Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta już jakiś czas. Nawet nowe forum założył

  • Odpowiedzi 12,3 tys.
  • Wyświetleń 421,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Może będzie mu tam lepiej skoro tu był tak ciemiężony... :decayed:

Opublikowano

Jak tam budowa lepianki?

Opublikowano
  • Autor

Poszły tynki na ściany i dukaty się skończyły :decayed: Trzeba zrobić napad na bank bezgotówkowy jak ten inteligentny były prokurator to robota znowu ruszy z kopyta... :decayed:

Opublikowano

A gdzie wykończenia wnętrza. Dobrze że znalazłem se kobite z domem :kox:

Opublikowano
  • Autor

Nikt nie mówił i nie myślał że będzie tanio... Puki co bez działki wyszło tyle co mieszkanie w bloku z dwoma garażami także nie ma żalu a co do wnętrza - kreski mało nie planuję brać ale chcę zrobić na dobrych materiałach i 10 lat nie tykać, a nie , przyoszczędzić i chwilę po wprowadzeniu zacząć już remontować... Wychodzę z założenia że biednych nie stać na tanie materiały... :wink::decayed:

Edytowane przez alvaro

Opublikowano

I z tym się zgodzę w stu procentach

Opublikowano

Czytam.Ładny domek parterówki najbardziej mi się podobaj, Ja mam stare budownictwo pamięta jeszcze wujka Adolfa.

Opublikowano
  • Autor

Do ładnego to mu jeszcze daleko ale każdy ruch do przodu cieszy... :decayed:

Opublikowano

Cześć, ma ktoś obniżone a4 (B5, B6) z E-ga (okolic) na forum?

Adadur ma fabryczne 1BA chyba... a po co Ci temat?

:punish: 1BE

cześć, muszę przymiarke zrobić czy do garażu wjadę po obniżeniu

u mnie jest 1BE :/

Moja stara buda lata przyszla tesciowa, siedzi w srodku gwint dosc nisko byla jak ja latalem. Jedyny problem byl z rura wydechowa ale mialem quattro i rura szla dziwnie pod zamiast nad osia tylna.... Wyslij zdjecie podjazdu to ci powiem, no chyba ze naprawde masz spad duzy, to nie ma sensu :P ogolnie wjezdzalem nia na prom a tam spory podjazd jest... Ale sam :P kilka osob z tylu i tarlo nawet na drodze

Siema pany tak w ogole :P

Edytowane przez Buszek

Opublikowano

Cześć, ma ktoś obniżone a4 (B5, B6) z E-ga (okolic) na forum?

Adadur ma fabryczne 1BA chyba... a po co Ci temat?
:punish: 1BE
cześć, muszę przymiarke zrobić czy do garażu wjadę po obniżeniu

u mnie jest 1BE :/

Moja stara buda lata przyszla tesciowa, siedzi w srodku gwint dosc nisko byla jak ja latalem. Jedyny problem byl z rura wydechowa ale mialem quattro i rura szla dziwnie pod zamiast nad osia tylna.... Wyslij zdjecie podjazdu to ci powiem, no chyba ze naprawde masz spad duzy, to nie ma sensu :P ogolnie wjezdzalem nia na prom a tam spory podjazd jest... Ale sam :P kilka osob z tylu i tarlo nawet na drodze

Siema pany tak w ogole :P

spoko, gwint już w drodze więc będę się bawił

pozdro

Opublikowano

:hi:

Może jakiś spot ? :D

Edytowane przez BF10

Opublikowano

własnie

Opublikowano

coś by się przydało zorganizować :D

Opublikowano

spoty już umarły :)

Opublikowano

Trza coś ogarnąć bo dawno was nie widziałem

Opublikowano

Trza coś ogarnąć bo dawno was nie widziałem

Przecież wiesz gdzie mnie i dziadka znaleźć :D

Opublikowano

Trza coś ogarnąć bo dawno was nie widziałem

ja bym chętnie poznał nowe osoby :D

Opublikowano

W tygodniu się ogarnę i dryndne :-P.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.