Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANF] 1,9 TDI Czyszczenie turbiny gdzie mozna zrobić w Gdańsku lub 3miasto?


czeslaw555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam A4 1,9TDI 110km z 96r automat i pytanie jak w temacie gdzie można to zrobić i jaki to jest koszt? coraz częśćiej mi nie ciągnie ,przebutowałem autko i teraz śmiga aż miło ale chyba szybko powróci ten problem .Możecie polecić kogoś dobrego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Myszkiera z Kolbud od Gdańska jakieś 25km lub w Gdańsku firma tune-up rob555

zapytaj sie na PW do rob555 [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 18:48_________________________________________________jeśli masz tylko usyfioną turbine to czyszczenie nie bedzie kosztowne w przeciwieństwie jak okaże sie do regeneracji turbinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na pewno usyfioną mam .Kolega Białej Podlaski zapłacił jak dobrze pamiętam 300zł .Nie wiem jakie są ceny w 3mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy odswieze watek, czyli gdzie znacie dobrych majstrow od turbo, ja bede w

Turbo Expres Gdańsk

Gdańsk ul Schuberta 77 tel.058 710 02 99 kom.504 811 333

za czyszczenie turbawki (prawdopodobnie usyfione lopatki czy kierowniczki) zazyczyli sobie 550zl nie wiem czy to duzo czy malo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy odswieze watek, czyli gdzie znacie dobrych majstrow od turbo, ja bede w

Turbo Expres Gdańsk

Gdańsk ul Schuberta 77 tel.058 710 02 99 kom.504 811 333

za czyszczenie turbawki (prawdopodobnie usyfione lopatki czy kierowniczki) zazyczyli sobie 550zl nie wiem czy to duzo czy malo...

Takie se te spece tam

:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie se te spece tam

:thumbdown:

takie se bo kiepsko sie znaja czy takie se bo drogo biorą? :rolleyes:

mi wystarczył jeden kontakt z człowiekiem który oferuje swoje usługi a pozniej nie potrafi dotrzymać słowa jeśli chodzi o regeneracje japońskich turbin, wystraszył sie a mógł powiedzieć, że nie jest w stanie lub nie czuje sie na siłach regenerować turbin :thumbdown: to On wyszedł z propozycją a pozniej zlewał to .... to świadczy od podejściu do tematu

a jak regeneruje turbiny i czy klienci są zadowoleniu tego nie wiem

regeneracja wydaje sie banalnie łatwa dla człowieka, który chce zbić szybko kase a nie szanować swój fach i ludzi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sobie ich odpuszczam, dzieki za rady, szukam dalej, jak by ktos mial jakiegos speca godnego polecenia to poprosze :rolleyes:

potrzebuje jasnej opinii o mojej turbawce, luzy itp i decyzji czy czyscic czy regenerowac (a moze szukac nowej :embarrassed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeslaw555 jak chcesz to ja Ci wyczyszcze za 250 max 300, ale do mnie masz około 135km :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał już Cristoforo - Tadeusz Myszkier z Kolbud, 20km od Gdańska trasą na Kościerzynę :). Ten gość to wielokrotny mistrz polski w wyścigach samochodów turystycznych, prócz tego od hmm 15 czy 20 lat ma swój warsztat który zajmuje się tylko i wyłącznie turbinami. Absolutna ekstraklasa jeśli chodzi o serwisowanie turbo.

A tak na marginesie dodam że pierwszy z 11-tu (!!!) tytułów Mistrza Polski zdobył na Audi Coupe w 1992r :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...warsztat który zajmuje się tylko i wyłącznie turbinami.

no jeszcze zajmuje się skrzyniami automatycznym...ale także polecam jak najbardziej, byłem u niego już z dwoma samochodami i jestem zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co prawda nie o tym temat ale mnie Myszkier urzekł tym ze przywiozlem do niego turbine od poprzedniego auta. miala 200tys przelotu i bylem pewnien ze trzeba jaj serwisu...

a On spojrzal i powiedzial ze mam ja zabrac i montowac spowrotem bo jest w idealnym stanie...

wiekszosc mechanikow z usmiechem skasowalaby za usluge nie robiac nic...

dzieki takiemu podejsciu juz wiele osob do niego skierowalem i Tu rowniez polecam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojej turbawki nigdzie nie czyściłem jednak ,tylko wyskoczyłem i pałowałem ją na obwodnicy i syf wydmuchało ,po tej akcji zawsze min raz w tygodniu zmieniam się z kierowcy "dziadka" na Hołka :) i po problemie .Ważne żeby w miarę wcześniej wychwić że coś nie tak się dzieje to wystarczy przegonić autko inaczej czyszczenie nie ominie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...