Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie gdzie w Elblągu sprawdzę tą zbieżność w audicy... Może ktoś pracuje na stacji diagnostycznej ? :naughty:

W PZM mnie wtedy przy przeglądzie w ciula zrobili i chyba nic nie ustawili a 100 wzięli ...

Objawy przy wolnej jeździe jak przyhamuję i puszczę kierę to ściąga lekko w prawo, kiera przy jeździe na wprost jest lekko przekręcona w lewo, przy większej prędkości i jeździe na wprost auto ściąga lekko w prawo (jak puszczę kierę) i ostatni objaw - jak skręcam w lewo przy większej prędkości i nacisnę hamulec to aktywuje się abs w prawym kole, jak skręcam w prawo to w lewym nic takiego nie występuje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Może :mysli: do Seata (150zł) albo to co polecał Bartek w Pasłęku (60zł)

choć pewnie w E-gu jest jeszcze paru gości co to robi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może :mysli: do Seata (150zł) albo to co polecał Bartek w Pasłęku (60zł)

choć pewnie w E-gu jest jeszcze paru gości co to robi ...

no w Pasłęku naprawdę profesjonalna stacja jest, nowy sprzęt gość też rzeczowy...polecam, jak wymieniłem niepotrzebnie w b6 wahacze dolne wszystkie to on mówił nie wymieniać bo to nie to no i rzeczywiście to nie było to...[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 18:53_________________________________________________Ps. Adam mam już jeden fotelik od tego gościa co polecałeś...kiedy możemy sfinalizować tranzakcję apropos twojego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor Twój termostat już chyba odmówił posłuszeństwa.

Wiem że teraz są duże mrozy ale po przejechaniu 20 a nawet 30 km wskazówka od temp nie rusza się.

To chyba on co???

Może na spocie znowu ją podłączymy pod Vag bo wydaje mi się że spalanie drastycznie podskoczyło. :wallbash: :wallbash:

Już nie mam siły na ten pojazd!!! :wallbash:

Już 3 tydzień jest wystawiona na sprzedaż i tylko jeden telefon. Załamka.

Pewnie nawet za 5 tysięcy jej nie sprzedam :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielik zobacz jeszcze czujnik jakis tam, spytaj kogos moj tata mial to samo jak termostat wymienil dalej nie tak bylo wymienil czujnik i dziala :wink4: o ile pamietam to byl termostat :mysli: albo przeplywka :mysli: ale chyba termostat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz autko musi trafić na swojego amatora :wink4: poczekaj cierpliwie i nie spuszczaj z ceny :naughty: za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam mam już jeden fotelik od tego gościa co polecałeś...kiedy możemy sfinalizować tranzakcję apropos twojego?

Farciarzu dzwoniłem do niego ale nie ma kolorów - ja wybrałem Cybexa co ma Grzesiu ale kolory mają być w połowie marca...

Podobna sytuacja w Gdańsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor Twój termostat już chyba odmówił posłuszeństwa.

Wiem że teraz są duże mrozy ale po przejechaniu 20 a nawet 30 km wskazówka od temp nie rusza się.

To chyba on co???

Może na spocie znowu ją podłączymy pod Vag bo wydaje mi się że spalanie drastycznie podskoczyło. :wallbash: :wallbash:

Już nie mam siły na ten pojazd!!! :wallbash:

Już 3 tydzień jest wystawiona na sprzedaż i tylko jeden telefon. Załamka.

Pewnie nawet za 5 tysięcy jej nie sprzedam :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Znowu problemy?? hehe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielik co do termostatu aż mi się nie chce wierzyć że tak szybko padł, podłączymy pod vaga może rzeczywiście czujnik masz wadliwy.

Jak panowie odpalanko w te mrozy :) Mi na szczęście na dotyk, choć dla aku to chyba ostatnia zima bo przy kręceniu resetuje mi się przebieg km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi za pierwszym podgrzaniem,odpala jak na cieplym,dodam ze mam staly blad przekaznik swiec zarowych wiec moze byc ze nie grzeja jak trzeba[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 10:38_________________________________________________wiktor podjedz na bema na stacje,pare razy tam robilem zbieznosc,sprzet maja wmiare ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do "bema" się zraziłem jak przez tego ciecia wymieniłem niepotrzebnie wahaczy za 1500zł czy coś takiego...tam to tylko do tego łysego starszego gościa ale on tam ostatnio rzadko jest :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do "bema" się zraziłem jak przez tego ciecia wymieniłem niepotrzebnie wahaczy za 1500zł czy coś takiego...tam to tylko do tego łysego starszego gościa ale on tam ostatnio rzadko jest :confused4:

A kto ci wymienial te wahacze,generalnie nie bede ukrywal na geometrie mozesz jechac sa wmiare tanii i maja dobry sprzet.Ostatnio mieli tam remoncik,ale te testy wahaczy,koncowek amorow o Kant d*py potluc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wahacze to gdzie indziej wymieniałem ale tam mi powiedział ten młody że są do wymiany a nie były... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wahacze to gdzie indziej wymieniałem ale tam mi powiedział ten młody że są do wymiany a nie były... :wallbash:

Lipa.Elblascy znawcy szkoda kasy :wallbash::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor Twój termostat już chyba odmówił posłuszeństwa.

Wiem że teraz są duże mrozy ale po przejechaniu 20 a nawet 30 km wskazówka od temp nie rusza się.

To chyba on co???

Może na spocie znowu ją podłączymy pod Vag bo wydaje mi się że spalanie drastycznie podskoczyło. :wallbash: :wallbash:

Już nie mam siły na ten pojazd!!! :wallbash:

Już 3 tydzień jest wystawiona na sprzedaż i tylko jeden telefon. Załamka.

Pewnie nawet za 5 tysięcy jej nie sprzedam :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Znowu problemy?? hehe :polew:

Ja tam bym nic nie wyrokował - poczekaj aż temp. znormalnieją - wypuść się w trasę i wówczas można będzie coś powiedzieć.[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 13:06_________________________________________________

No wahacze to gdzie indziej wymieniałem ale tam mi powiedział ten młody że są do wymiany a nie były... :wallbash:

Lipa.Elblascy znawcy szkoda kasy :wallbash::naughty:

Pod kątem geometrii/zbieżnościw E-gu jest jakaś lipa ... albo przepłacasz w ASO albo ryzykujesz u niedouczonych w obsłudze za połowę ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam przypominam się :wink4:

Tak wiem wiem ... czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ostatnio mój brat wypuścił się audi w trasę i na odcinku 130 km pociągnęła prawie 20 litrów :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ja wypuszczam się do miłomłyna w następną sobotę to sam sprawdzę.

całe szczęście ropę mam za darmo :naughty: :naughty: :naughty: więc nie bardzo to odczuwam.

chłopaki a waszym zdaniem ile ta moja padlina jest warta?? sam już nie wiem ile ją wystawić. :mysli: :mysli:

chciałbym żeby chociaż w miarę trochę mi się kasa zwróciła, którą niepotrzebnie wrzuciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...