Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] BMW 3er 330D


Tas2die4

Rekomendowane odpowiedzi

czemu nikt by audi nie kupil?

widac ze malo kto jest zakochanyw tej marce

ja jestem i nigdy nie zmienie

ja chetniebym kupil ale na rs4 b5 czy b7 mnie nie stac

:)

nie jestem zakochany w zadnej marce ale lubie poszczegolne modele niektorych marek

np. opel: speedster

audi: s4/rs4 b5. s6 c5. rs6 c5. rs6 c6. rs4 b7. r8. a4 3.0tdi, s3 8l

bmw: e46 coupe m-pakiet, e39 m-pakiet, e60 m-pakiet,

mercedes: cls, cl, sl

subaru: impreza wrx sti

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles niezle po bandzie pojechal z ta cena

http://moto.allegro.pl/item580519245_bmw_m3_full_max_opcja.html

oto co mozesz miec za ta kase

i wierzysz ze ta m3 jest w super stanie??

Bo ja nie, za porzadna m3 trzeba wylozyc tyle co za porzadna s4 a nawet wiecej,a te okazje za 60-pare tysiecy to sobie mozna wsadzic wiadomo gdzie.

czlowieku to jest normalna cena za eMke z 2001 roku

to cena tego diesla NIE jest normalna - wyglada jakby wlasciciel do standardowej ceny tego auta dodal wszystko co w nia wlozyl i liczy ze ktos to kupi - jak widac przez pare miesiecy jeszcze nikogo takiego nie trafil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, niedlugo zadzwonie i obadam jakiego typu gosc jest ;)

I czy widzi zejscie z ceny troche.

M3 to tez bardzo fajna opcja, tylko pewnie spalanie by mnie zabilo,a to mialoby byc auto do codziennej (btw w wiekszosci spokojnej) jazdy.

No i wolalbym cos nowszego niz 2001, minimum 2003 wlasnie.

Np:

http://moto.allegro.pl/item578598789_otomoto_bmw_m3_smg_okazja_po_liftingu.html ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, niedlugo zadzwonie i obadam jakiego typu gosc jest ;)

I czy widzi zejscie z ceny troche.

M3 to tez bardzo fajna opcja, tylko pewnie spalanie by mnie zabilo,a to mialoby byc auto do codziennej (btw w wiekszosci spokojnej) jazdy.

No i wolalbym cos nowszego niz 2001, minimum 2003 wlasnie.

Np:

http://moto.allegro.pl/item578598789_otomoto_bmw_m3_smg_okazja_po_liftingu.html ;)

a tak btw czytalem na forum M o tej sztuce, ktoś chciał ją kupować i okazało sie że po dzwonie itp a ta cała Autowizja kręci niezłe wałki :naughty:

niestety eMki trzymają sie w cenie, ale za kilka lat kto wie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzicie, a niby bezwypadkowa.

Dlatego mowie,ze za EMke trzeba zaplacic, za 2003 rok okolo 85 tys. w gore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzicie, a niby bezwypadkowa.

Dlatego mowie,ze za EMke trzeba zaplacic, za 2003 rok okolo 85 tys. w gore.

za ten rocznik to grubo ponad 85, pamiętam jak jakis forumowicz sprzedawal swoja z 2004 to cena byla pod 100k..

jak ktos kupuje takie auto to nie żeby jezdzic do kosciola tylko zapier*alac wiec nic dziwnego ze wiele aut na sprzedaz jest powypadkowych :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko kozak :) widzialem je juz jakis czas temu bo czesto coupe przegladam - e46 w coupe mnie miazdzy z m-pakietem to juz wogole. Cena jest jaka jest . Ogolnie 3.0d w e46coupe sie bardzo ceni - weszlo na rynek w 2003 roku. Ceny sa naprawde wygorowane. M3 to wiadomo poezja ale jak ktos napisal za m3 trzeba dac swoje, po drugie koszty utrzymania rosna niesamowicie (kolejne niespelnione marzenie )

Tak od siebie doradze Ci zastanow sie nad 330ci, bo naprawde daje rade ten samochod 231 km i narpawde ladnie sie to kreci. Spalanie nie szokuje (12-14l) a mozna bardziej poszalec niz 330cd, benzyna jest poprostu trwalsza. Dlatego ja od jakiegos czasu przegladam tez 330ci. Tez napoczatku bylem za dieslem , ale to bedzie drugie auto wiec chyba wole benzynke w r6 jeszcze od BMW :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi sie wlasnie 5 nie widza, albo 3 albo 7 ;)

kurde, a dla mnie właśnie e39 to jedna z najładniejszych beemek jakie widziałem. zwłaszcza przod po lifcie z angel eyes....ale najpredzej tom mnie bedzie stac na e30 albo w porywach na e34 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7532160

widac gosc od tej czarnej nie jest osamotniony w windowaniu cen, ten tutaj tez ceni swoja bete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety historia pokazuje że większość BMW 3 są w posiadaniu gości trochę jakby ,,niepełnych" na pewno każdy miał okazję spotkać takich na drodze niekiedy ręce opadają , więc przy zakupie takiego auta ostrożność musi być podwójna.Jednak nic pewnie nie stoi na przeszkodzie byś się tym autem przejechał ,może wtedy łatwiej będzie ci podjąć decyzje ,może pojawią się nowe pytania, może warto było by porównać inną 3-litrówkę ? Cena jak na mój gust też jest wygórowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak od siebie doradze Ci zastanow sie nad 330ci, bo naprawde daje rade ten samochod 231 km i narpawde ladnie sie to kreci. Spalanie nie szokuje (12-14l)

mam ten motor w x3 i te 14l to przy bardzo spokojnej jezdzie pali, jak ktos ma ciezka noge jak ja to pali min. 20l!! minimum podkreslam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam chce kupić e46 330 d ale w wydaniu x

zeby juz miała te 4 buty :)

no i nie coupe a combi

ostatnio sie przejechałem e46 ale 320d i naprawde fajnie sie jezdzi tym autkiem, a co dopiero jak bedzie 3.0 :)

no i fajnie ze jest to rzędówka a nie vka

204 km - > 260 km i zapitala az miło

:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak od siebie doradze Ci zastanow sie nad 330ci, bo naprawde daje rade ten samochod 231 km i narpawde ladnie sie to kreci. Spalanie nie szokuje (12-14l)

mam ten motor w x3 i te 14l to przy bardzo spokojnej jezdzie pali, jak ktos ma ciezka noge jak ja to pali min. 20l!! minimum podkreslam!!

x3 jest jakies 400kg ciezsze , wiec tu trzeba diesla a nie benzyny. 12-14 wiadomo ze przy normalnej jezdzie przy katowaniu moze byc i 16-18 w przypadku 330ci...

co do filmu ...

oj zapitala :kox: :kox: :kox: wow :)ladnie to idzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x3 jest jakies 400kg ciezsze , wiec tu trzeba diesla a nie benzyny. 12-14 wiadomo ze przy normalnej jezdzie przy katowaniu moze byc i 16-18 w przypadku 330ci...

skad ta teroia ze jak auto ciezsze to diesla trzeba? s4 tez jest ciezkie i co tez diesla jej trzeba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x3 jest jakies 400kg ciezsze , wiec tu trzeba diesla a nie benzyny. 12-14 wiadomo ze przy normalnej jezdzie przy katowaniu moze byc i 16-18 w przypadku 330ci...

skad ta teroia ze jak auto ciezsze to diesla trzeba? s4 tez jest ciezkie i co tez diesla jej trzeba?

spokojnie bez nerwow :wink4: . Uwazam ze do ciezszych samochodow typu suvy mini suvy i inne tego typu gadziny, diesel najlepiej sie sprawdza chodzi o moment nie moc, zeby ruszyc to cielsko z miejsca i potem je przemiescic w miare oszczednie, to wszystko . S4 to inna bajka, nie porownujmy x3 z s4 bo to zupelnie dwa rozne samchody... w Gallardo tez nie ma diesla :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik :slina: :slina:

zamknal licznik i jeszcze obroty szly w gore... masakra.

:kox:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 15:07_________________________________________________http://otomoto.pl/bmw-330-3-0-d-sliczna-coupe-C8395770.html

kto z Krk bylby tak łaskawy i obczail na szybko te autko... ????

Jakoś sie odwdziecze :gwizdanie:

Pytam serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...