Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

szypki nie chce cię martwić ale możliwe że twoje auto łapie sie na taki moduł Termostat+czujnik temp. no i to słono kosztuje. Także szukaj takiej ala puszki gdzie wchodzi wąż od chłodzenia do bloku, w tej "puszce" masz termostat i czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Myślałem o czyms takim:

http://allegro.pl/termostat-audi-a4-00-07-a6-vw-passat-fl-1-8t-2-0-i1610909389.html

nigdy nie wnikałem od którego rocznika zaczęli to instalować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś... fotek z października nie ma :wink4: bo mnie zatrzymywali i nic Szwaby nie marudziły :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie nic... słodyczy trochę :gwizdanie:

a autko to A6 C4 z 2,5TDI R5 140KM w automacie- 14letnie... takie se wypatrzył.[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 09:13_________________________________________________

http://www.autokrata.pl/artykul/polacy-ukradli-veyrona-ferrari-i-bmw-11185/0/3#photo-gallery-box

zdolny Elblążanin :wink4:[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 10:11_________________________________________________

Pany... amorki tył do B6 2004 Avant... ile w Elblągu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś... fotek z października nie ma :wink4: bo mnie zatrzymywali i nic Szwaby nie marudziły :naughty:

że co... mnie nigdy nie zatrzymywali. Pewnie w strefie przygranicznej na odcinku do Berlina.

Coś chcieli, pytali się?

Czytałem o tym w zeszłym tygodniu i się nabijalismy w robocie jakie to polaczki zdolne są ... ale wówczas nikt nie pisał że to elblążanin

Pany... amorki tył do B6 2004 Avant... ile w Elblągu?

po SACHSy uderzaj do Toma ma w dobrych cenach (bedzie porównanie z Koldex'em)

ps. będę też chciał wycenke od Toma na hamulce na tyle (klocki + tarcze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

.....koledzy zapalila mi sie kontrolka silnika, potrzebowałbym sprawdzić logi błędów......co to znowu za cholera wkradła sie do mojej B6 a juz mialem taki spokój.........Adam może ty będziesz miał kiedyś chwilkę......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

.....koledzy zapalila mi sie kontrolka silnika, potrzebowałbym sprawdzić logi błędów......co to znowu za cholera wkradła sie do mojej B6 a juz mialem taki spokój.........Adam może ty będziesz miał kiedyś chwilkę......

spocik będzie w środę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

.....koledzy zapalila mi sie kontrolka silnika, potrzebowałbym sprawdzić logi błędów......co to znowu za cholera wkradła sie do mojej B6 a juz mialem taki spokój.........Adam może ty będziesz miał kiedyś chwilkę......

w środę spocik ... poczeka czy nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajna. ciekawe do ilu dojdzie. będę obserwowal.

ADAŚ będzie na spocie mój kuzyn passatem i też chciałby vaga podpiąć bo wtryski chce sprawdzić.

Da się?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajna. ciekawe do ilu dojdzie. będę obserwowal.

ADAŚ będzie na spocie mój kuzyn passatem i też chciałby vaga podpiąć bo wtryski chce sprawdzić.

Da się?????

niech tylko zadba by temp. była na 90st.C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......a u mnie już wszystko jasne 1 cylinder padł.....jutro zobaczymy dlaczego.....

żaden cylinder ... tylko cewka zapewne bo to standardowa usterka w 1.8T a mówiłem by jedną wozić w schowku... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......a u mnie już wszystko jasne 1 cylinder padł.....jutro zobaczymy dlaczego.....

żaden cylinder ... tylko cewka zapewne bo to standardowa usterka w 1.8T a mówiłem by jedną wozić w schowku... ;)

dobrze gada - piwa mu :przebiegly:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 08:53_________________________________________________Astra moich rodziców po wymianie EGR-a przez który był check engine - teraz śmiga aż miło...jakby kto słyszał o chętnych to polecam:

http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=910603

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......a u mnie już wszystko jasne 1 cylinder padł.....jutro zobaczymy dlaczego.....

żaden cylinder ... tylko cewka zapewne bo to standardowa usterka w 1.8T a mówiłem by jedną wozić w schowku... ;)

dobrze gada - piwa mu :przebiegly:[br]

:good::drunk: :drunk:

ja tam woze w bagazniku caly czas 1 cewke w razie czego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...