Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint


karolek_ust

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, kris67 napisał:

Jestem tego samego zdania :)

popieram ;-)

ewentualnie samo logo zostaw w chromie... chociaż jak patrze na swoje to chyba też pójdize na czarno :decayed:

Edytowane przez pawelosinski83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Ty nie masz pakietu chrom, ramka grilla jest jedynym chromowanym elementem na aucie... wrzuć zdjęcie jak się zdecydujesz przemalować, może tu faktycznie będzie pasować. Zdjęć wnętrza nie wrzucasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze seryjne , fotele kubełki czy poł nie wiem jak to w audi jest , ale mam wysuwane przodu w fotelach .

Co do grilla to szukam z S4 , ale zobacze może prysnę ten w czarny połysk i zostawie tylko znaczek i ramki halo w chromie . Nie mam jeszcze inspiracji , na razie przełożyłem tak jak jest grill , i musze domówić te 3 zeberka na dole w zderzak Sline bo jest teraz szpara :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem zdjęcia wnętrza bo chyba nie było jeszcze 

no i jak usiadł zderzak na froncie , i jedno zdjecie z boku po przyciemnieniu szyb .

IMG_20200209_095240.jpg

IMG_20200209_095244.jpg

IMG_20200209_095729.jpg

IMG_20200209_095736.jpg

IMG_20200209_095746.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy prawie identyczny środek. Dobrze widzę że masz auto hold? Mógłbyś mi podać numer pompy i sterownika ABS/ESP? Już od jakiegoś czasu bezskutecznie próbuję dobrać do swojego i ciągle mi sypie błędami po wymianie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz chyba zawieche 1ba bo straszna koza. 

Wywal te chlapacze bo słabo wyglądają .. 

 

Ps mody na plus:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, soplic napisał:

No to mamy prawie identyczny środek. Dobrze widzę że masz auto hold? Mógłbyś mi podać numer pompy i sterownika ABS/ESP? Już od jakiegoś czasu bezskutecznie próbuję dobrać do swojego i ciągle mi sypie błędami po wymianie...

  

Tak mam Auto Hold jak bede podlaczac VCDS to spisze nr i kodowania

 

12 minut temu, wielik napisał:

Masz chyba zawieche 1ba bo straszna koza. 

Wywal te chlapacze bo słabo wyglądają .. 

 

Ps mody na plus:wink:

tak 1BA ale cos się zrobi niżej , chlapacze jak bd koła montować wyjadą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Hubertus01 napisał:

Gewinde :whistling: co to za firma?

Nie mieszkam w PL a w SE i tutaj udało mi się trafić ten Gewinde za 50% ceny nowego , zdemonotowany na stacji gdzie rozbieraja auta , wyglada jak nowy może pojezdził jeden sezon, a marka to patrzac na fotki tutaj nowych to JOM , w Pl maja niebieskie spręzyny a tu produkowane sa z czerwonymi i niebieskie też

2 minuty temu, wielik napisał:

Teraz wygląd się zmieni bardzo na plus.. ???

Mam nadzieję , jak pogoda sie utrzyma taka jak jest to może w tygodniu montaż i koło letnie też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W S tez musisz jechać podbić i zatwierdzić założenie nowego zawiasy ? 

P. S kodowanie kierunków wyrównał bym na 5-10%. Według mnie o wiele lepiej będzie to wyglądać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Norbas napisał:

W S tez musisz jechać podbić i zatwierdzić założenie nowego zawiasy ? 

P. S kodowanie kierunków wyrównał bym na 5-10%. Według mnie o wiele lepiej będzie to wyglądać ?

Nie tutaj nie trzeba nic zatwierdzać na szczescie , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panie teraz to zupełnie inna buda .  W ładna pogode nacykaj więcej fotek.

Dobrze że wywaliłes te chlapacze i zacisk Żolty fajnie się prezentuje

 

sam myślałem nad zoltymi ale ostatecznie pomalowałem na czerwono .. teraz zastanawiam się czy to był dobry wybór...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czerwonych nie chciałem bo tego pelno , a żółte pasuja mi bardziej , teraz kolejny etap modzenia , korekta lakieru i powłoka na to :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem ci że pakiet lato robi konkretną robotę, też się sam powoli zastanawiam czy nie zmienić koła. A po za tym bardzo fajny masz kolorek audiczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolor mi bardzo sie podoba , tylko moj musi przejsc korektę bo ma pełno mikrorysek , i hologramow , i potem na to położę ceramike , do tego maska w odpryskach i musze ją polakierować . No pakiet lato to bym jeszcze co nie co zmienił i dodał :D :D jakieś hamulce większe , ale zobaczymy , teraz chce dać albo zderzak tył z FL albo poszukam dyfuzora Sline z wydechami na dwie strony i wydech z 3.0 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładuj na tył zderzak polift s line tylko dyfuzor w jaśniejszy kolor jak u mnie bo oryginalny kolor L1RR jest za ciemny i znika urok.. 

polift mega uatrakcyjnia samochód ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych fotach miałem pisać ze total seria a tu już się ładnie prezentuje:kox: Hebel większy bo seria to wstyd z takim kołem. Jeszcze ramka griila bez chromu i będzie gitara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...