Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Patryk jak tam oględziny? wiesz coś?

A jak tam wyszła operacja w Garażu Adaś? pozytywnie?

wszędzie ponad 200 tu masz wątek http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=174426.0[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 20:52_________________________________________________

coś tam pada i jutro na 4:30 do roboty :wallbash:

dasz radę :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

trzeba dawać rade nikt nie mówił że będzie lekko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ładne "cacko" :confused4:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 21:04_________________________________________________kurde nie mógł wcześniej się decydować? Adadura furkę by wziął i została by między swymi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek wyślij mi na pw fotkę maleństw jeśli można bo aga chce zobaczyć a ta fotka nie chcę się otworzyć co masz w podpisie [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 21:08_________________________________________________

no to ładne "cacko" :confused4:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 21:04_________________________________________________kurde nie mógł wcześniej się decydować? Adadura furkę by wziął i została by między swymi :wink4:

ale avanta nie chcę i pokazywałem mu pare forumowych perełek ale przeraził się modami w nich :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwiera się tylko duża jest i trza czekać długo, muszę zmniejszyć :confused4:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 21:12_________________________________________________

ale avanta nie chcę i pokazywałem mu pare forumowych perełek ale przeraził się modami w nich :wink4

jutro jak przyjdzie oddać miernik to go uświadomię :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze rzeczywiście się nie otwiera, jutro ją zmienię bo mam foty na dysku a dysk w pracy został :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale juz rozpoznajesz ktora to ktora ?? :decayed:

no jak nie jak tak, ale tylko jak leżą obok siebie i mogę porównać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale juz rozpoznajesz ktora to ktora ?? :decayed:

no jak nie jak tak, ale tylko jak leżą obok siebie i mogę porównać

a jak np jedna zona trzyma a 2 w łozeczku i jednej nie widzisz to jestes w stanie powiedziec jak ma na imie bez porowynywania z 2ga ?? :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak np jedna zona trzyma a 2 w łozeczku i jednej nie widzisz to jestes w stanie powiedziec jak ma na imie bez porowynywania z 2ga ?? :decayed: :naughty

no właśnie ciężko , muszę porównać narazie[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 21:28_________________________________________________

śliczne panienki :good:

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na podpaski nie zarobisz :):kox:

no jeszcze trochę do tego ale jak sobie pomyślę jak nie mogę sie dogadać z Zaneta a teraz x3 to jeszcze będzie to :wallbash: ale i tak jak jestem w pracy to tęsknię jak cholera [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 21:33_________________________________________________Patryk a tego: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173640.0 on nie chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie chcialem trumnkwozu ale powiem wam ze zadowolony jestem duzo miejsca przewieziesz ile chcesz i duze rzeczy a w sedanie nawet pralki nie zmiescisz :decayed:

Namow go na 1.8T bo dejsel w 1.9 to nie jedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garażowa robota ogarnięta - trochę nam zeszło, ale wydaje się że wszystko OK ... zobaczymy co kierownik powie jak trochę autem pośmiga ale fakt faktem żę inaczej silnik pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...