Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Elblążaczki macie juz 500 stron :good: trzeba to jutro opic :decayed:

no to za co już mamy :decayed:

[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 10:33_________________________________________________http://allegro.pl/show_item.php?item=1576559400

dziadek... pokaż nowemu... szkoda że przeoczyłem... ale pewnie i tak z kasą bym się nie wyrobił :wink4: (choć to chyba czarne)

no ale podświetlane, podgrzewane, siatka, schowek i podłokietnik z nową przyciskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

szkoda że przeoczyłem...

po co ci takie do garażu :wink4:

ha ha... no racja... pewnie by ze 2 lata poczekały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

daj znać jak tam pranie parowe...;)

samochód właśnie odstawiłem, jakoś po 18 mam odebrać to wtedy napiszę o efekcie końcowym;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sensor poduch nie strzelil ?bo to ze nie miales poduchy na miejscu to nie znaczy ze jest OK

Jeśli odpiął poduchę i włączył zapłon zapene świeciła mu się kontrolka AirBag mówiąca o wyłączeniu układu - nie sądze by coś się miało uszkodzić.

Poza tym nie do końca wiemy jakie to szkody mogło nic nie "wystrzelić".[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 20:53_________________________________________________

Wow!

extra bajerka[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 20:56_________________________________________________

no to pierwszy spot za mną ;) mam nadzieje że na kolejnych już również będę;) pozdrawiam wszystkich obecnych wczoraj ;)

:good:

daj znać jak tam pranie parowe...;)

Nie no tak,dobrze mowisz system jest nieaktywny,ale nie swiadczy to o tym ze crasha mogl zlapac,oczywiscie to nie jest pewne,ale przy takim uderzeniu nieraz pasazera lubi skok w bok zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

daj znać jak tam pranie parowe...;)

samochód właśnie odstawiłem, jakoś po 18 mam odebrać to wtedy napiszę o efekcie końcowym;)

tak więc, jeśli chodzi o pranie wnętrza to oceniam to: 5/6, fotele całkiem dobrze doprane, przyjemnie pachnące , chociaż jak odbierałem samochód to były jeszcze trochę mokre... jeśli chodzi o kokpit to tutaj trochę gorzej, spodziewałem się że kratki nawiewów będą lepiej wyczyszczone , i to samo jeśli chodzi o wszystkie przyciski, aczkolwiek pewnie sam bym tego lepiej nie zrobił :) więc nie ma co narzekać ;), ogólnie jak ktoś ma mocno poplamione fotele i/lub też chce odświeżyć wnętrze auta to polecam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:drunk:

było ciężko ale dziś odeśpię ostatnie dwie noce. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w końcu pozbyłem się mojej zagadkowej audi.

nie wiem czy dobrze zrobiłem ale zamieniłem ją na golfa 4 1.9 TDI 90KM z 98 roku.

niestety jest to golas i do tego 3 drzwiowy, w manualu ale chyba łatwiej mi będzie go sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze zrobiłem ale zamieniłem ją na golfa 4 1.9 TDI 90KM z 98 roku.

niestety jest to golas i do tego 3 drzwiowy, w manualu ale chyba łatwiej mi będzie go sprzedać.

:good: jak nie zostawia trzech śladów i ma klime to zejdzie jak ciepła bułeczka a jak nie ma klimy to do zimy trzeba będzie poczekać ze sprzedażą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe szczęscie jest prosty.

szału z zewnątrz nie robi. jest zderzak z przodu do maznięcia, cała maska jest w odpryskach po kamykach i napewno

tylni lewy narożnik był robiony bo ktoś nie zrobił polerki po malowaniu i troszkę widać. ale polerka powinna na to pomóc.

klimy nie ma. z wypasu :polew: posiada el. dach, wspomaganie, 4 pudusie i alarm z centralnym.

jest po wymianie całego przedniego zawieszenia w styczniu.

no i jest czerwony więc jest szybki :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 21:28_________________________________________________aha i świeci mi się kontrolka od poduchy.

gościu mówił że podobno kostka nie łączy bo jak kładł kable pod wzmaka to wyjął fotel i od tamtej pory się świeci.

może być z tym problem czy tylko wykasować trzeba błędy????

i posiadam nowego aluska ( taką jak miał Adaś w swojej poprzedniej audi) z nowiutką oponą ( na dojazdówkę ) za coś symbolicznego.

szkoda mi było ją oddać z moim audikiem więc wyjąłem. i jak by się znalazłchętny na dobrej jakości kable pod car audio to zapraszam.

a najlepiej jak sobie je jeszcze sam wyciągnie :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wykasować trzeba błędy????

pewnie na tym się skończy... bo zapłon właczył na rozłaczonej kostce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile gościu Cię nie czarował to się wykasuje, a jak nie to sie żaróweczkę wykręci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff wkońcu ;) bo zmęczyło cie te auto.

Golfika przed zima opchnij i zmień na coś co spełnia twoje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff wkońcu ;) bo zmęczyło cie te auto.

Golfika przed zima opchnij i zmień na coś co spełnia twoje oczekiwania.

na golfa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff wkońcu ;) bo zmęczyło cie te auto.

Golfika przed zima opchnij i zmień na coś co spełnia twoje oczekiwania.

na golfa?

Grazny skąd wiedziałeś??

mojej przyszłej żony dyrektorka będzie niedługo sprzedawać golfa 4. ma go od nowości więc raczej pewny.

jest 5 drzwiowy, niestety tylko 1.6 benz i co lubię w automacie. a do tego dość bogato wyposażony ( 2000 rok ).

jak będzie chciała rozsądne pieniądze to chyba go zgarne.

a jak nie to jednak A6 w budzie C4 w Q i Avant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6 w automacie... z torbami pójdziesz... 13 w mieście jak nic :wink4:

GRazny foty wrzucaj :kox:

się zrobi kiedyś... może weekend :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...