Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint


karolek_ust

Rekomendowane odpowiedzi

Dawaj lotkę, bo tak jakoś pusto u góry :). Auto nietuzinkowe i robione z pomysłem, brawo :gicior:. Obserwuje z zaciekawieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, monthrey12 napisał:

Dawaj lotkę, bo tak jakoś pusto u góry :). Auto nietuzinkowe i robione z pomysłem, brawo :gicior:. Obserwuje z zaciekawieniem.

Będzie lotka z czasem napewno, może jeszcze lampy polift tył zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie, ale brakuje mi tego czegoś, może jakieś lasery itd, widziałem na forum ktoś ogarnia filmiki z laserami, jest szał :whistling:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję kupić gimbal, to usuniesz 1 z 2 rzeczy, która kuje w oczy w tym filmiku. 

Drugie to słabe luty przy edycji filmu. Za mocno poszedłeś z nimi, a tak ogółem, to spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, gagat3k napisał:

Proponuję kupić gimbal, to usuniesz 1 z 2 rzeczy, która kuje w oczy w tym filmiku. 

Drugie to słabe luty przy edycji filmu. Za mocno poszedłeś z nimi, a tak ogółem, to spoko. 

Nagrywane telefonem. Wiem muszę kupić gimbal i nagrywać lustrzanka. Nic nie edytowałam robiłam quik go pro. Muszę poszukać jakiś program na PC może coś masz fajnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2021 o 20:53, karolek_ust napisał:

Nagrywane telefonem. Wiem muszę kupić gimbal i nagrywać lustrzanka. Nic nie edytowałam robiłam quik go pro. Muszę poszukać jakiś program na PC może coś masz fajnego

niestety nic bezpłatnego. Jak już coś potrzebuje, to w pracy ediusa używam. 

Gimbal na telefon tez daje rade. :) ja do telefonu używam dji osmo. Generacja bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, gagat3k napisał:

niestety nic bezpłatnego. Jak już coś potrzebuje, to w pracy ediusa używam. 

Gimbal na telefon tez daje rade. :) ja do telefonu używam dji osmo. Generacja bez znaczenia.

Ja mam lustrzanke i GoPro Hero6 muszę tym się pobawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2021 o 14:05, karolek_ust napisał:

Zapowiedź kolejnego moda

IMG_20210817_140355.jpg

dobrze widzę, że do zderzaka polift s line wystarczy kratkę zmienić na podwójny wydech.? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolorek ciekawy :) Tylko mam pytanko czy to jest gładkie wykończenie? Bo wygląda na taką satynową/matową strukturę i ciekaw jestem jak będzie 'chłonąć' zabrudzenia i pył z klocków :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, szafa napisał:

Ciekawy kolor, ale chyba rozmiar trochę za mały na jakieś mega wow.

Za mały tzn to są 18 z A5 nie chce większych na zimę 

19 minut temu, Skowrix napisał:

No kolorek ciekawy :) Tylko mam pytanko czy to jest gładkie wykończenie? Bo wygląda na taką satynową/matową strukturę i ciekaw jestem jak będzie 'chłonąć' zabrudzenia i pył z klocków :D 

To jest lakierowane bezbarwnym lakierem mat premium. Więc nie ma problemu z myciem tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karolek_ust napisał:

Za mały tzn to są 18 z A5 nie chce większych na zimę... 

Rozumiem, chodziło mi że jak byś tak pomalował jakieś 20stki to efekt bylby 100 razy lepszy, tu niestety grubość gumy zabije efekt wow ? co nie zmienia faktu że czekam na przymiarki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szafa napisał:

Rozumiem, chodziło mi że jak byś tak pomalował jakieś 20stki to efekt bylby 100 razy lepszy, tu niestety grubość gumy zabije efekt wow ? co nie zmienia faktu że czekam na przymiarki ?

No wiadomo ze na niskiej gumie byłoby mega woow a jednak tutaj guma będzie 40 . Ale już myślę jak by lato pomalować na kolejny sezon. Bo juz srebrne były dwa sezony heh

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...