Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint


karolek_ust

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mają rację, czarne, albo jakiś ciemny szary i wtedy te felgi mogą nawet spoko się prezentować :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, egon47 napisał:

Mam nadzieję że nie wsadzasz poliftowych lamp bo będzie polift jak każdy inny a teraz masz coś innego takie B8,25.

Zostaw zderzaki i lampy to co masz :wink:

Plan jest na przód lifta... 

Zaciski chyba zostaną na, zimę takie a lato koło chyba będzie srebrne to zacisk zostanie i wpadną dodatki żółte do środka auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2021 o 13:35, karolek_ust napisał:

Jakieś propozycje na zmianę koloru zacisku @pelonek1 @szafa @Muskel1 @Michu1996

Jak dla mnie również czarne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zostaje moje front to lampy dostały spa . Klosze rozklejone by je wyczyścić od środka i na zewnątrz nowy bezbarwny. 

IMG_20211209_115124.jpg

IMG_20211209_115128.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karolek_ust napisał:

Na razie zostaje moje front to lampy dostały spa . Klosze rozklejone by je wyczyścić od środka i na zewnątrz nowy bezbarwny. 

IMG_20211209_115124.jpg

IMG_20211209_115128.jpg

Dobra decyzja zostaw te lampy :wink:pomyśl żeby chromowe dodatki w lampach malnac na czarno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2021 o 13:31, szafa napisał:

Nawet spoko to wygląda, ale lusterka mi tu teraz nie pasują, albo w kolor auta albo w kolor felg;)

Tylko w kolor auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2021 o 09:36, egon47 napisał:

Dobra decyzja zostaw te lampy :wink:pomyśl żeby chromowe dodatki w lampach malnac na czarno

 

IMG_20211209_171023.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, karolek_ust napisał:

Dzis kawa w ACO i wpadł grill nie będę jakich Chińczyków kupować musi być ACO

IMG_20220217_153906.jpg

IMG_20220217_153922.jpg

Zakup po winie? :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, monthrey12 napisał:

Zakup po winie? :D

Po whisky heheh wszystko sprawdzone w Niemczech i potwierdzone że będzie to pasować . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, karolek_ust napisał:

Dzis kawa w ACO i wpadł grill nie będę jakich Chińczyków kupować musi być ACO

IMG_20220217_153906.jpg

IMG_20220217_153922.jpg

Czemu nie black?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kristof91 napisał:

Czemu nie black?

Bo będzie zaraz lakierowany w Black . Przedfl nie było chyba w piano Black 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie był problem ze pływaniem audi ściąganiem przy hamowaniu .

Łożyska nowe , wahacze górne , zwrotnice , klocki zmienione , hamulce odpowietrzanie zmieniany płyn , zrobiona zbieżność . I dalej było to samo powyżej 120 km/h jak na lodzie na letnich oponach .

No ale dziś problem rozwiązany wpadł nowy gwint . Amorki musiały być już słabe i temu tak rzucało bujało . Teraz trzyma się drogi i nic nie skrzypi bo prędzej zawias skrzypial

IMG_20220219_104633.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2022 o 20:56, karolek_ust napisał:

Bo będzie zaraz lakierowany w Black . Przedfl nie było chyba w piano Black 

Nie jestem pewny, ale chyba w pakiecie czerń i nie wiem czy też przy 3ltr nie było ori piano w przedlifcie (pewnie kwestia zamówienia), kiedyś o tym czytałem. Poprawcie jeśli się mylę. Co do Amorków chyba też mnie to czeka, bo też rzuca przy wyższych prędkościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KonradA4troop napisał:

Nie jestem pewny, ale chyba w pakiecie czerń i nie wiem czy też przy 3ltr nie było ori piano w przedlifcie (pewnie kwestia zamówienia), kiedyś o tym czytałem. Poprawcie jeśli się mylę. Co do Amorków chyba też mnie to czeka, bo też rzuca przy wyższych prędkościach.

Miałem to samo strach było jechac szybko albo w deszczu wrażenie że tył ucieka jak tylny napęd. Mówię wszystko już zmienione to teraz gwint .

Wyciągam stare amortki tył mówię sprawdzę no idą do środka praktycznie identycznie jak nowy myślę kurde jak to nie to , to co może by ale po chwili już zauważyłem różnice nowy wyszedł natychmiast zaś stary powoli wychodził do góry . I teraz auto trzyma się drogi , co prawda dziś wieje także tez czuć że rzuca autem ale rano zanim zmieniłem to nie mogłem ujechać w tym wierze tak rzucalo

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karolek_ust napisał:

Miałem to samo strach było jechac szybko albo w deszczu wrażenie że tył ucieka jak tylny napęd. Mówię wszystko już zmienione to teraz gwint .

Wyciągam stare amortki tył mówię sprawdzę no idą do środka praktycznie identycznie jak nowy myślę kurde jak to nie to , to co może by ale po chwili już zauważyłem różnice nowy wyszedł natychmiast zaś stary powoli wychodził do góry . I teraz auto trzyma się drogi , co prawda dziś wieje także tez czuć że rzuca autem ale rano zanim zmieniłem to nie mogłem ujechać w tym wierze tak rzucalo

No ja na te wiatry to nawet nie ruszam z garażu, komunikacją tylko. ale ostatnio przy 2 z przodu zaczynał być taki no mniej stabilny właśnie, do 100+ jeszcze jest normalnie, ale chyba właśnie też zaczynają mi się kończyć.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...