Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z nawiewem


PanKaszel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Proszę was o pomoc gdyż ręce mi już opadają. Nie działa wentylator nawiewu. Sprawdziłem bezpieczniki, wentylator na krótko i wszystko sprawne/działa jak należy, podmieniłem 4 rezystory dmuchawy, dodatkowo ktoś polecił mi sprawdzenie pewnego bezpiecznika pod maską (w okolicach plusa koło wycieraczek) i też wszystko z nim w porządku. Dodam tylko, że nie mam czujnika temp. zewnetrzej - czujnik mam kupiony nowy, ale wtyczka była urwana i obecnie jest w drodze do mnie.


Błędy na kompie:
00457 - Moduł sterujący siecią
01844 - Moduł sterujący nadmuchem świeżego powietrza.

Z tego co czytałem na forum ludzie doradzają wymiane dmuchawy lub rezystora - dmuchawa działa na krótko, rezystory były 4 i żaden nic nie zmienił. klapy itd wszystko reaguje na zmiany np. położenia nawiewu (szyba, stopy, centralny itd) jedynie brak jest tego co najważniejsze czyli nadmuchu. Czy mieliście taki problem i ktoś go rozwiązał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniki bezpiecznikami ale weź sobie papier ścierny albo pilniczek i wyczyść styki na bezpiecznikach. Dodatkowo przy wkładaniu bezpiecznika wyciągnij i włóż go kilka razy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, rozumiem, ale może ktoś by mi powiedział czego dotyczą te błędy? Wiem, że jeden to rezystor dmuchawy, a drugi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...