Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no skrzynia lipa.

Dziadek stówka.

  • Odpowiedzi 12,3 tys.
  • Wyświetleń 421,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieki pany ...

Oj tam od razu lipna , stary dobry automacik :D

Opublikowano

Pany ktoś coś potrzebuje? Bo właśnie robię zamówienie z http://showcarshine.pl Wysyłka już jest za free.

Opublikowano

Widziałem

Opublikowano

Panowie . Polecicie jakiegoś dobrego mechanizatora w elblagu ktory zna sie na rzeczy ? Robiłem do tej pory na nowodworskiej kolo energetyka ale cos zaczeli cwaniakowac i ceny z kosmosu . musze zmienic mechaniora

Opublikowano

Panowie . Polecicie jakiegoś dobrego mechanizatora w elblagu ktory zna sie na rzeczy ?

Nie ma takiego, najlepiej samemu

Edytowane przez dziadek

Opublikowano

Panowie . Polecicie jakiegoś dobrego mechanizatora w elblagu ktory zna sie na rzeczy ? Robiłem do tej pory na nowodworskiej kolo energetyka ale cos zaczeli cwaniakowac i ceny z kosmosu . musze zmienic mechaniora

Dobry i mechanik. te slowa nie ida w parze.

Opublikowano

Tak ale sa rzeczy ktorych nie da sie samemu. Np teraz mam ptoblem bo zaczelo mnie denerwowac glosne buczenie mojego klekota. Obstawiam ze to ktorys z weży od turbo pekl albo moze ic pekl ale musialby to ktoz zobqczyc swoim okiem

Opublikowano

Tak ale sa rzeczy ktorych nie da sie samemu. Np teraz mam ptoblem bo zaczelo mnie denerwowac glosne buczenie mojego klekota. Obstawiam ze to ktorys z weży od turbo pekl albo moze ic pekl ale musialby to ktoz zobqczyc swoim okiem

czego nie jesteś w stanie zrobic sam napewno Elbląski mechaink tez nie da rady. Oni potrafią tylko klocki wymienić , lub olej i to też nie zawsze.

Najpierw musisz znaleźć przyczynę sam , później pokazać im palcem to ci wymienią - sami na bank nie znajdą a przy okazji wymienią ci niepotrzebnie pół części w silniku

Edytowane przez dziadek

Opublikowano

Pieprzony ElblonK. Masakra tu jest ale pomijając ten fakt . Czyli co ? poleciacie Podłączyc Vaga i studiowac logi po swojemu ?

Wiecie moze gdzie jest u nas jakis kanał lub rampa za friko zeby wejsc pod auto i popatrzec co i jak ?

Opublikowano

Pieprzony ElblonK. Masakra tu jest ale pomijając ten fakt . Czyli co ? poleciacie Podłączyc Vaga i studiowac logi po swojemu ?

Wiecie moze gdzie jest u nas jakis kanał lub rampa za friko zeby wejsc pod auto i popatrzec co i jak ?

na fromborskiej przy działkach masz rampę za 3,50 czy jakoś tak

Opublikowano

dzieki panowie .

Opublikowano

Cisnie ktoś na myjnie? Ja po 10 jadę do zukogum na malborskiej Dawid polecał to trzeba opadać

Opublikowano

Patryk i jak wrażenia z zukomgumu?

Opublikowano

Kultura że hoho .Chemia robi wrażenia i z akcesoriów firmowych korzystasz jak ze swoich :kox::kox:

Opublikowano

To tam sie samemu muje auto?

Opublikowano

Jak chcesz to myjesz jak na samoobsługowej, a jak nie to płacisz odpowiednią kwotę i myje ci obsługa ale za odpowiednią opłatą ale nie wiem jaką

Opublikowano

Hehe noo tak właścicielka pozwala korzystać ze swoich akcesoriów. Plusem tego miejsca na pewno jest mycie w hali i że nikt Cie nie wygania jak chcesz się dłużej pobawić z czyszczeniem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.