Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i pasuje, to jutro sie juz bedziemy razem bawic :cool1:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 109,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: leci ktos od was na ogolniaka ????
Opublikowano

no i pasuje, to jutro sie juz bedziemy razem bawic :cool1:

ja wroce ze sql :) tzw jak mnie ktos odbierze :polew: bo narazie tylko mam transport do szkoly... jak wczesniej nikt po mnie nie przyjedzie to autobus mam dopiero o 13;15 wiec w domu bym byl kolo 14:00 :disgust:

Opublikowano

chetnie ale bez oila nie pofrune :polew:

Opublikowano
  • Autor

Fakt niezła Kawa Wojciu, niestety ja tez się nie pisze, stwierdziłem, ze jak kiedyś będę chciał poczuć wiatr we włosach to będzie czas na kabrioleta :decayed::naughty:

A tymczasem udanego rozpoczęcia new roku szkolnego :tongue4:

Opublikowano

dzieki dzieki :polew: ale kurr :wallbash: z buta na chate :wallbash: grzes buchniesz cos z podworka ode mnie i przyjedziesz :kox: MANA wezmiesz :wink4: albo pomoc :decayed: ewentualnie bialoruske :polew:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 22:38_________________________________________________ale tu cisza ;D

Opublikowano
:hi: leci ktos od was na ogolniaka ????
Opublikowano

:hi: leci ktos od was na ogolniaka ????

raczej nikt :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Co tam panowie u was taka cisza? Wszyscy pijani czy co :decayed:

Opublikowano

no chyba raczej :decayed: grzes dzieki za checi :good:

Opublikowano
  • Autor

Ehh to dobrze nie jestem sam :naughty::decayed:

Opublikowano

rozpoczecie roku bylo :polew::wink4:

Opublikowano

Wszyscy pijani czy co :decayed:

Pijani? :no:

Powróciła szara rzeczywistość - szkoła :naughty: Żeby mi się chciało, jak mi się nie chce :polew:

Mam nadzieje, że mi się zmieni mój zapał do nauki.

W dodatku w mojej klasie jest 4 właścicieli włoskiej myśli technicznej czyli... Alfy Romeo :gwizdanie: Ta dzisiejsza młodzież wie co dobre :polew:

Opublikowano

Kuba do mechanika chodzisz? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kuba Włosi to robią ładne linie ale najlepsza myśl techniczna niestety zawsze będzie niemiecka :decayed::tongue4:

Opublikowano

Kuba do mechanika chodzisz? :decayed:

A jak! :naughty:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 17:19_________________________________________________

Kuba Włosi to robią ładne linie ale najlepsza myśl techniczna niestety zawsze będzie niemiecka :decayed::tongue4:

Dobra, dobra :gwizdanie:

Niech Ci będzie :tongue4:

Opublikowano

kiedy masz warsztaty? :decayed: w pon bede kolo mechanika :tongue4:

Opublikowano

u nas na spoty nie mozna w takich blachach przyjezdzac :no: bo pod komenda sie spocimy :hi:

Opublikowano

kiedy masz warsztaty? :decayed: w pon bede kolo mechanika :tongue4:

Prawdę mówiąc nie mam pojęcia kiedy będę miał praktyki :gwizdanie:

Na tą chwilę znam plan na czwartek i piatek :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.