Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Mam na imię Artur, jestem z Bolesławca śląskiego (59-700), chodź teraz zamieszkuje troche wrocław ponieważ tam pracuje.

Mam A4 B5 i znienawidzone V6 TDi, chodź ja nie narzekam już na nie.

Zarejestrowałem się bo chciałbym doposażyć mojego zrzynka w tempomacik i może nie tylko.

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

ja też tak myślę , interesuje mnie wymiana klocków i tarcz Zimerman i klocki ferrodo tylko nie wiem jaka średnica bo chciałbym zwiększyć   niby jest 282(8)x25 chciałbym na większe felga 17 gdzie to zamieścić ???

,,,

Witam , chciałem się przedstawić jestem Karoli planuje zakup A4 B8 , już byłem jedną oglądać i może będzie za kilka dni w moim posiadaniu

moje poprzednie projekty :

IMG_8090x.JPG.6e3a8c9603b9bc9176baf466ad06c9b3.jpg

zgloszenie_51710987.jpg

,,,

Witam, obecnie jestem po zakupie a4 b6 2003 1.8 turbo w automacie. Zakup w Holandii i użytkowanie również. Na dzień dobry problem z ciśnieniem oleju, auto w warsztacie. Pozdrawiam

IMG_20191108_172541.jpg