Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Speech Dialogue System SDS w RNS E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Okazuje się, że do prawidłowego działania SDS potrzebny jest RNS-E w wersji High ponieważ bez tego VAG nie pozwala zrobić odpowiedniego kodowania modułu BT.

http://audiforum.us/rns-e/5258-loading-sds-firmware-my-rns-e-my-experience.html#post32447

http://audiforum.us/rns-e/5258-loading-sds-firmware-my-rns-e-my-experience-2.html#post32537

http://audiforum.us/rns-e/5258-loading-sds-firmware-my-rns-e-my-experience-2.html#post32587

:blink:

Trzeba przyczyny szukać dalej :(

Opublikowano

no doba ja to zaczne ogarniać ;) w sobote

jak znajde czas ;)

zaczne od ogarnięcia kabli moze tam zakradła sie jakas pomyłka :)

zobacyzmy :)

Opublikowano

Wreszcie to ogarnalem.... Kable duzo latwiej jest ogarnac w podlodze, przy module BT. Nie ma potrzeby demontowania schodka itp. Wystarczy demontaz dwoch plastikow. Prosciej wtedy jest przeciagnac kabel od RNS'a i wykonac cala "operacje". Gadget fajny ale wg mnie przydatny tylko do obslugi navi w czasie jazdy gdzie trudno jest pokretlem operowac. W pozostalych przypadkach szybciej jest uzyc reki i przyciskow ;)

Opublikowano

dobra mam RNS High EU

i nadal nie moge w BT ustawić zeby RNS high był w BT

moze moduł z D poprstu nie moze miec tak i juz

Opublikowano

(...) moze moduł z D poprstu nie moze miec tak i juz

Niestety ... ;(

The D phone interface doesn't support the high coding (leading 1), for that you need a C, F or newer.

http://audiforum.us/rns-e/5258-loading-sds-firmware-my-rns-e-my-experience-6.html#post69648

SDS for the RNS-E should work anyway (with proper rewiring of the microphone) but in order to control the phone interface via SDS or RNS-E it needs to support the high coding. The D unit also never officially supported bluetooth. Even though it can be enabled, compatibility is limited.

http://audiforum.us/rns-e/5258-loading-sds-firmware-my-rns-e-my-experience-6.html#post69651

Trzeba szukać dalej ... :decayed::naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

no to po co szukać :)

teraz trzeba posprawdzac :) kabelki

i uruchomic tego sdsa i juz :)

Opublikowano
  • Autor

no to po co szukać :)

teraz trzeba posprawdzac :) kabelki

i uruchomic tego sdsa i juz :)

No to na co czekasz? :naughty:

Opublikowano

na wene :)

jakos nie mam ochoty :) zdejmować znowu schowka :)

Opublikowano
  • Autor

na wene :)

jakos nie mam ochoty :) zdejmować znowu schowka :)

mięczak :gwizdanie:

Opublikowano

na wene :)

jakos nie mam ochoty :) zdejmować znowu schowka :)

mięczak :gwizdanie:

własnie sie zebrałem i ruszam do babci

i bede dłubał tego SDSa :)

Opublikowano
  • Autor

na wene :)

jakos nie mam ochoty :) zdejmować znowu schowka :)

mięczak :gwizdanie:

własnie sie zebrałem i ruszam do babci

i bede dłubał tego SDSa :)

Bądź dzielny i przyślij wieści z frontu :)

Opublikowano

nie działa SDS sprawdziłem na wszytskie mozliwe sposoby

poprostu tak jak by mikrofon nie działał w RNS i tyle :(

Opublikowano
  • Autor

nie działa SDS sprawdziłem na wszytskie mozliwe sposoby

poprostu tak jak by mikrofon nie działał w RNS i tyle :(

Hmmm.. zmień mikrofon? :)

Opublikowano

jak zmień :)

jak BT działa bez problemu pieknie mnie słychać :)

cos jest nie tak i juz

poprostu poczekam jak ktos w B6 to zrobi

i tyle bo ja juz nie mam pomysłu

wszystko polutowałem

posprawdzałem 10 razy

i d*pa nie działa i juz :(

Opublikowano

Wypiąć BT w ogóle i podłączyć sam mikrofon do RNS (dwa kable RNS<->mikrofon)

SDShack, programowanie VC -> sprawdzenie czy ruszył SDS

Opublikowano

juz nic nie wypinam ;) polutowałem wszystko do kupy i do momentu jesli ktos drugi nie ogarnie kodowania to ja daje sobie spokój ;)

SDSa mam wgranego :) bo pani po odłaczeniu BT pieknie mówi jakie komendy maja byc itp wiec pieknie działa :) ale RNS nie słyszy mikrofonu ;) i tyle

Opublikowano

własnie sie zebrałem i ruszam do babci

i bede dłubał tego SDSa :)

babcia reza RNSy? :decayed: :decayed:

Opublikowano

własnie sie zebrałem i ruszam do babci

i bede dłubał tego SDSa :)

babcia reza RNSy? :decayed: :decayed:

ta z zamknietymi oczami :) a ty zamiast pisać OT to sie powstrzymaj bo sam sypiesz ŁORNAMI a sam piszesz głupoty w tematach technicznych ;)

mam cie !!!!!!!!!!!!!!!!!

Czasem nie mozna sie powstrzymac :kox:EOT

Opublikowano

Wreszcie to ogarnalem.... Kable duzo latwiej jest ogarnac w podlodze, przy module BT. Nie ma potrzeby demontowania schodka itp. Wystarczy demontaz dwoch plastikow. Prosciej wtedy jest przeciagnac kabel od RNS'a i wykonac cala "operacje". (...)

Które plastiki demontowałeś? Możesz opisać trochę szerzej?

Czy wgranie SDShack'a zmieniło u Ciebie działanie ViMhacka? :mysli: (tego się obawiam, dlatego nie zdecydowałem się na razie na SDS)

=====

00?xxxx: Functions

0 = Basic (for RNS-E basic/Radio)

1 = Comfort (for RNS-E high/RNS-Low)

Daje się u mnie zakodować "1" w tym fragmencie (moduł BT w wersji K flashowanej na Q :naughty: ). RNS w wersji: 8E0 035 192 C

Opublikowano

juz nic nie wypinam ;) polutowałem wszystko do kupy i do momentu jesli ktos drugi nie ogarnie kodowania to ja daje sobie spokój ;)

SDSa mam wgranego :) bo pani po odłaczeniu BT pieknie mówi jakie komendy maja byc itp wiec pieknie działa :) ale RNS nie słyszy mikrofonu ;) i tyle

a może VIMHacka tzreba wy***ać i wtedy powinno ruszyć :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.