Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z innej beczki...

Jak z tym spotem w następny wtorek? Ktoś rzucił hasło, że można by znowu zjechać się furkami dnia 14.07. Są jacyś chętni? Godzina powiedzmy 19:00-19:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem za a nawet przeciw ! jak zawsze będę - Tylko pokaż się Snorky bo byłem ciekaw ostatnio Twojej furki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nic mi tym razem nie wypadnie (córka i żona już się wyleczyły z kataru), więc się pewno zjawię. Mam też tydzień na ogarnięcie zawieszenia (poszedł mi lewy banan), ale już jutro powinienem mieć części na zamianę.


No i zawias naprawiony. Jaja takie, że hej... Na stacji diagnostycznej koleś stwierdził, że jest luz 3mm, więc zamówiłem nowy wahacz. Co się okazało? Jakimś cudem nakrętka, która nakręcana jest na sworzeń się trochę odkręciła i stąd ten luz. Naprawa trwała jakieś 10 minut (ze zdjęciem koła). Także wóz mam już w pełni sprawny i gotowy na wtorek (tylko umyć trza będzie :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie dam rady praca. Mi teraz bardziej weekendy pasuja. Dzis ok 17 wybieram sie na myjnie kolo mak chemi wiec jak ktos chce moze wpaść na mala bajerke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak normalnie skończe pracę to podjade. Jak ćos Grześ to podjade po ciebie cieniasem, bo w hance umarł kompresor Klimy stawiam jutro auto do warsztatu w Gdyni bo w Elblągu jakoś nie ufam mechanikom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O spoko :D jak coś napisz tylko która, chyba że podejdę do ciebie na 19.30? Bo to 5min od ciebie Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ekipa się szykuje. Jak będzie padać (jak teraz) to gdzie? Podziemie tego parkingu czy najwyższa kondygnacja pod dachem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w pl, daj znać jak coś tu Patryk czy podejść tak na 19.30 do ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to spoko to ja zobaczę zobaczę,nie mam transportu ale jeszcze muszę parę rzeczy załatwić a rano mam samolot... Jak się wyrobię to podskocze napiszcie tylko który level ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też będę.

Jak nie będzie padać to myślę, że poziom najwyższy, a jak się rozpada to pod dachem.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Jadę.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było spoko, jakiś golf chciał mnie wydupczyć na światłach na powrocie ale nie dał rady :D Snorky świadkiem :)

Edytowane przez sony190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa... Później do mnie startował, ale go perfidnie ignorowałem i objeżdżałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...