Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint


karolek_ust

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.10.2020 o 09:17, karolek_ust napisał:

Dynamiczne kierunki w lustrach

Karol jak rozebrałeś obudowę górną/dolną? Obejrzałem kilka filmików i doszedłem do momentu gdzie wyjąłem szkło, wykręciłem silniczek, wykręciłem śruby które teoretycznie trzymają obudowę (4 śrubki - 2 dół i po 1 z lewej/prawej), zacząłem oddzielać plastik dolny z zaczepów, ale doszedłem do momentu gdzie dolny plastik nie chciał wyjść, a górna obudowa ani drgnie :facepalm::decayed: U mnie polift grzane/składane (jeżeli to ma jakieś znaczenie).

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Barti_ napisał:

Karol jak rozebrałeś obudowę górną/dolną? Obejrzałem kilka filmików i doszedłem do momentu gdzie wyjąłem szkło, wykręciłem silniczek, wykręciłem śruby które teoretycznie trzymają obudowę (4 śrubki - 2 dół i po 1 z lewej/prawej), zacząłem oddzielać plastik dolny z zaczepów, ale doszedłem do momentu gdzie dolny plastik nie chciał wyjść, a górna obudowa ani drgnie :facepalm::decayed: U mnie polift grzane/składane (jeżeli to ma jakieś znaczenie).

Robilem tydzień temu to kumplowi w polifcie. Ściągasz szkło. Odkrecasz dwie śrubki trzymajace górną obudowę. I to wszystko potem delikatnie obudowę podważyć na, dole tam gdzie jest dół szkła lusterka by odeszła od dolnej części. Jak masz jakies silikon w sprayu to spryskaj i wyskoczy samo praktycznie

Edytowane przez karolek_ust
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kamelus_ napisał:

Będzie rzeźba competition?

Rzeźba bedzie ale nie competition za drogie elementy. Na, dniach będzie więcej zdj. Będzie sline polift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2020 o 18:59, karolek_ust napisał:

Trochę nowych kosmetyków do kolekcji 

IMG_20201130_174112.jpg

Będzie widzę mały detailling :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Michu1996 napisał:

Będzie widzę mały detailling :wink:

Nie to takie podstawowe do mycia plus niewidzialna wycieraczka. To może 1/10 całego asortymentu do auta heh. W zimie nie bede woskowac to wpadł dobry zestaw heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem graty pod maskę. 

Cewki z S5. 

Swiece są z RS4

I można było w końcu zrobić wirusa małego. 

IMG_20201217_135945_01.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wpadły Brembo 4 tłok na przód i tyły w idealnym stanie były w komplecie. Więc bralem tez .  Oraz wpadł chips z pops bang i 220 KM 

IMG_20201230_144953.jpg

IMG_20201230_144915.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio wrzuciłeś używane cewki? 

Tak poza tym, to czerwone niczym się nie różnią oprócz koloru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, gagat3k napisał:

Serio wrzuciłeś używane cewki? 

Tak poza tym, to czerwone niczym się nie różnią oprócz koloru. 

Cewki maja nie całe 10 tys przebiegu i dostalem je w cenie 1 szt nowej. A co złego że używane. Duzo osób pisze i tunerow że warto zmienić razem z świecami. Także coś dają więcej pradu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...