Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jaki silnik wybrac do mocy ok 200 KM w 2.0 TDI


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

>Turdzi, cholera ETKA bez podania VIN-u nie rozróżnia przy hamulcach rozmiaru tarczy-pokazuje opcje od 280 aż do 320, dopiero s4 (345mm) jest opisane, może odpisz od tego sąsiada VIN z podszybia to spróbuję sprawdzić czy miał je z fabryki czy rzeźbił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rtocki ok tak zrobie i podam swoj dla porownania.Przesle ci to na PW[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 12:57_________________________________________________OK mam :

WAUZZZ8E18A142197

WAUZZZ8E97A168318

to sa dwie 170 tki Q jak bys mi sprawdzil po tych winach jakie maja wielkosci tarcz i zaciskow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK super dzieki :good: powiedz mi jeszcze jak to sie ma do tego :

WAUZZZ8E36A089967

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pierwszy (niebieski perłowy) luty 2008, ten drugi (czarny phantom) styczeń 2007

kolory znam bo oba staja u mnie pod praca.

Mysze jeszcze tylko wytropic gdzies jakas 140 Q i dac ci vin na sprawzenie bo jestem pewnien ze ma tarcze 288 tak jak u mnie.[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 15:11_________________________________________________Tak ten jest mój :)

A powiedz mi jeszcze jedno zaciski As takie same dla 140 i 170 KM i tylko jarzma inne ? czy zacisk tez 170 ma inny.Na oko wygladaja na takie same ?

tak czy siak dzieki wielkie za fatyge i pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm n-ry mają inne w ETCE, ale czasem tak jest a okaże się że fizycznie na aucie pasują..[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 15:32_________________________________________________a klocki takie same[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 15:35_________________________________________________może zewnętrznie są jednak wzajemnie pasujące ale te od większych mają np. także większą średnicę tłoczka?, nie wiem trza by mieć oba typy w ręce[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 15:38_________________________________________________ale komplet uszczelek do zacisków jest taki sam więc raczej są takie same tylko podwójna numeracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rtocki no to jarzmo musza miec inne na wieksza tarcze.Czyli taki sam myk jak w 2.0TFSI i S4 - ten sam zacisk tylko rozne jarzma w zaleznosci od wielkosci tarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...