Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

A co ci tak prędkościomierz pod koniec filmu "lata" 70-130 no chyba nie masz takiego przyśpieszenia od 70 do 130 w 1 sek co? :kox:

na obwodnicy jechalem i tam na zakręcie przy "holandii" lecialem lewym pasem tiry wyprzedzalem i kałuża była no i poślizg koła taki miały ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym Autem nie rozwiniesz Vmax na obwodnicy ;) lepiej już na berlinkę się machnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moim rzęchem vmaxa jeszcze nie wycisnąłem ;). Najszybciej jechałem zapakowanym po brzegi (4 osoby + bagaż) licznikowe 180 na autostradzie jak mnie tak beznadziejnie gps poprowadził :/. Jak już musiałem zapłacić to chociaż sobie pocisnąłem ;).

A co do berlinki to polecam, ale nie zimą ;). Latem robiłem testy przyspieszenia 60-160 na 4 biegu i 0-100. Bardzo mały ruch, fajny asfalcik, można śmigać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 sek. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tu chyba nie było buta w podłodze + uślizgi

ps.

Jak ktoś by był zainteresowany lub znajomi - łóżeczko turystyczne:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=175288.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwaliliśmy się ale wczoraj polegliśmy nad wahaczem u Łukasza :kwasny:

Łukasz jak tam czujnik ABS wywala błędy? - jak by jeszcze był to przy wyminie wahacza niech go wyjmą przetrą i złożą - jak będzie potrzeba to skasuje błąd VAGiem.[br]

właśnie cały czas mi wywala ten błąd. w poniedziałek albo we wtorek stawiam na wymianę tego wahacza to powiem im żeby do tego czujnika zajżeli bo do furii mnie te kontrolki doprowadzają :decayed:

a tak poza tematem to chyba Adaś coś na koniec przekombinowaliśmy (VAG) bo poprzednie objawy wracają :no::confused4:

dzisiaj rano brzydko odpaliła i zaczęła kopcić.

od razu jak ją odpaliłem wysiadłem żeby wyskrobać szyby i zauważyłem że na biegu jałowym puszcza czarną chmurkę (mała ale widoczna) a po wymianie ECU i do dzisiaj tego nie zauważyłem. i zaczęły mi obroty falować na 3 i 4 biegu.

chyba jednak trzeba będzie logi zrobić. ( ciekawe czy to nie nastawnik :mysli::wallbash: :wallbash: :wallbash:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może być nastawnik, tym bardziej że wcześniej w logach już było widać że coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany z tymi przeglądami to nie ma się czym chwalić... Takie rzeczy na PW :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany z tymi przeglądami to nie ma się czym chwalić... Takie rzeczy na PW :rolleyes:

:shocked: odezwał się założyciel wątku :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Twojej furki to nie wiem czy to zdrowo jak na 2,5 tdi, powiem Ci tylko że mój 100-160 robi w 22 sekundy, ale ma tylko 90 patatajów, a Twoje 150 kuniów robi wg filmiku w 17 sekund. Czyli 5 sekund różnicy - czy to dużo czy mało nie wiem :).

A jak już się chwalimy filmikami to tu macie jak na berlince szaleje 90 rozbestwionych rumaków :polew::naughty:

audi a4 b5 1.9 tdi AHU 90 ps 0-100 km/h seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to mnie właśnie zastanawia :mysli: najbardziej to mnie turbo zastanawia bo roznie zaczyna ciągnąć nieraz od około 1,5 nieraz nawet 1,8 tys/obr ;/ wiem wiem najlepiej zrobić logi a może ktoś w tym pomoże ?? ;)

90 kucyków a ciągnie :) to właśnie "traktorki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie patryka 1.9 fajnie ciagnelo jak smigalem z nim :decayed:

fajnie fajnie, dawał radę jak lecieliśmy do Jarosławca... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prośbę lub inaczej "wniosek" :kox:

Czy dałoby radę przełożyć spota w tym tyg na 17.00 ? Pasowałoby wam? Ja mam służbową wigilię w czwartek na 18.00 a chciałbym też zobaczyć nowy nabytek Kamila, zresztą ostatnio też mnie nie było...Myślałem też żeby przełożyć spota na Piątek ale z kolei w Pt Kamil ma wigilię z tego co wiem, to może ta 17 by dało radę? co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam by pasowało ... ale może lepiej przełożyć na środę na 18ą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...