Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego a avanta co pierwszy raz był sorki ale musiałem się zwijać nastepnym razem podepniemy auto i obadamy co tam będzeisz chciał.

spoko bedziemy musieli bo denerwuje mnie ta swiecaca sie poduszka :tongue4:

Następny spot za 2 tyg może przetrzymasz :naughty: Jak nie to pisz poradzimy coś wcześniej. Swoją droge jestem ciekaw czy uda się wejść w AirBag bo bywa że rwie transmisje w autach sprzed 1999r.

Adadur dzięki za wklejenie logów :) Tobie jak i wszystkim przybyłym dziękuwa za spota :good:

To tylko autoscan logi to coś takiego jak parę postów wyżej link do logów u Buszka.

Patrzyłeś za tym błędem:

00561 - Mieszanina Dostosowanie: Dostosowanie Limit (Dodaj) Exceeded

Możliwe objawy

Silnik telepiący

Zwiększona Zużycie paliwa

Słabe Bieg jałowy / telepiący

Zmniejszona ciśnienia

Możliwe przyczyny

Mass Air Flow Sensor (G70) wadliwe

Zbyt niskie ciśnienie paliwa

Nieszczelności w dolotowego systemu i / lub układ wydechowy

Wtryskiwacz (-e) wadliwe (np. coked)

Możliwe rozwiązania

Tankowanie pojazdów

Sprawdź ciśnienie układu paliwowego

Sprawdź Mass Air Flow Sensor (G70)

Sprawdzanie systemu dolotowego i układu wydechowego dla Nieszczelności

Sprawdź wtrysku Ilość

Sprawdź Wtryskiwacz (-e)

Tłumaczenie z automatu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a avanta co pierwszy raz był sorki ale musiałem się zwijać nastepnym razem podepniemy auto i obadamy co tam będzeisz chciał.

spoko bedziemy musieli bo denerwuje mnie ta swiecaca sie poduszka :tongue4:

Następny spot za 2 tyg może przetrzymasz :naughty: Jak nie to pisz poradzimy coś wcześniej. Swoją droge jestem ciekaw czy uda się wejść w AirBag bo bywa że rwie transmisje w autach sprzed 1999r.

Adadur dzięki za wklejenie logów :) Tobie jak i wszystkim przybyłym dziękuwa za spota :good:

To tylko autoscan logi to coś takiego jak parę postów wyżej link do logów u Buszka.

Patrzyłeś za tym błędem:

00561 - Mieszanina Dostosowanie: Dostosowanie Limit (Dodaj) Exceeded

Możliwe objawy

Silnik telepiący

Zwiększona Zużycie paliwa

Słabe Bieg jałowy / telepiący

Zmniejszona ciśnienia

Możliwe przyczyny

Mass Air Flow Sensor (G70) wadliwe

Zbyt niskie ciśnienie paliwa

Nieszczelności w dolotowego systemu i / lub układ wydechowy

Wtryskiwacz (-e) wadliwe (np. coked)

Możliwe rozwiązania

Tankowanie pojazdów

Sprawdź ciśnienie układu paliwowego

Sprawdź Mass Air Flow Sensor (G70)

Sprawdzanie systemu dolotowego i układu wydechowego dla Nieszczelności

Sprawdź wtrysku Ilość

Sprawdź Wtryskiwacz (-e)

Tłumaczenie z automatu ;)

Dzięki za opis błędu. Jeśli chodzi o objawy to w sumie może tylko podwyższone spalanie chociaż spalanie ok 9 litrów w cyklu mieszanym to chyba norma dla tego motoru. Na jakimś forum wyczytałem też że może to być spowodowane uszkodzoną sondą lambda, (ponoć komputer nie widzi na niej zmian napięcia i wtedy wywala ten błąd). Można na Vagu sprawdzić przyczyny (czujniki, ciśnienie) ?

ps.

Ale to "b" do "d" podobne :) sorki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nast. spocie sparwdzimy czy jest jeszce ten błąd może pozostał w historii tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy da rade zrobic gdzies w Elblagu chromowanie elementow? tj. relingow ? :naughty:

ja bym twojego robil w czerń :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym twojego robil w czerń :kox::decayed:

moja wizja to 5 ramienne 16 lub 17" felgi, ciemne szyby "light black", chromowane relingi no i ewentualnie ramki na okolo szyb ale te allegrowskie na metry mnie nie przekonuja a oryginal to troche drogo :disgust:

a i kierunki boczne mialy byc clear ale poczytalem i chyba jednak biale :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym twojego robil w czerń :kox::decayed:

moja wizja to 5 ramienne 16 lub 17" felgi, ciemne szyby "light black", chromowane relingi no i ewentualnie ramki na okolo szyb ale te allegrowskie na metry mnie nie przekonuja a oryginal to troche drogo :disgust:

a i kierunki boczne mialy byc clear ale poczytalem i chyba jednak biale :>

moim zdaniem 17", szybki :good: ale jak nie bedziesz robil chromowanych ramek to relingi tez zostaw :tongue4: moze zrob jako pierwszy opcje black :kox::decayed: a no i o ile pamietam masz lampki przed liftem przod to zakladaj polift :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem 17", szybki :good: ale jak nie bedziesz robil chromowanych ramek to relingi tez zostaw :tongue4: moze zrob jako pierwszy opcje black :kox::decayed: a no i o ile pamietam masz lampki przed liftem przod to zakladaj polift :tongue4:

na black to mi sie srednio podoba :tongue4: te ramki chromowane bym zrobil tylko boje sie zeby nie zaczely blaknac i odpadac po 2 miesiacach :wallbash:

a relingi mi sie podobaja w chromie, znalazlem firme DEDAL w Elblagu, na stronie pisze ze zajmuja sie polerowaniem aluminium musze podjechac i zapytac sie ile by chcieli za wypolerowanie moich relingow :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie chromy poza ori to lipa!!! a szczególnie te "dorabiane" listwy wokół okien. Co do relingów to jak chcesz chrom to nic innego jak szukać chromowanych a swoje opylić - w B5 będzie to starasznie trudne do zrealizowania. Ja bym tak jak Buszek mówi poszedł w opcję black czyli pozostało by ci znalezienie felg właśnie czarnych lub w ciemnym graficie do tego atrapa czarna - kurna tylko kolor auta sie trochę kłóci ... najepiej jak by był czarny.

ktoś wpominał że w Gronowie jest gościu co chromuje elementy - ludzie dają mu np. plastikowe obudowy lusterek i on pokrywa je chromem ale nie wiem czy to jest przez Galwanizację czy rodzaj malowania - te pierwsze to raczej tylko na metalu da sie zrobić z tego co mi wiadomo a drugie to po jakimś czasie lipa sie robi z tej powłoki malowanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do relingów to jak chcesz chrom to nic innego jak szukać chromowanych a swoje opylić - w B5 będzie to starasznie trudne do zrealizowania

wlasnie naczytalem sie o tym na forum i stwierdzili ze te wypolerowane wygladaja lepiej od ori :kox: tyle ze trzeba o nie dbac i czasami przepolerowac :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do relingów to jak chcesz chrom to nic innego jak szukać chromowanych a swoje opylić - w B5 będzie to starasznie trudne do zrealizowania

wlasnie naczytalem sie o tym na forum i stwierdzili ze te wypolerowane wygladaja lepiej od ori :kox: tyle ze trzeba o nie dbac i czasami przepolerowac :mysli:

Wypolerowanie to już co innego i tak jak piszesz bedzie to wymagało okresowego zadbania. Nie mało trzeba nad tym popracować a efekt bedzie cieszył oko tylko na początku. Ale po wypolerowaniu możesz się rozejrzeć za zakładem ktory by to pochromował ... tylko ile by to kosztowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem w tym zakladzie DEDAL na niskiej o wypolerowanie relingow, stwierdzil ze takich to oni nie wypoleruja bo to czarny mat :slina: ze tylko wypoleruja jezeli sa oryginalnie srebrne lub cos takiego :thumbdown: czeka mnie samotna calodzienna polerka ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto ląduje we wtorek na warszawską do mechanika.. nie trybi ;(

coś podpowiedziął co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto ląduje we wtorek na warszawską do mechanika.. nie trybi ;(

coś podpowiedziął co to może być?

powiedzial zeby auto dostarczyc we wtorek, a tak to powiedzial ze przez telefon to nie wie co to moze byc bo magikiem nie jest ale tamto na gwarancji wiec zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walekk smialo zdejmuj i poleruj samodzielnie relingi, robota nie taka ciezka,a efekt wlasnej pracy o wiele bardziej cieszy,anizeli gdybys mial kupic juz polerowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...