Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

takiego smaka sobie narobiłem że do dzisiaj mnie trzyma. :polew:

wydaje mi się że dopiero na pępkowe zaszalejemy. a to na 95% za 2 tygodnie. :banan:

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

dziadek wydaje mi się że ta awatar bardziej pasuje. bardziej przejrzysty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

wydaje mi się że dopiero na pępkowe zaszalejemy. a to na 95% za 2 tygodnie. :banan:

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

uuuuu będziemy tańczyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]Tylko do pracy o tej godzinie wyjeżdżam :wink:

---------- Post dopisany at 05:10 ---------- Poprzedni post napisany at 05:10 ----------

Patryk nie martw sie nie jesteś sam ja od następnego tygodnia 20 minut przed Tobą będę ruszał w tym samym kierunku.

Dziadek kiedy miałbyś chwilę czasu sprawdzić błędy w Golfie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]Tylko do pracy o tej godzinie wyjeżdżam :wink:

---------- Post dopisany at 05:10 ---------- Poprzedni post napisany at 05:10 ----------

Patryk nie martw sie nie jesteś sam ja od następnego tygodnia 20 minut przed Tobą będę ruszał w tym samym kierunku.

coś ciekawego znalazłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie póki co odnawiam kwity i muszę wymienić prawko żeby mieć wbity kod "95". A na razie jeszcze do Kowal codziennie śmigam tylko że ja na zmiany pracuje więc co 3 tygodnie mam na 6, a w tym tygodniu nocki jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek kiedy miałbyś chwilę czasu sprawdzić błędy w Golfie?

W poniedzialek najwcześniej ...cały weekend mam na wyjeździe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak can. Dziadek to na spokojnie jak będziesz miał więcej czasu. a reszta ekipy może jakiś spocik przy okazji by się zrobiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam. 2 zmiana :kwasny:

---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

kupił Ty Patryku gofera??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk a może lepiej się wstrzymaj z autem za parę groszy i za jakiś czas kup coś lepszego bezpieczniejszego skoro chcesz dłuższy czas dojeżdżać. Niż kupisz chrupka i będziesz w niego więcej ładował niż do hani na paliwo. A jak kupujesz auto to nie zapomnij o klimie przy dojazdach w lato przydatna rzecz, jednego roku dojeżdżaliśmy autem bez klimy w czarnym kolorze jak było powyżej 22C to w środku była masakra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk a może lepiej się wstrzymaj z autem za parę groszy i za jakiś czas kup coś lepszego bezpieczniejszego skoro chcesz dłuższy czas dojeżdżać. Niż kupisz chrupka i będziesz w niego więcej ładował niż do hani na paliwo. A jak kupujesz auto to nie zapomnij o klimie przy dojazdach w lato przydatna rzecz, jednego roku dojeżdżaliśmy autem bez klimy w czarnym kolorze jak było powyżej 22C to w środku była masakra .

przyzwyczaiła się d*pa do dobrego co kuzyn???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanki mi szkoda i dojazdy drogie wychodzą jakbym miał nią latać . I z drugiej strony nie mam na tyle kasy żeby coś kupić młodszego ,a Hanki nie sprzedam na rzecz auta dojazdowego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odkup A4 i po problemie... :whistling::decayed: Zadzwoń do babki i powiedz że możesz dać za tego angola max 5k zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odkup A4 i po problemie... :whistling::decayed: Zadzwoń do babki i powiedz że możesz dać za tego angola max 5k zł :decayed:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyzwyczaiła się d*pa do dobrego co kuzyn???

Do lepszego człowiek szybko się przyzwyczaja, w mieście jakoś da rade otworzyć okno, ale w trasie przy ok 100km/h to można ogłuchnąć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...