jak trzeba to się reza nieważne kiedy.Trzaski nie były uciążliwe, ale mnie wk... ,a teraz błoga cisza.Pasior daje rade choć chyba jest cięższy i czuć to, ale jak dla mnie tragedii nie ma.Będzie program w Tune-Up + turbo awx/avf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasior daje rade choć chyba jest cięższy i czuć to, ale jak dla mnie tragedii nie ma.Będzie program w Tune-Up + turbo awx/avf.

Oj audi chyba cięższe, przynajmniej w/g autocentrum.pl

Audi A4 Avant 1,9TDI 131KM manual - 1450kg

Audi A4 Avant 1.8T 150KM manual - 1430kg

Pasior sedan 1,9TDI 101KM manual - 1380kg

ciekawe że Pasior 131KM jest cięższy od 101KM 15kg.

Po prostu czujesz niedobór około 50KM no ale po wirusku da rade :good:

A z trzeszczeniem i innymi dźwiękami to u mnie zawsze na wyposażeniu w schowku jakiś filc leży na wypadek wystąpienia "Awaryjnej sytuacji" :tongue4: Już się znajomi ze mnie śmieją z tego powodu. Narazie tylko w Audi do tej pory nie znalazł zastosowania :gwizdanie: No ale poczekamy zobaczymy :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejny raz audi zawiodło.

dawno już chyba na podnośniku nie była.

zaczynają mi już ręce opadać na ten samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co tam Patrycjusz z klimą? zrobione?[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 16:44_________________________________________________

i kolejny raz audi zawiodło.

dawno już chyba na podnośniku nie była.

zaczynają mi już ręce opadać na ten samochód.

zależy jak się trafi... albo sprawdzi... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejny raz audi zawiodło.

dawno już chyba na podnośniku nie była.

zaczynają mi już ręce opadać na ten samochód.

a co tym razem? zawiodło że stanęło w drodze czy jakaś pierdoła?czasem tak jest że akurat trafiasz na czas wymiany poszczególnych części...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co tam Patrycjusz z klimą? zrobione?[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 16:44

nie mam czasu narazie ale niedługo ogarnę temat :)[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 20:43_________________________________________________

a ja mandat 100f :disgust:

jeb... piatek 13tego

:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...