Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

No to w środę trza będzie oblookać - ja cały ten tydzień w Kraku :kwasny:

narazie nie ma co oglądać. po grudniu będzie ładny. kupiłem go troszkę poobijanego i jestem na etapie poszukiwania blach.

teraz zawiecha się robi bo amor jest połamany i ogólnie doprowadzam do stanu używalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde najpierw chce pokazywac, teraz nie chce ...:whistling:

:wink:

heheheh. pokażę pokażę.

może dzisiaj albo jutro pstryknę zdjęcie to wrzucę ( zieloną strzałę ):wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany 14-12-2012 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 10-12-2012 at 18:50 ----------

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie ta strzala Lukaszu?:whistling:

pod domem.:wink:

nikt nie informuje o spocie więc nie ma kiedy pokazać.

ta popierdółka miała być dla żony ale jej bardziej pasuje Skoda i ja muszę jeździć tym kurduplem. a Skody za cholerę nie mogę od niej wyrwać!:facepalm:

muszę się jej pytać czy mogę pożyczyć od niej żeby jej zatankować. rozumiesz??:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie ta strzala Lukaszu?:whistling:

pod domem.:wink:

nikt nie informuje o spocie więc nie ma kiedy pokazać.

ta popierdółka miała być dla żony ale jej bardziej pasuje Skoda i ja muszę jeździć tym kurduplem. a Skody za cholerę nie mogę od niej wyrwać!:facepalm:

muszę się jej pytać czy mogę pożyczyć od niej żeby jej zatankować. rozumiesz??:facepalm:

Haha to cos ty kupil? Lupo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra to powiem.

Zielony Fiat Panda 2004 rok 1,1 benz.:grin::grin::grin:

robiłem ostatnio badania na spalanie benzyny w Skodzie. wynik jest szokujący!!!!!!!

na zatankowane 20 litrów przejechane AŻ 132 km!!!!!

ręce mi już opadają!!!! aż zaczynam się zastanawiać czy tam naprawdę jest 2.0 benz czy jakaś 4 garowa turbo bestia:kwasny::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panda fajna furmanka szwagier miał i bardzo se chwalił . A co do skodziny to szok:slina: jak coś to możesz ją przyprowadzić na kasacje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci że całkiem nieźle się smiga. tylko ona nie ma wspomagania i tego mi brakuje. ale szyby w prądzie mam :banan::naughty:

a Skodzie to chyba tylko Korkuć pomoże :decayed::decayed:

komputer nic nie pokazuje a ona coraz więcej pali. już nie wiem co mam z nią zrobić.:facepalm:

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

aha jak ktoś potrzebuje jakichś części to niech szybko składa zamówienie. wszystko będzie w bardzo niskich cenach:wink::naughty:

po świętach zostaje bezrobotny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz a sonda Ci dobrze mierzy ? Spaliny nie "śmierdzą" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz a sonda Ci dobrze mierzy ? Spaliny nie "śmierdzą" ?

na kompie sondy nie pokazuje. muszę postaić ją na oscyloskop chyba. spaliny pachną normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy na kompie nie pokazuje sondy?

patrzyłem z mechanikiem na kompie błędy i nie pokazało sondy (błędu ). według kompa ona chodzi prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze oszukiwać i błędu nie bedzie

tak też myślę. nie ma co gdybać tylko trzeba postawić, sprawdzić i naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoty to ostatnio zaliczam w Katowicach i Gliwicach ... ale może coś pomiędzy świętami a nowym rokiem co????

Łukasz ze skodziną polecam ci wybrać się do Bosch Service na Łęczycką, niech ci Darek sprawdzi auto i będziesz miął pewność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...