Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Głowica zdjęta, dziś wlatuje nowa, nowe pierścienie, walki i będzie motor po kapitalce

Do tego przymiarki suszarki 

IMG_20210330_212750.jpg

Opublikowano
  • Autor

https://youtu.be/e6d6BUSqs3M

Krótki film z przebiegu remontu motorwni, zachęcam do substancji i łapki w górę, bo jeśli kanał ruszy będzie więcej o audi i nie tylko 

Opublikowano
6 minut temu, karolek_ust napisał:

https://youtu.be/e6d6BUSqs3M

Krótki film z przebiegu remontu motorwni, zachęcam do substancji i łapki w górę, bo jeśli kanał ruszy będzie więcej o audi i nie tylko 

:thumbup1:  subik zostawiony 

Opublikowano
  • Autor

Audi żyje w koncu

Opublikowano
  • Autor

IMG_20210418_183914.jpg

IMG_20210418_184319.jpg

IMG_20210418_173314.jpg

IMG_20210418_173300.jpg

IMG_20210418_184352.jpg

IMG_20210418_184253.jpg

IMG_20210418_180628.jpg

IMG_20210418_184122.jpg

IMG_20210418_173322.jpg

Opublikowano

część powiedz Mi chce kupić taką felgę jak Ty masz na zimę do siebie ale na lato oponkę masz na niej 245 40 18 ? 

Edytowane przez barca8585

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, barca8585 napisał:

część powiedz Mi chce kupić taką felgę jak Ty masz na zimę do siebie ale na lato oponkę masz na niej 245 40 18 ? 

Wydaje mi się że tak jutro ci sprawdzę 

Opublikowano

oki dzięki a może chcesz sprzedać :grin:

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, barca8585 napisał:

oki dzięki a może chcesz sprzedać :grin:

Tak mam tam 245/40R18

Nie sprzedaje ich dobrze siadły jako zimowe

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały update. 

IMG_20210428_181240.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mycie polerowanie i ceramika

IMG_20210601_171827.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Audi na lato ciągnie za, sobą nowy sprzęt 

 

IMG_20210711_180802.jpg

Opublikowano

mnie już kręgosłup boli od tej cholery, a sezon dopiero odpalił ... :decayed:

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Dev napisał:

mnie już kręgosłup boli od tej cholery, a sezon dopiero odpalił ... :decayed:

No mnie pośladki hehe wczoraj 3 h. A czym plywasz

Opublikowano
Teraz, karolek_ust napisał:

No mnie pośladki hehe wczoraj 3 h. A czym plywasz

Aquatrax R12 ale ja nie mam juz swojego galeonu, szwagier ma a ze on ciągle w pracy to ja upalam

 

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, Dev napisał:

Aquatrax R12 ale ja nie mam juz swojego galeonu, szwagier ma a ze on ciągle w pracy to ja upalam

 

No zabawa fajna. Tam w R12 to chyba 135 KM macie? 

Opublikowano
2 godziny temu, karolek_ust napisał:

No zabawa fajna. Tam w R12 to chyba 135 KM macie? 

jo, ja miałem trochę mocniejszego gada, Kawasaki STX-15F 160kM

wczoraj byłem w Darłówku, widziałem jak zrzucali na wode dwa S-D RXP 300

tak to zap....ala po wodzie ze aż strach patrzeć :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Dev napisał:

jo, ja miałem trochę mocniejszego gada, Kawasaki STX-15F 160kM

wczoraj byłem w Darłówku, widziałem jak zrzucali na wode dwa S-D RXP 300

tak to zap....ala po wodzie ze aż strach patrzeć :facepalm:

Ja PŁYWAŁEM 300 szwagier ma. Moje ma 260 KM ale duzo nie odstaje od 300. Ostatnio było spokojnie na wodzie to 108 km/h udało mi się wyciągnąć, poszedł by jeszcze ale zaczęło już podbijać

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zapowiedź kolejnego moda

IMG_20210817_140355.jpg

Opublikowano
  • Autor

Zderzak na miejscu dodatkowo będą czujniki parkowania tył 

I filmik z wczoraj upalanie drugiej maszyny 

 

 

 

 

IMG_20210824_124552.jpg

IMG_20210824_124547.jpg

IMG_20210824_124521.jpg

Edytowane przez karolek_ust

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.