Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

teee Zaleczeq możesz mnie zaanonsować :naughty::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głusujmy :>

1. 4chan120999077780212430.gif

2. shaylarenundies128597.gif

3. pants01.gif

[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 13:48_________________________________________________http://www.funnyjunk.com/funny_gifs/8553/pulling+pantz+up/

link do tej czarnuli :) fajna pupa szkoda ze brunetka :(:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle bielik proponuję podjechać do tych ch... co na tyle kasy naciągnęli i powiedzieć im co o nich myślisz i pokazać jak powinno wyglądać zrobione auto ... Bo to się w pale nie mieści żeby tacy "wielcy fachmani" nie byli w stanie stwierdzić takich podstawowych usterek w TDI ... I jeszcze jeden z drugim podważał nasze umiejętności odnośnie logowania auta i wnioskowania z logów... A najlepiej dodać ich do niepolecanych warsztatów z dokładnym opisem problemów z autem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle bielik proponuję podjechać do tych ch... co na tyle kasy naciągnęli i powiedzieć im co o nich myślisz i pokazać jak powinno wyglądać zrobione auto ... Bo to się w pale nie mieści żeby tacy "wielcy fachmani" nie byli w stanie stwierdzić takich podstawowych usterek w TDI ... I jeszcze jeden z drugim podważał nasze umiejętności odnośnie logowania auta i wnioskowania z logów... A najlepiej dodać ich do niepolecanych warsztatów z dokładnym opisem problemów z autem :naughty:

dzięki Wiktor jeszcze raz za termostat jak narazie działa i to dobrze ( ja miałem jeszcze ORI )

byłem już dzisiaj u jednego mechanika "fachowca" i powiedziałem mu co było. usłyszałem odp :gwizdanie: że dobrze że się w koszty pompy nie wpieprzyłem. ręce mi opadły :wallbash:. całe szczęście to był ten drugi fachman który ode mnie wyciągnął tylko albo aż 300 pln. ale zrobił łaskę i wymieni mi wahacz za darmo :shocked: ( sama robocizna ) uśmiałem się po pachy :polew:

u tego drugiego fachmana u którego zostawiłem prawie 1500 pln nie byłem ale napewno u niego zawitam i ciekawy jestem co powie, już mi się śmiać chce na samą myśl o jego minie i próbie wytłumaczenia się. :>

[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 14:35_________________________________________________

głusujmy :>

1. 4chan120999077780212430.gif

2. shaylarenundies128597.gif

3. pants01.gif

[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 13:48_________________________________________________http://www.funnyjunk.com/funny_gifs/8553/pulling+pantz+up/

link do tej czarnuli :) fajna pupa szkoda ze brunetka :(:decayed:

jestem za 2 :naughty: :naughty: :naughty::good::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jedź jeszcze na Morszyńską sprzedaj im ECU z tym pseudo softem bo ci twierdzili że to nie możliwe... tak mi się coś zadje...[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 14:39_________________________________________________w głosowaniu jestem za... :mysli:

w poniedziełek ... 1 :wink4:

wtorek ... 2 :naughty:

środa ... 3 :>

czwartek piętek wolne

sobota niedziela ... 1+2+3 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie na dokładke

carwashboobs.gif

ewasonneboobsqueeze.gif

o7t7as.gif

slowmotionbigtits0.gif

A jak ebdziecie grzeczni to jutro beda tyłki trzesace sie :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk ok, link do zdjęcia poprawiony :>

:wink4: fajne dziewczynki szukaj już wiatrówki na adoratorów :decayed:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 16:43_________________________________________________

głusujmy :>

1. 4chan120999077780212430.gif

2. shaylarenundies128597.gif

3. pants01.gif

[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 13:48_________________________________________________http://www.funnyjunk.com/funny_gifs/8553/pulling+pantz+up/

link do tej czarnuli :) fajna pupa szkoda ze brunetka :(:decayed:

2[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 16:44_________________________________________________

Namow go na 1.8T bo dejsel w 1.9 to nie jedzie :decayed:

:decayed::good:

dwa pacany :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wink4: fajne dziewczynki szukaj już wiatrówki na adoratorów :decayed

ty a ty wiesz czy będziesz miał koleżankę moich córek czy adoratora :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie. Ma wywalone na starych i się tyłkiem odwraca :kwasny:

no moja jedna też tak się chowała że Żaneta trzy razy jednego dnia przychodziła bo on twierdzi że jak ona będzie chodzić to ona się odwróci a i tak się nie dało i na następnej wizycie dopiero dokładnie ją z obejrzał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pojedziemy na 3d i wyjdzie :mysli:

noooo polecam, naprawdę za***ista pamiątka, Żaneta wam pokazywała zdjęcie 3d naszych? Na tym zdjęciu tak wyraźnie widać dziecko że moja mama szukała już wtedy nawet podobieństwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk za to tych dwoch pacanow smrodek z rur wachasz na swiatlach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 nie jedzie :decayed:

1.8 tez nie jedzie :decayed:

za to autobus MPK jedzie :decayed::polew: :polew:

Veyron tez jedzie :)[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 18:30_________________________________________________

Patryk za to tych dwoch pacanow smrodek z rur wachasz na swiatlach :decayed:

jaki smrodek benzynka ładnie pachnie :)

Buszek nie daj sie zawsze mow tak jak ja " Co wy dieslowcy wiecie o krainie 7 tys obrotow "

a ja Ci ebda chcieli dosrac ze nie masz przy 1,5k obotow iles tam niutonow to odpowiadaj:

1 " że benzyna jedzie moca a nie Nm"

2 " ze 1.5k to Twoja benzyna pali mniej niz diesel " :polew: :polew:

3. i to juz tak na koniec zeby wjechac im na ego " to prawdziwy meżczyzna jezdzi turbo benzyna "

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no to teraz tylko czekac na kontry od Dieslowcow :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...